29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-12-13 10:22:41 Z mediów

Prokuratura umorzyła sprawę w sprawie rzekomych komentarzy zamieszczonych przez prezydenta pod artykułem wyborczym, skierowanych przeciwko Annie Ronin.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Prokurator Sochacki zabrał głos w sprawie "hejtowania" Strony: 1Dodaj komentarz
~inka96 (2015-12-14 21:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie przeczę, natomiast chodzi o skalę. Jeśli już o żulach mowa (btw - dla mnie żul to nie status społeczny czy sytuacja życiowa, ale kategoria mentalna, całokształt postawy), nie odmawiam nikomu prawa do ochrony prawnej. Mają do tego prawo jak każdy obywatel, ale na wszystkie święte duchy i nieświęte demony! Pokłóci się jeden z drugim menel przy wódce, naubliża, ktoś posłyszy, i co? Zgłoszenie, policja, przesłuchanie, prokuratura, sąd? Cały aparat w ruch? Bez przesady. Jak służby mają się zajmować poważnymi sprawami, skoro zalewają je bzdury, które też muszą z całą pieczołowitością rozpatrzyć, a które w 99% są umarzane bo nie są warte uwagi?

Wykorzystywanie absurdalnych, nieżyciowych i archaicznych paragrafów z 212 K.K. na czele przez posiadaczy nadmiernie rozbuchanego EGO, przewrażliwionych na swoim punkcie narcyzów to idiotyzm, ale jeszcze można przeboleć. Gorzej, jeśli z prawa niektórzy chcą zrobić sobie broń skierowaną w wolność słowa i swobodę wyrażania opinii, czyli tak  naprawdę zastraszyć i "zamknąć mordy" oponentom. Takich sytuacji też nie można wykluczyć i z pewnością nie brakuje osób, które nader często przepisów prawa nadużywają dla swoich małych, żałosnych, partykularnych interesików. Dostrzegasz to, czy Twoja logika jest tak koślawa jak posługiwanie się językiem polskim przy konstrukcji poprzedniej wypowiedzi?

~do POniżej (2015-12-14 17:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Taki komentarz mógłby sobie wyglosić w gronie kolegów z pracy,a nie publicznie! Nawet żul i szmaciarz maja prawo do bezstronnej i nie zaangażowanej emocjonalne oceny zawiadomienia przez .funkcjonariusza publicznego.

~inka96 (2015-12-13 20:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może pan prokurator ma dość zalewania prokuratury bzdurnymi doniesieniami, gdzie różni sympatycy różnych kościołów zalewają urząd dziesiątkami skarg? Może chce w ten sposób zapobiec sytuacji, w której pierwszy lepszy szmaciarz czy inny żul poczuł się urażony i uruchamia całą machinę prawną? Albo żeby nie załatwiać w ten sposób swoich politycznych celów? Policja, prokuratura i sądy naprawdę mają co robić, żeby jeszcze zawalać je bzdurnymi skargami.

~żenada (2015-12-13 12:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy Pan prokurator nie przeholował czasem z komentarzem? Gdzie bezstronność organu? Czy każde umorzenie postępowania tłumaczone jest,że niczego tam nie ma a doniesienie kierują sfrustrowani obywatele? wiecej pokory i ogłady panie prokuratorze!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog