29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2016-02-18 16:27:10 Wiadomości

Ok. 200 najemców zalega Miejskiemu Zarządowi Budynku za czynsz. Zadłużenie niektórych wynosi nawet 100 tys. zł. Miasto chce wprowadzić abolicję dla chcących pozbyć się długów. Można umorzyć 70% zadłużenia.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Zalegasz miastu z czynszem? Jest szansa na umorzenie długu Strony: 1Dodaj komentarz
~tutututumtutu (2016-02-18 23:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem.
Zaoszczędziłoby się parę grosza 969

~Przecież to fikcja (2016-02-18 21:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kto płaci będzie płacił. Kto nie płaci nie będzie płacił. Nie wróżę tej inicjatywie powodzenia.

~Racka2 (2016-02-18 20:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jedni nie placą wcale,albo dostają doplaty do czynszu  i teraz abolicja . A my za to zaplacimy,bo placimy czynsze i za kazdy dzień zwłoki płacimy odsetki!  Ile lat nie płaci osoba mająca zadłuzenie 100 tysiecy złotych ?! po co ten kit nam wciskają? Gdy w chorobie leżałam po operacjach,zadłużenie miałam 3 miesiące  bo na leki wszystko szło- to tak mi dowalili i odsetki o grozby eksmisją ! Teraz czytam to i szlag mnie trafia pani wiceprezydent!  Z czyich pieniędzy pokryjecie zadłużenie 70% odpuszczone?!

~Racek (2016-02-18 19:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To może przestańmy wszyscy płacić za czynsz
Zazwyczaj dłużnicy mają kasę na sztuczne ognie na sylwestra, na cyfrowy polsat, na światełka na balkonach i w oknach na cały karnawał. Na imprezki 3-4 razy w miesiącu.
Dla dłużników powinna być ulica kanałowa lub głubczycka lub jakieś kontenery.
A co z takimi co płacą regularnie?

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog