29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2016-07-13 12:03:29 Listy do redakcji

Leszek Szczasny, radny miejski, który zwrócił uwagę na sprawę kontenerów PCK już rok temu, komentuje fakt, że ubrania z pojemników PCK nie są rozdawane biednym, ale głównie sprzedawane.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (2): Nie zaufam już nigdy PCK Strony: 1Dodaj komentarz
~radny (2016-07-14 10:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pięknie dziękuje za "ciepłe" słowa anonimowego komentatora:) chętnie umówię się z Panem/Panią osobiście i w ludzkiej rozmowie w cztery oczy poznam sposoby na to, jak można skutecznie w Raciborzu coś zmieniać (przy okazji zaznaczę, że akurat opisywany problem z PCK nie ma charakteru stricte lokalnego). Jako radny chcę to robić, niemniej nawet dziś na tablicy informacyjnej pod Urzędem Miasta widziałem, że nadal stosuje się tam kartki formatu a4 z niewielką czcionką (jako forma kontaktu z mieszkańcami, w tym często starszymu). A i w tej niby głupiej i błahej sprawie też rok temu interpelowałem i jak widać i takie proste zadanie przerasta naszych urzędników. Więc tym bardziej chętnie poznam sposoby na skuteczne i dobre zmiany w naszym mieście pod rządami obecnej koalicji. Zapraszam do umówienia się w dogodnym terminie telefonicznie. Numery radnych, w tym i mój, dostępne na stronie www.raciborz.pl Pozdrawiam. Leszek Szczasny

~hah (2016-07-14 09:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A Ja Tobie, Szczasny. Sprawę poruszyłeś i od roku nic z nią nie robiłeś. Bijesz bianę, plując dookoła, a nic z tego nidgy nie wynika.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog