29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2016-04-07 14:09:05 Wiadomości

w związku z szeroko omawianym w mediach tematem zgody Rady Miasta na zmianę moich warunków pracy i płacy, przesyłam moje stanowisko dotyczące podjętej uchwały - napisała do nas Anna Ronin z prośbą o publikację.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (9): Anna Ronin żąda uchylenia uchwały w jej sprawie Strony: 1Dodaj komentarz
~rezerwa (2016-04-22 12:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czego lub co  Pani Ronin nie rząda ?   prosze  tutaj pisac . . . . bedzie duzo łatwiej . . .

~Wiem (2016-04-10 14:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niech Pani się uspokoi i z pokorą przyjmie decyzję grupy społecznej. Podkopy pod obecnym Prezydentem, wybranym w wyborach demokratycznych tylko świadczą o Pani złośliwości. Ja bym proponował pozbawić P{anią funkcji radnej.
Bo to wstyd w tak prymitywny sposób działać na forum Rady Miasta.

~:)))))))) (2016-04-10 11:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Anka też nic z tego nie rozumie. Ona tylko podpisała.

~hmmm... (2016-04-10 10:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja, ale i tak nic z tego nie rozumiem. ;)

~kropka (2016-04-10 08:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szczerze, kto doczytał do końca?

~do:) (2016-04-09 10:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co to za hejt, skoro to co znajduje w skrzynce na listy nazywa plugastwem? Przecież nim jest. A ty sobie "rzyj" tym referendum i od czasu do czasu wypij herbatkę z melisy, żeby przełknąc ten "betonowy klocek".

~:) (2016-04-08 19:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

gościu z 20:15 lotto to co prezentujesz to hejt, wszyscy wyznawcy lenka hejterzy betonu to hejt!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Niech rzyje referendum!!!!! Betonowy kloc!!!!!!!!!!!!!!! HEJT HEJT HEJT HEJT

~lotto (2016-04-08 18:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

[color=#6c6d72; font-family: 'Segoe UI', sans-serif; font-size: 13px; line-height: 16px]Roninowie, nie życzę sobie zaśmiecania mojej skrzynki pocztowej waszym szmatławcem. Przejrzałem- poziom rynsztoka, plugawe teksty świadczące o poziome autorów. Wstyd byłoby mi się pod tym podpisać. Chyba ktoś czuwał nad Raciborzem że nie dopuścił kandydatki do fotela prezydenta.[/color]

~Pytanie do Pani Anny? (2016-04-08 10:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy Pani proponując referendum w spr. Prezydenta Lenka ma lepszego kandydata na Jego miejsce?
Jeżeli tak to proszę Go upublicznić. A może Pani pretenduje na Jego miejsce.? To co Pani robi jest wielkim kabaretem politycznym. Raciborzowi nie jest to potrzebne.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog