29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-01-14 08:17:08 Z regionu

Na wieczorne imprezy do Bukowa zjeżdżały tłumy, a mieszkańcy okolicznych domów skarżyli się na ciągłe hałasy.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): Koniec z dyskotekami na Magicznej Plaży w Bukowie? Strony: 1Dodaj komentarz
~qq (2016-05-03 19:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

imprezy niestety znowu rudzyły i jest jeszcze głośniej ponieważwycięto większość drzew pod budowę zbiornika

~Czarna . (2014-05-23 13:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hehe ... No Japier***  ;-||   Rozwaliło system ... Syf po Imprezie na Magicznej plaży . ;) Pierwsze słysze bywałam tam ciągle po imprezie i nie widziałam tam żadnego syfu ;) od tego byli ludzie czyli tak zwane Sprzątaczki co ogarniały wszystko no ale szczegół ;) Żeeenada w chu** . ;-// Żadnej porządnej imprezy nie ma na rejonach to jeszcze Magiczną zamkneli ..  A po za tym syf syfem to właściciela może sobie tam nawet nasrać i zrobić z tym co chce . ;) A co ma wiek do syfu . No japier** kosmos jakis ... ;) Brak słów . niech ten caly Mgc tez zamkną w piizdu i bedzie spokój ;)

~Staś (2014-01-16 08:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgadzam się z Nel - młodzież rozrabia, ale właściciel ze względu na własne dobro, powinien na wejściu sprawdzać dowody - wtedy on ma spokój, a mieszkańcy ciszę.

~Nel (2014-01-15 12:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Całego "syfu" tam by nie było, gdyby na wejściu sprawdzano dowody osobiste. Najwięcej zamieszania robią ci, których tam być nie powinno ze wzgldu na wiek. Ograniczenie terenu to średni pomysł -  w poprzednich latach ludzi było tak dużo, że nie można było się obrócić ... A jeśli jest " za głośno", to może lepiej pozamykajmy wszystkie dyskoteki? Najlepiej przyklejmy całą młodzież do komputerów i narzekajmy,że się nic nie dzieje w okolicy...

~spoko (2014-01-15 07:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Imprezy w Bukowie to coś nowego, nie ma może szału, ale też nie ma wiochy. Jest tam wiele młodych osób, ale nie ma się co dziwić - tam mogą spokojnie kupić piwko czy zapalić, bez obaw, że zgarnie ich policja. Ja byłam kilka razy i dobrze się bawiłam. XYZ, może masz sztywnych znajomych, skoro Ci się na imprezach nudzi, hm?

~XYZ (2014-01-14 22:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo dobrze! Ta cała "magiczna plaża" to rój cwaniaków, którzy mają po 15 lat i "gangsterzą" chcąc zamoczyć. Do sklepu po snickersa, a nie gwiazdorzyć! Dorosłości się nauczyć powinni, a nie biegać z gołymi dupami i nożami bez dowodu osobistego. Byłem raz na tej "imprezie" i po godzinie resztę przesiedziałem w samochodzie - taka żenada. Gratuluję rozważnej decyzji! Ludzie nie po to stawiali domy by teraz z domu oglądać to pastwisko zwyrodnialców, aaa... i proponuję wzmożyć właścicielowi akwenu wzmożone kontrole, czy faktycznie impreza zgodnie z prawem nie zajmuje jakimkolwiek uczestnikiem tego terenu... Ot tak - dla zasady.

~Imprezowicz (2014-01-14 20:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To co? Mial chodzić po domach i lapówki ludzią dawać? Też chce, żeby dalej było jak bylo bo sam tam często jeździłem

~Mediator (2014-01-14 16:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie lepiej rozwiązywać takie konflikty na drodze porozumienia? Organizator dyskoteki mógł przecież rzucić kilka groszy (mowa tu o dużych kwotach, które dla osób takich jak organizator na pewno są "groszami") pobliskim mieszkańcom. Ci za te kwoty poradziliby sobie jakoś z uciążliwym hałasem i nie byłoby żadnych skarg. W ten sposób obeszłoby się bez zmniejszania terenu imprezy. No ale... jak ktoś kto kasy ma po uszy, a do tego sępi pieniędzy... to już jego sprawa. PoZdRaWiAm CiEpŁo, trzymajcie się Kochani! <3<3 ;**

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog