29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-11-09 09:47:28 Listy do redakcji

W Raciborzu przy ul. Lotniczej funkcjonuje gabinet paramedyczny pani Poliny - pisze Czytelnik. Przyjmująca w nim Kazaszka świadczy usługi paramedyczne oraz usługi poprawiające kondycję fizyczną.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (13): List do Redakcji: Uzdrowicielka czy oszustka? Strony: 1Dodaj komentarz
~Zula (2016-02-18 22:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani Polina ma kasę fiskalną!!! Jeśli ma kasę tzn., że działalność prowadzi legalnie. Jak dotąd żaden lekarz z dyplomem, bez badań laboratoryjnych i prześwietleń nie podwiedział co mi dolega. Ta pani określiła wszystkie moje dolegliwości, które rzeczywiście mam bez wstępnych badań, widząc mnie pierwszy raz na oczy.

~ewa.o (2011-11-10 18:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

po tym artykule zrozumialam, że dałam sie oszukac. faktycznie nie przypominalo to gabinetu a sama wiyta tez wygladala jakos dziwnie... w kuchni w mieszkaniu. Na stale mieszkam w niemczech slyszlam o tej pani i postanowilam sprobowac, nie pomogla i nie zaszkodzila jak moim znajomym. ja jestem -600zl az glupio sie przyznac

~zawiedziona. (2011-11-09 22:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie muszą nieraz szukać porady czy leczenie u UZDROWICIELKI bo NFZ nie ma np. pieniędzy na rechabilitację,.
Szpital jutro wprowadza zapisy na nowy rok .Po zdjęciu gipsu w pażdzierniku trzeba czekać do nowego roku!!!!
Co ma pacjent ,który opłaca składki,robić???  Musi iść prywatnie na rechabilitację  !!!!,albo do uzdrowicielki !!!!
Lekarze w szpitalu też patrzą na pacjenta jak na intruza ,bo chcą przyjmować prywatnie .

~Ergo (2011-11-09 18:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale sięporąbało,przez tę p. Kopacz,dziś za to otrzymała awans na marszałka Sejmu? Te cholerne pieniądze wszystkim w głowie poprzewracało, tym na górze z prywatyzacją służby zdrowia, a tym na dole z brakiem pieniędzy, które sami zaoszczędzili na stare lata, a tu żądają za wszystko ponownie płacić. Fakt, że te kasy fiskalne to droga do normalności ale gdzie są kasy fiskalne przy megaprzekrętach na szczeblu władzy??? Cały ten aparat przymusu skierowany jest na kontrolę obywatela, a są ślepi na okradanie Państwa. Ciekawe, że w niemczech tych uzdrowicieli jest o wiele wiecej jak u nas,ale obywatel ze swoimi oszczędnościami zdrowotnymi idzie tam gdzie go lepiej uleczą - nasze pieniądze zniknęły i nikt ich nie szuka!!!

~1,2,3 (2011-11-09 18:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak jak już ktoś wspomniał, osobie tej oszustki finansowej i medycznej powinni się przyjżeć: Urząd Skarbowy, Urząd Miasta, Nowoczesna, Izba Lekarska, a także Straż Graniczna, bo możliwe że przebywa tutaj nielegalnie.

~Ewa2011 (2011-11-09 17:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

cd. wypowiedzi.... ( bo sie nie zmiesciło do iluś znaków )

<span style="color: #0000ff;">A co do leczenia konwencjonalnego i jak niektórym
sie wydaje DOBREGO i CUDNEGO mam akurat "wredne zdanie"  bo mialam
okazje prawie zejść z tego swiata 4 razy przez DOBRYCH lekarzy, co duze,
przepastne  kieszenie mają i biorą, biorą, biorą konwencjonalnie,
uzasadnienie, z dyplomami na ścianie i segregatorami umiejetnosci
potwierdzonych. Brawo!!! a czemu ONI nie mają kas fskalnych? i Miły Pan
Iksiński nie policzył, ze biorą za 1 wizytę 100,00 ?????? Bo ta Polina
brała podobno 10,00 i nie spała, tylko przyjmowała ludzi... Pomijam
ploty, ze słyszałam, ze nawet raka umie wyleczyć.... a przeciez jest
TAKteraz, ze co 3-ci ma raka....</span>
MASAKRA!!!
Ludzie! Nie dajcie sie zwariować!
Pozwólcie żyć tym, którzy NIE SZKODZĄ innym.
Ewa

~urolog...zł (2011-11-09 17:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to nie tylko medycyna niekonwencjonalna do skarbówki ale i inni specjaliści. Łatwo policzyć ile biorą i ilu pacjentów. A co z tego że mają uprawnienia i tytuły doktorskie, biorą taką kasę a gdzie ich kasy fiskalne??? A do specjalistów kolejki i zapisy więc człowiek nie ma wyjścia. Z dentystami to samo.

~hhii (2011-11-09 17:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Borat, wróć po siostrę ;D

~Marian sceptyk (2011-11-09 16:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przestańcie się śmiać ignorańci bo z siebie się smiejecie,ona pomaga a lekarze więcej szkodzą niż pomagają,a do kieszeni swojej i lekarzy którzy za mniej niż za nic biora więcej zaglądzjcie.Szydzić z ukrycie potrafimy ale robić coś pożytecznego już nie.Pozdrawiam niedowiarkó i inowierców.

~Ergo (2011-11-09 11:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie podobają  mi się przedstawione referencje tej uzdrowicielki, chociaż problem niekonwencjonalnego leczenia staje się coraz głośniejsze dlatego warto trochę informacji podstawowych przytoczyć.
Faktem jest, że medecyna w powszechnym pojęciu, trąci archizmem, zarówno w sposobie leczenia jak i logiki - technologii stosowaniia. Człowiek, jego normalne organy funkcjonalne są zakłócane toksynami jakie wnoszą  w nasze wnętrze wszelkiego rodzaju toksyny. Medecyna bazuje na chemicznej teorii usuwanie chorobowych objawów przez odpowiednie dawkowanie srodków chemicznych,lub operacyjnie,  które mają doprowadzić do stanu równowagi - uzupełnić niedory itp. Współczesne warunki życia na ziemi, mocno odbiegaja od "założeń" kształtowania się organów człowieka, stąd dość często lekarze są bezradni z uwagi na złożoność procesów chemicznych a do tego włancza się nowa forma zakłócenia pochodzenia nie chemicznego - stres.  Doświadczeni lekarze, wiedzą o bezradności współczesnej medycyny w takich coraz częstrzych przypadkach i widzą potrzebę neutralizowanie stresu, formą równie nie materialną, jaką jest samoterapia duchowa.- polegająca na uświadomieniu pacjenta o wpływie na nasze zdrowie, warunków życia w swoim najbliższym otoczeniu, lekarz nie rzadko poleca praktyki uznawanej religii, modlitwa, jako wspieranie chemicznego leczenia.
Proces ten zaczyna być dostrzegany przez medycynę, ale wymaga to poszerzenia własnych kwalifikacji o wiadomosci, których na Sudiach medycznych jeszcze się nie wyklada. Opory lekarzy są tak duże, że świadomy lekarz, woli zrezygnować z etatu Służby Zdrowia i rozpocząć leczenia niekonwencjonalne, które mozna w swietle prawa stosować. Oficjalna nazwa tego zawodu to; Lekzrz medycyna niekonwencjonalnej lub (Psychoterapeuta). Błędne jest patrzenie na takie leczenie, tylko względami łatwego zarobku!!!
Prawdą jest też, że najwięcej tego typu "Uzdrowicieli" pochodzi z obszarów byłego ZSRR, z uwagi na inny profil krztałcenia lekarzy niż w Polsce.

~Kontrowersyjny (2011-11-09 10:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeżeli ta pani ma rzeczywiście uprawnienia i zaświadczenie Ministerstwa Zdrowia to powinna kserokopie wywiesić w pokoju i w ten sposób uwiarygodnić swoją działalność .
Tak duże zainteresowanie jej terapią bierze się stąd, iż do lekarza specjalisty w tym także do pana dr Komarnickiego czeka się miesiącami w kolejce. Chyba, że kogoś stać na prywatne wizyty za 100,00 zł. i więcej.
U naszych  sąsiadów na zachodzie takich gabinetów jest multum i też nie brakuje pacjentów. Często medycyna jest bezradna wobec choroby. Ludzie mają prawo szukać pomocy gdzie chcą. Czy raciborscy lekarze , w poradniach szpitala nie odwalają często pacjenta mechanicznie by jak najszybciej skończyć przyjmowanie i pojechać do przychodni prywatnych, codziennie do innegoo NZOZ., lub swoich prywatnych gabinetów. Czy wszyscy oni sumiennie prowadzą kasy fiskalne? Uważam, iż ta pani powinna to robić legalnie nawet w ramch działalności gospodarczej i odprowadzać podatki. Doczekaliśmy się w POlsce pazernego kapitalizmu, nawet w służbie zdrowia.

~ogłoszenie (2011-11-09 09:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tym powinny zainteresować się: 1) Urząd Skarbowy - skoro zarabia a nie odprowadza podatków, a przy okazji nie ma założonej działalności gospodarczej, 2) Zarządca budynku, w którym ma "gabinet" szamanka, ponieważ inne są stawki liczone za wynajęcie lokum pod mieszkanie, a inne pod prowadzenie działalności gospodarczej. 3) Powinni usłyszeć o tej oszustce wszyscy ludzie i przemówić do rozsądku wszelkim naiwniakom.

~hahaha (2011-11-09 09:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Aż trudno uwierzyć, że są jeszcze tak naiwni ludziska i wierzą w takie
bzdury, a co na to prawo? a co na to urząd skarbowy?????????? emeryt ze
swoich 600 złociszów musi płacić podatek... a ona?????????????

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog