29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-09-27 00:00:00 Wystawy

"Do Raciborza tam i z powrotem" to wystawa prac - ogromnych długich rulonów papieru - na których rysowano Racibórz z dwóch perspektyw: młodych raciborzan i artystki wizualnej z Warszawy. Wszystko odbędzie się w dawnej poczekalni głównego dworca kolejowego w Raciborzu.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (11): "Do Raciborza tam i z powrotem" Strony: 1Dodaj komentarz
~sd (2006-10-09 23:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kamień na kamieniu, pod kamieniem kamień a pod tym kanieniem jeszcze jeden kamień. Ile to wody musiało w czajniku się przewinąć?

~Józef (2006-10-01 18:16)

Myślałem że o tradycji niematerialnej, chłopskiej można sobie poczytać już w muzeach, czy też bibliotece.Dziękuję, mam to na tepecie w portalu, siedząc w kapciach i paląc "trafkę".Pozdrawiam następców rodu.

~xv (2006-09-29 23:19)

zgadzam się baran??

~arock (2006-09-29 20:48)

Do Józefa Woda do picia powinna miec odczyn obojętny czyli pH około 7. W tym przypadku pewnie chodzi panu o twardość wody ktorą podaje sie w stopniach niemieckich. W myśl zasady - nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi - sądze ze doczeka się pan na odpowiedź.

~Józef (2006-09-29 08:13)

Woda z Gamowskiej jest mokra.Chciałbym natomiast wiedzieć, czy zasadowa, czy kwasowa.Głównie chodzi mi o stopnie niemieckie w których się to określa.Zmiększanie wody przez SUW i to w jakim stopniu, tzn. od ujęcia (jej skład % pierwiastków), przez uzdatnienie dla odbiorców (to samo w %).Mam nadzieję ,że prezydent Bartela mi odpowie.

~loko (2006-09-28 15:15)

Lepsza dobra woda, niz polityka i politykierzy. Na temat piszcie - na temat. A jeśli chodzi o rosliny w poblizu cmentarza. - czy to ważne kogo ty zjesz - ważne, że ciebie tyez zjedzą. jesteśmy tylko materią i energią w obiegu.

~baran (2006-09-27 19:44)

nie czepiajta sie markowiaka , bo to je fajny chop , tylko ze solidaruch

~A-F (2006-09-27 14:46)

He he:) mała różnica te uprawy to nie jest przypadek jednego czy kilku padłych zwierzaków ale kwestia kilkutysięcy pochowanych nieboszczyków:). Cmentarz wkomponowany w pole uprawne albo pole uprawne wkomponowane w cmentarz (kolejność i kombinacja dowolna:)))

~malutka (2006-09-27 14:26)

AF Warzyw z pól, na których padło i rozłożyło się jakieś zwierzę (ptak, szczur, kot etc.) też nie jesz? :)

~Scroll Lock (2006-09-27 13:31)

Dość tej polityki! Przestańcie w końcu o tym Markowiaku wszędzie pisać!

~A-F (2006-09-27 12:12)

To cieszy! Mam jednak pytanie czy woda ze stacji uzdatniania na Gamowskiej nie jest bardziej "mineralna" z powodu bliskości dużego cmentarza na Głubczyckiej?:). Ja z przerażeniem patrzę jak pod cmentarną siatką ogrodzeniową na Głubczyckiej właściciel pola hoduje produkty rolne,którem potem znajdują nabywców u niczego nieświadomych konsumentów (cała szerokość cmentarza od strony miasta a także na całej długości tyłu cmentarza). Groby a dokładnie 2 metry dalej rosną sobie "smaczne" roślinki:))

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog