29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2016-05-31 17:40:14 Wiadomości

Opozycja w radzie powiatu sprzeciwiła się nadaniu byłemu staroście tytułu zasłużonego dla powiatu. - To obciach - uważa D. Wacławczyk. Innego zdania jest większość rządząca. Hajdukowi medal należy się za remont zamku.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): Polityka czy upór i zasługi? Za co medal dla Adama Hajduka? Strony: 1Dodaj komentarz
~Jasonsab (2016-11-19 20:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

The T-shirt is so stylish and fashionable. Its material is so good. But I love the dog in front of this shirt and I bought it. What's about you?
Click for more info:

http://bit.ly/Dogstee

Thank you

~Były radny (2016-07-27 07:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Hajduk wiele zrobił dla miasta gdy jeszcze był wiceprerzydentem, Jako starosta doprowadził do przejęcia  i kontynuacji budowy szpitala oraz jego wyposażenia. A potem starania o fundusze i remont zxamku.
O tym młodzi radni nie wiedzą czy zapomniek ijuż.

~a ja......? (2016-07-22 15:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

[color=#1d2129; font-family: helvetica, arial, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 19.32px]Jestem szczęśliwym posiadaczem wszystkich 37 numerów „Tygodnika Solidarność” wydanych od 3 kwietnia do 11 grudnia 1981. Usiadłem sobie i je przeglądałem, przywoływałem wspomnienia ( bo byłem wtedy, jako młody chłopak członkiem NSZZ Solidarność.) Usiłowałem znaleźć chociaż strzęp informacji o bohaterskich wyczynach posła Jarosława Kaczyńskiego i jego obecnych przybocznych z tego okresu. I co ? I nic ! Ciągle tylko jacyś Wałęsa, Mazowiecki, Kuroń, Michnik, Geremek, Bartoszewski, Frasyniuk...[/color]<br style="color: #1d2129; font-family: helvetica, arial, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 19.32px;" />[color=#1d2129; font-family: helvetica, arial, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 19.32px]A o Jarosławie Kaczyńskim ani słowa. Był przez lata tak skromny że aż zapomniał że był twórcą i działaczem pierwszej Solidarności ? Ciekawe kto mu o tym fakcie przypomniał ? Gdzie o tym przeczytał [/color]

~srb (2016-06-19 18:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panowie dyskutujecie jak małe dzieci!  Argumenty za lub przeciw!

~kierowca autobusu (2016-06-19 07:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli Plura twierdzi że Hajduk dostaje tylko za zamek a nei za pracę w starostwie (na umowie), to niech ajpierw zapozna się z dokumentem o którym mowa. A w nim jest wyraźnie:

"To dzięki jego determinacji i zaangażowaniu oraz dobrej współpracy z
radnymi powiatu udało się zrealizować wiele długo społecznie
oczekiwanych inwestycji m.in. z zakresu drogownictwa, opieki zdrowotnej i
społecznej, czy ochrony zabytków. Wiele z nich wymagało podjęcia
trudnych, odważnych, a czasem i niepopularnych decyzji. Dzięki
inicjatywie i staraniom pana Hajduka w 2009 r. samorząd rozpoczął
realizację najdroższego w dotychczasowej historii powiatu jednostkowego
projektu tj. remontu Zamku Piastowskiego w Raciborzu. (...)

Ponadto dzięki zaangażowaniu pana
Hajduka w utrzymywanie i rozwijanie międzynarodowej współpracy, powiat
raciborski nawiązał nowe wartościowe i stabilne partnerstwa z
samorządami z Niemiec (Landkreis Elbe-Elster) i Ukrainy (Komsomolsk)..."

~Były radny (2016-06-10 10:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chyba zapomnieliśmy, iż to dfzięki staraniom Hajduka ruszyła przed laty kontynuacja budowy szpitala..
Ten człowiek zrobił wiele dobrego również jako wi-ce Prezydent Raciborza.
No tak, ale obecni radni wtedy byli jeszcze dziećmi. Więc skąd mają o tym wiedzieć.

~szkoda gadać (2016-05-31 21:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hymn na cześć zasług Hajduka. https://www.youtube.com/watch?v=Jy5oCOOZM0A

~życie (2016-05-31 16:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Olender od zawszy był, jest i będzie przydupasem Hajduka. Jemu się podoba wszystko co Hajduk zrobi, nawet jeśli to będzie kupa za stodołą.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog