29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-11-03 13:44:07 Wiadomości

Stan techniczny skateparku przy OSiR tak zszokował radnego, iż postanowił nie czekać z interpelacją do sesji, tylko jak najszybciej wezwać zarządzających obiektem do interwencji.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (9): L. Szczasny: Skatepark zagraża użytkownikom kalectwem Strony: 1Dodaj komentarz
~prawda (2015-11-18 19:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

prawda

~Flustrat-siatkarz (2015-11-16 11:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak wszystko w tym mieście. Wydaje się duże pieniądze a później zostawia się to na pastwe losu bez napraw i kontroli poczym sie demontuje i przeznacza kolejną kasę na nowy obiekt. A swoją drogą zlikwidowano w tym miejscu istniejące boisko do siatki plażowej które również było zaniedbane nawet piasku po zimie nikt nie wygrabił z gałęzi a słupki pordzewiałe po naszej interwencji popaprano farbą z zaciekami. Także zapomnijcjie o naprawie tego (waszego) obiektu. TAK FUNKCJONUJE NASZE MIASTO(władze i osoby za to odpowiedzialne)

~NN (2015-11-06 18:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szczasny, wyjrzyj z okna i obejrzyj sobie kolejny raciborski kloc - tym razem na rynku. Tutaj masz pole do popisu. Podwini€ta kita nie pasuje do wieszania flag.

~Anonim (2015-11-03 20:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

widzę że obiekt pozostawia wiele do życzenia

~Anonim (2015-11-03 17:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam, przeszedłem się niedawno z moim synem na skatepark, przy okazji porozmawiałem z ludźmi urzytkującymi go. Zobaczyłem stan objektu i jestem również zdruzgotany. Każdemu kto ma wątpliwości do potrzeby odnowy skateparku polecam zobaczyć objekt.

~Anonim (2015-11-03 15:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@bez przesady Jest to o wiele więcej osób. Wielu ludziom wydaje się to nie potrzebne, ale dla nas bmx'owców, skater'ów, rolkarzy jest to na prawdę ważne. Spędzamy przy tym praktycznie cały czas wolny i sprawia nam to ogromną radość. To tak samo jak by pisać po co budować boisko jak i tak mało osób będzie na nim grać.

~bez przesady (2015-11-03 14:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ile osób z tego korzysta? 5? 10?

~Ania123 (2015-11-03 13:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zapraszamy do sasiedniej miejscowości Kornice, gmina Pietrowice Wielkie.Jest tu atrakcyjny skatepark w bardzo dobrym stanie.

~Wyborca (2015-11-03 13:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo dobrze Panie Leszku-ma Pan duże brawa za tak szybką reakcję.Gdzie jest gospodarz obiektu?Super odpowiedzialność i naganne zachowanie OSIRU w Raciborzu!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog