29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2016-12-05 11:07:07 Racibórz

Zdaniem radnego sprawa tocząca się pomiędzy Jerzym Owsiakiem i blogerem Matką Kurką brzydko pachnie. Z wiedzy, jaką z niej czerpie, nie chce by samorząd dalej wspierał działania Orkiestry.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (12): Radny Rapnicki: Odejdźmy od współpracy z WOŚP Strony: 1Dodaj komentarz
~PK (2016-12-16 19:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Agnieszka Hatys, obraża Pani tu wszystkich, nazywa "rozumnymi inaczej"  "Towarzyszami" a ja nie czuję się niczyim Towarzyszem ani Towarzyszką, zwłaszcza Pani. Gwoli wyjaśnienia, ponieważ widać, że sobie Pani nie radzi z matematyką i J. polskim również ale i sprostowania z mojej strony,  Elbanowscy wydają na cele statutowe 30 %, nie 25 %, mój błąd. To oznacza, że na pensje wydają 70 %.  Wg Pani wydają na cele statutowe  2,5 %, tak mnie Pani poprawiła,  czy mnie oczy mylą? Wg Pani więc, na pensje wydają 97,5 % ?. Brawo Pani Agnieszko jak Pani do tego doszła ? Dla porównania Owsiak wydaje na pensje 3,8 % nie 70%. Każdy ma swój rozum i niech każdy wspiera kogo chce. Jak sobie ktoś  nie życzy być kiedykolwiek ratowanym sprzętem zakupionym przez WOŠP, jak ktoś się nim brzydzi, może podpisać oświadczenie, że sobie tego nie życzy a pieniądze może przekazać innej fundacji np Caritas itp.

~Agnieszka Chatys (2016-12-16 18:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A towarzysz PK nie przedstawi się chociaż z imienia? Tak sypie nazwiskami, a wobec siebie taki jakis anonimowy? Ciekawe towarzyszu, ciekawe. No i pomylić 25% z 2,5% to tak specjalnie czy przez nieuwagę?

~PK (2016-12-16 14:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co tam jakiś Owsiak, dajcie Rydzykowi na tacę, on to spożytkuje uczciwie, finanse ma przejrzyste jak łza ;) Teraz jest w potrzebie jak nigdy dotąd,  albo Elbanowskim, całe  25 % przychodów przeznaczają na cele statutowe. Jest tylu uczciwych a wy Owsiakowi dajecie  😜

~Agnieszka Chatys (2016-12-10 19:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

AK66 - czytam i wyciągam wnioski, że jesteś z puli tzw. "rozumnych inaczej". Pozdrów swojego cygana jak będziesz zbierał do puchy w styczniu, tylko bacz, czy dobrze rozliczają.

~AK66 (2016-12-10 07:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Matka Kurka to smieć który przegrał wszystkie procesy - mam o nim takie same zdanie jak o tym pozal się boze raciborskim radnym który zapewne jest radnym ostatnią kadencję.

~IW (2016-12-09 18:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

AK @ JAK - polecam: http://kontrowersje.net/list_do_jerzego_o_matka_kurka_chce_pom_c_sztabom_i_wolontariuszom_wo_p
Miłego czytania życzę , czytania ze zrozumieniem. A potem - róbta co chceta!

~AK (2016-12-09 18:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czas zepchnąć tego całego Rapnickiego na margines.

~filipek (2016-12-07 15:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jak to dobrze, że ja z tego grajdoła wyjechałem i że z Raciborzem mnie już tylko meldunek wiąże, ale to i to muszę zmienić, szkoda żeby do takiej dziury szły moje podatki.

~przemiana (2016-12-07 00:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://www.raciborz.com.pl/art38358.htm - wspiera Lenka a Lenk to twarz PO .
http://www._reklama_/wybory-samorzadowe-2014/104734-rapnicki-na-razie-skreslony-z-pis-senator-kloc-rozwaza-jego-powrot-do-partii.html  - jak zawieje takie stanowisko Marka R.
teraz owsiak be  bo tak władza rzaca .......

~Iwona Wieczorek (2016-12-05 18:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proponuję włączyć myslenie - wosp ma troszku brudne łapki.

~Jan Rokicki (2016-12-05 13:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak najbardziej trzeba odejść id współpracy z wośpem. A dlaczego niby nie współpracować z Fundacjami pomocowymi o przejrzystych przepływach finansowych? To takie trudne do zrozumienia, że jest coś nie halo, jeśli ktoś nie chce ujawnić dokumentów, pomimo tego, że prawo go do tego zobowiązuje?

~jak (2016-12-05 10:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<h2 class="tytul">Odejdźmy od współpracy z radnym Rapnickim. To tyle w temacie
</h2>

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog