29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-05-06 10:03:52 Listy do redakcji

Jako miłośnicy saun z przykrością stwierdzamy, że w strefie SPA nie można korzystać z saunarium zgodnie z zasadami pozwalającymi na czerpanie przyjemności z dostępnych tam udogodnień - piszą stali klienci H2Ostróg.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (10): List do redakcji: W H2Ostróg można stracić zdrowie Strony: 1Dodaj komentarz
~mike (2015-12-28 21:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zauwazyłem też że jacusi w strefie spa jest wyłączane ,a konkretnie grzanie w nim wody,kto ma zegarek z funkcja temperatury może sam sprawdzić.tak okoo 21.00.  lu na własne wyczucie..    ZA CO PŁACIMY!!!!!!!!!!   MIKE

~mike (2015-12-28 21:05)

zauwazyłem też że jacusi w strefie spa jest jest wyłączane ,a konkretnie grzanie w nim wody,kto ma zegarek z funkcja temperatury może sam sprawdzić.   ZA CO PŁACIMY!!!!!!!!!!   MIKE

~płaszcz (2015-05-06 22:50)

Nudyści i dewianci.

~Młodszy (2015-05-06 19:39)

Zgadzam się z treścią listu, lecz w 90%. Dlaczego strefa SPA ma być tylko dla dorosłych? Są też młodsze osoby, które potrzebują leczniczych właściwości sauny, a w H2O usługa ta jest śmiesznie tania! Założyłbym jakiś dolny limit typu 15/16 lat, bo w tym wieku młodzi sportowcy wszelkiej maści potrzebują regeneracji!

~ręcznik na doopę (2015-05-06 14:52)

Taaa... żeby tylko zdrowie. Rozum pewnie też.

~spa (2015-05-06 12:43)

Np w Poznaniu , w Dąbrowie Górniczej

~zaciekawiony (2015-05-06 12:38)

Miejscem spotkań gejów powiadasz? Nie żebym ten tego, ale mógłbyś zdradzić w którym to aquaparku takie bezeceństwa wyprawiajo ;)

~spa (2015-05-06 12:10)

Nie będzie się nam tutaj zachodnie dziwactwa przeszczepiać. Nie od dziś wiadomo, że w jednym z aquaparków w Polsce gdzie jest nago spa, to stało się miejscem spotkań gejów.

~do autorów tego listu (2015-05-06 10:53)

nie macie powarzniejszych problemów?

~Klient (2015-05-06 09:56)

Całkowicie się z tym zgadzam! Mało tego... takim regulaminem narażamy się wręcz na śmieszność! Często korzystam od bardzo długiego czasu z saun w Czechach. Pamiętam jak w pewnym momencie, w aquaparku (basenie) w Bohuminie musiano powiesićkartki po polski "Nie wchodzimy do sauny w strojach kąpielownych", bo chyba większość naszych rodaków nie rozumiała "Ne saunujeme w plavkach!" (mogłem przekręcić... ) Jest to chyba więc również trochę problem z naszą polską mentalnością... Ale z drugiej strony jak ktoś się wstydzi własnego ciała niech nie korzysta z sauny. Natomiast inną kwestią jest całkowite nieprzystosowanie strefy SPA w H2O jako strefy intymnej... Ale to można naprawić.
Ja osobiście z ww w liście powodów po prostu ze SPA nie korzystam, a żałuję, tym bardziej, że de facto z powodu karty Multisport mógłbym. Pozostaje mi więc sauna w BrooklynGym gdzie nie ma takich kretyńskich regulaminów.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog