29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-06-16 00:00:00 Wiadomości

nazwa Insomnia Art Festival program w lokalnych klubach występować będą znani twórcy współczesnej muzyki elektronicznej(m.in. Oszibarak); prace graficzne i instalacje lokalnych twórców oraz grupy artystów związanych ze stowarzyszeniem 0v0 Art Promo kiedy 9-16 czerwca gdzie Rybnik

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (75): Insomnia Art Festival w Rybniku Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~A-F (2006-06-30 20:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Już miałem głęboką nadzieję, że młodzi ludzie, którzy wchodzą w skład "Aktywnego miasta" a także "Saloniku" razem stworzą nowy front ludzi chcących zmienić i ożywić to miasto a tu masz ci babo placek czołowi przedstawiciele czmychnęli do Frączka.

~? (2006-06-30 16:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F A jak może wystartować do wyborów ktoś niezależny?

~A-F (2006-06-29 20:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...ludźmi Frączka razem z samym Ryszardem jest uważane przez wielu za falstart a co to będzie kiedy społeczeństwo uzna to za "spalony"?

~A-F (2006-06-29 20:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Odnoszę wrażenie, że Dawid de facto nie ma pomysłu na to co ze sobą zrobić w przyszłości (politycznej) jak i też nie ma pomysłu na jakość swojej polityki (poglądu i programu)pomimo dyskusji i próśb ze strony internautów na Forum Nowin Raciborskich. Nic się nie zmieniło i nadal jest aktualne jego przebywanie w szeregach Frączka pod wspólnym hasłem "Mamy swoje zdanie" ale tak naprawdę nie znamy zdania Dawida i Piotrka. Wystąpienie w Obliczach z pozostałymi..

~leszek szczasny (2006-06-29 13:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do A-F: Dawid Wacławczyk i Piotrek Dominiak nie schowali sie pod skrzydła Frączka!!!Daję słowo.Chcą wyjść z cienia - ale nie z bylejaką propozycją i dlatego to tak długo trwa.

~ppp (2006-06-29 12:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I ładna !!!

~prześwietl (2006-06-29 08:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czasy idą nowe ale w "Korycie" czas się zatrzymał w latach 80. Pora na KoGOś NOWEGO. Stawiam na Małgorzatę Makulewicz z Forum Kobiet.Mądra, niezależna politycznie, wie czego chce!!!Widziałam ja w Katowicach podczas Forum Kobiet woj. śląskiego i w CRISIE w Rybniku

~ppp (2006-06-29 05:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiecha " być " tylko i wyłącznie po to aby MIEĆ !!!!

~A-F (2006-06-28 21:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

OOooo tak!. Też tak myślę anno by pan Jacek zechciał startować do rady. Mam jednak obawy czy to się stanie gdyż jest to człowiek, który stroni od polityki. Chciałbym przypomnieć iż jest to ten sędzia, któremu pożal się Boże parlamentarzyna Markowiak wysłał list pełen niezadowolenia, że sędzia ośmielił się wydać nieprzychylny wyrok Wiechowej, która przecież nadaje się tylko na ołtarze ze swoim "być niż mieć".

~anna (2006-06-28 20:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja bym jeszcze wśród młodych, nieskorumpowanych i odważnych wymieniła raciborskiego sędziego Pana Jacka Lewickiego, widać zatroskanego losami naszego miasta. Takich ludzi warto pozyskać dla przyszłego Samorządu!

~A-F (2006-06-28 09:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dwie osoby są w wyjątkowo wielkim cieniu mianowicie Dawid Wacławczyk i Piotr Dominiak gdyż schowali się pod skrzydła Frączka - i o to mam do nich żal.

~piórka (2006-06-28 07:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zastanawiam się kiedy obrosną w piórka? A tak z innej beczki to zawsze chodzi o pieniądze. Buzie pozamykane wszystkim, którzy coś dostali. Gdy dorwą się  tam, gdzie one są, stana się podobni?.

~do PRZEŚWIETLENIE (2006-06-27 16:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trwajmy w wierze, w nowe twarze,zwłaszcza młode, pracowite  i nieskorumpowane. Stawiam na pozarzadowców Dawida Wacławczyka, Piotr Dominiak, Gosia Makulewicz,no i może na Roberta Mysliwy.Te osoby ukryte w cieniu robią w ciagu miesiaca tyle co Radni BEZRADIN prze całą kadencję.

~Olo (2006-06-27 06:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czasy idą nowe ale w "Korycie" czas się zatrzymał w latach 80.

~anna (2006-06-26 20:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podobają mi się ostatnie wyposziwdzi na Portalu. Dobrze że czasy się zmieniają! Idzie NOWE, i całe szczęście, że są jeszcze ludzie, którym się chce. Pisać do wyższych instancji też! Wszystko ma sens, ale musimy wziąć odważnie sprawy w swoje ręce. Naprawa IV RP idzie mozolnie, ale posuwa się przecież do przodu! A-F sam pisałeś niedawno: "Trwajmy mocni w wierze..." czy coś się u Ciebie zmieniło? Czyżbyś zwątpił, nie wierzę!?

~A-F (2006-06-25 21:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...najpiękniejszy mój świat...najpiękniejsze dni...zostawiłem tam kolorowe sny (o lepszym życiu w nim:))

~*** (2006-06-25 21:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam tak samo jak ty....miasto moje a w nim...swoich ludzi!!!!!!!!

~A-F (2006-06-25 20:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tomku ale po co w takiej sprawie mam angażować biuro poselskie?. Zresztą sam wiesz co teraz mają "za problemy" biura poselskie ( a zwłaszcza jedno:))

~mieszkaniec (2006-06-25 18:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

więc korzystajmy z nich!!! Są sekretariaty, gdzie się składa pisma, a nie u naczelnika. W każdej instytucji musza potwierdzić wpłyniecie pisma i muszą na nie odpowiedzieć. A jeśli nei odpowiedzą, to są jeszcze skargi an działania władz i np. SKO. Obudźcie się ludzie i korzystajcie ze swoich przywilejów!!! Inaczej dajecie władzom pole do działania i nie ma co potem narzekać, krytykować itd. itd. Badźmy społeczeństwem obwyatelskim-stać nas na to!!!

~mieszkaniec (2006-06-25 18:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem czy ktoś z forumowiczów sięgał do tego raportu z "Prześwietlenia". Ja sięgnąłem. Dr Skrzypiec w końcowej analizie podaje jeden z wniosków, dlaczego np. Racibórz wypadł źle. Jedną z tyxch przyczyn jest brak zanagażowania mieszkańców sprawami lokalnymi-np. niski udział w wyborach samorządowych (najniżej było 4 lata temu w raciborskim). Popieram h_piotra - POlacy lubią krzyczeć,wpisywać się na fora internetowe, bo tu są anonimowi. Istnieją jeszcze w państwie naszym procedury demokratyczne,

~h_piotr (2006-06-25 17:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Więc jak zachęcić rodaków aby swoje nezadowolenie przenosili na papier i przekazywali we właściwe miejsca? Może macie jakieś pomysły?

~Tomasz (2006-06-25 17:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podpowiem A-F od siebie: biura poselskie. Z autopsji wiem, że dosyć skutecznie mogą działać. Niestety, wielu obywateli woli pokrzyczeć, poobmawiać, ale jak się poprosi żeby coś napisać to już gorzej.

~h_piotr (2006-06-25 16:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzisiaj sobie popisze :-) Każdy urząd, instytucja ma sekretariat, w którym są przyjmowane pisma, a biorąc potwierdzenie tego faktu oraz życzenie odpowiedzi na nie wymusza się reakcję. Myślę, że podczas audytu takie krytyczne pisma będą również brane pod uwagę. Chyba, że ich nie ma. Dlatego ważne jest aby w tych nowych realiach wyrobić w sobie nawyk reagowania w sposób widoczny na papierze, a nie tylko narzekając. Chyba, że masz inne propozycje, tylko nie typu siłowego :-).

~A-F (2006-06-25 16:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A komu mam wręczać owe pisemko jeśli się okazuje, że tak jak wspomniałem nie ma naczelnika?. Wiem o tym, że cyrtyfikat jest udzielany na okres kilku lat (w powiecie kończy się w październiku tegoż roku) ale najgorsze jest to, że mało komu z urzędników(oczywiście są tu wyjątki) chce się go realizować. Jedyną poprawę widać wtedy gdy urząd się stara o ów certyfikat lecz gdy już go posiądzie to wędruje on do gabinetu w antyramce a społeczeństwo może dalej się szarpać z urzędnikami.

~h_piotr (2006-06-25 15:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F nie zgodzę się z Twoim rozumowaniem i nie obrażając Cię myślę, że jest ono spóścizną poprzedniego systemu z którego to rozumowania ja również się "leczę". ISO nie jest przyznawane dożywotnio, a takie pisemka są rejestrowane (należy wziąść potwierdzenie). Właśnie na takim podejściu do sprawy, że to nic nie da bazują jeszcze urzędnicy, których już dawno powinno się zmienić. Wybory też są wygrywane w ten właśnie sposób, bo po co mam iść na wybory przecież to nic nie da. Ale czasy się zmieniły.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog