29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (5145): Biskup opolski nie wyraża zgody na dalsze działanie Odnowy w Duchu św. Strony: 1 2 3 4 … 206Dodaj komentarz
~natka (2016-02-11 17:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bylam w Zorskim kosciele i to jest ta sama sekta co raciborska znam tych ludzi i wiem co jest grane jesli mozecie uciekajcie z niej czym predzej

~Adelajda (2016-02-11 12:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dużo filozofii w tych Waszych komentarzach.. Zawinił jeden człowiek i już Go Pan Bóg ukarał.Ostatnio przez odwołanie ze stanowiska dyrektora gimnazjum. Prezydent Lenk Dobrze znał N.M. , bo gdy był dyrektorem w SP 15 Pan N.M. tam pracował i już wpychał się do raciborskiego Ruchu Odnowy w Duchu Sw. aby go opanować, tak jak było w Krakowie.
To była czysta robota szatana.

~nadzieńdobry (2016-02-07 10:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To jest zawsze SEDNEM sprawy i wynikających później z tego problemów wszędzie tam, gdzie dzieją się te rzeczy które wogóle nie powiny mieć miejsca nawet w wysokiej gorączce, niedyspozycji.

~Łesli Snajps (2016-02-07 10:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do poprzednika:
Nieźle, jeszcze przed naborzeństwem zdąrzyłeś taki cytat skopiować i wkleić? Szanuję!
A swoją drogą: Nosił wilk razy kilka, ponieśli Norberta i Tylka. A oni nocami się spotykali i obmawiali plany dla wspólnoty, dla całego Raciborza, ba, kto wie, czy nie dla całego powiatu i ....strach pomyśleć, może całego kraju i naszej części Europy! Byli już przecież w Sosnowcu, to tak jakby jedną nogą w Warszawie. A "świat się na nich nie poznał ", wywalił, pozbawił stanowisk i zaszczytów. A przecież to miała być trampolina po jeszcze więcej. Jacyś myśliwi zaczęli na nich polować. Ale co tam, co tam apostoł ściągnie na nich ogień z nieba, tak jak na wszystkich zdrajców, którzy opuścili wspólnotę i "źle o niej mówili" w dodatku!

~nadzieńdobry (2016-02-07 07:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Po owocach ich poznacie", mówił Jezus.
"Największymi wrogami ewangelii Chrystusowej są ci – powiedział Wesley – którzy otwarcie i
wyraźnie potępiają Prawo i źle o nim mówią, którzy uczą ludzi łamać [znieść, rozwiązać, pozbawić
mocy obowiązującej] nie tylko jedno najmniejsze czy największe z Jego przykazań lecz wszystkie.
Najbardziej zadziwiające w tym wszystkim, w tym wielkim zwiedzeniu jest to, że ci którzy ten błąd
popełniają naprawdę wierzą, że czczą Chrystusa obalając Jego Prawo i że Go sławią gdy zaprzeczają
Jego nauce. ‘Bądź pozdrowiony Nauczycielu i pocałował Go.’ Tak samo Jezus może powiedzieć
każdemu z tamtych: ‘pocałunkiem zdradzasz Syna Człowieczego."
                             John Wesley

~rodzice (2016-02-03 00:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rada rodziców protestuje... komedia jak za PRL. Łubu dubu, Łubu dubu. Niech nam żyje dyrektor naszego klubu.

~manga (2016-01-25 15:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rada rodzicow wystosowala 'protest' do prezydenta. Kpina.
Zapewne nie wszystkim wiadomo kto jest przewodniczacym i kim są rodzice
w nej będący? Pawel Kubiak. Wieloletni animator dzialajacy w grupie i
zalezny w 100% od dyrektora. A tak nawiasem, to az dziwne, ze G3 tak
dlugo funkcjonowalo, skoro dyr. poswiecal tyle czasu na 'prywatne
osiagniecia' a nie na szkole.

~bbb (2016-01-25 15:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo! Brawo! Brawo!

~Hehe (2016-01-21 02:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ładne wieści :D Norpet wyleciał w końcu ze stołka w G3

~lumpi (2015-12-20 21:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Qrwa sekciara jedna

~Ja (2015-12-20 21:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chyba wiem która.Rozwozi żarcie pacjentom. Ale dziwaczka

~zosia (2015-12-20 21:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

U nas w szpitalu pracuje taka jedna mumowata laska w brylach stara panna. Dziwna laska ponoć była w duchach albo jest. Masakra
Niekumate to a niby wykształcone.

~Oj, boli... (2015-12-15 14:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Plaisir d'amour ne dure qu'un moment. Chagrin d'amour dure toute la vie!
...nawet po latach.

~@wwwww (2015-12-11 00:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

albos durny, albos prowokator. na podstawie anonimu nie mozna wszczac sledztwa. anonim nie jest zeznaniem i basta. zycze zdrowka :)))))

~wwwww (2015-12-03 15:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Moi drodzy daje pod zastanowienie aby pisać anonimy do prokuratury w Gliwicach, mówiąc o pełnej prawdzie na tema Miki N i Tylki , tak jak to naprawde wygląda. aby nie było więcej poszkodowanych osub przez szpice Odnowy R-rzi teraz koscioła ewangelicznego z lesną polaną i budynkiem byłej mydlarni obok kina R-rz. Napominam was ci co zostaliście pokrzywdzeni możecie powiedzieć ja oberwałam i to moja sprawa, ale krzywda innych jest mi obca, chyba to nie jest tak.

~dawnotuniebylem (2015-11-29 10:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gdy slyszę, jak ktoś w dobrej wierze mówi o ideałach o przyszłości, o filozofii, jak mówi "my" z pewnym odcieniem pewności, jak powołuje się na "innych" i uważa za wyraziciela ich pragnień - to wystarcza, bym uznał go za wroga. Widze w nim niedoszłego tyrana, potencjalnego kata(...) Gdyz każda wiara stosuje jakąś formę terroru. tym bardziej przerażającego, że "nieskazitelni" są jego agentami
www.urzeczywistnienie.pl

~łony (2015-11-06 19:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

~Ona (2015-08-21 22:18)
"Dziennikarze z pewnej gazety wkręcili się do odnowy by później
opisać co się tam dzieje. Będzie prokuratura miała co robić. i ... ?"

No to jak się wkręcili to są pod czujnym okiem animatorów.

Dzięki stopniom wtajemniczenia być może nie są nawet w grupie dzielenia, co mają wiedzieć? że ludzie się modlą na głos i dzielą wiarą że sobie chodzą na piłkę nożną??? Dzięki takiej strukturze wiele osób czuje się bardzo bezpiecznie - po prostu pewnych rzeczy nie widzą, śpią spokojnie, ale są też tacy co widzą i mają sraczkę.

~prawda jedyna jedna (2015-11-06 17:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W czasie przesłuchań dotyczących pedofili członkowie ciała kierowniczego byli "chronieni kłamstwami",  wyszło na to że "PREZES TU TYLKO SPRZĄTA I NIC NIE WIE" widać tu oklepany schemat działania różnych cwaniaczków: najpierw prezes udaje ciecia, a cieć w papierach zostaje prezesem... taki "sprytny jak wąż" ale już nie tak "czysty jak gołebica". Czy to nie jest prawda? A może takie oszustwo jest rozumną służbą Bożą?

https://www.youtube.com/watch?v=R7_xocGDTwA

podpis pod filmem:
"Zeznaje Terrence O'Brien, koordynator komitetu oddziału w Australii (osoba na najwyższym szczeblu wyznania Świadków Jehowy w tym kraju). Sprawa tyczy się członka Ciała Kierowniczego - Geoffrey'a Jacksona - który akurat przebywa w Australii u swojego chorego ojca. Komisja zainteresowała się tym i zapytała, czy pan Jackson mógłby zeznawać. Pan O'Brien dzień wczeńsniej wydał prawnikowi Towarzystwa Strażnica wytyczne, które ten następnie przekazał komisji - że pan Jackson zajmuje się w Ciele Kierowniczym jedynie tłumaczeniami, dlatego jego obecność niewiele by wniosła do przebiegu przesłuchania. Jednak gdy pan O'Brien zaczął odpowiadać na pytania dotyczące kompetencji komitetów i poszczególnych członków Ciała Kierowniczego, przed komisją zaczął rysować się zgoła inny obraz..."

~prawda jedyna jedna (2015-11-06 17:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W zasadzie to dotyczy świadków ale ONI też twierdzą że POZA ORGANIZACJĄ nie ma zbawienia...
polecam od 11:43 tytul na youtube "ciało kierownicze świadków jehowy przed sądem!"
https://www.youtube.com/watch?v=qBgDrO4yIbg

~do : ~Ona ... (2015-11-06 16:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...,, ~Ona (2015-08-21 22:18)    Dziennikarze z pewnej gazety wkręcili się do odnowy by później
opisać co się tam dzieje. Będzie prokuratura miała co robić. Zroi isię
afera na całą  polskę. Wiedza już o majątku nabytym za dziesięciny
naiwnych,,...
i ... ?

~karino (2015-10-31 22:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem czy to do mnie ten poprzedni koment. Jeżeli coś z mojej strony było nie tak, jeżeli ktoś poczuł się urażony lub zraniony moją wypowiedzią lub wpisem to bardzo przepraszam i proszę admina o usunięcie wszystkich moich komentarzy.

~hej, karino l.! (2015-10-27 18:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

chyba przecholowalas - imie i nazwisko? a co na to jej maz i rodzina? jestes niedoinformowana. ta osoba zmarla w efekcie depresji po poronieniu, ktore bylo owocem dwuletnich staran o dziecko! wal do redakcji i zalatw aby usunieto ten nieszczesny wpis. jestem z jej rodziny i czuje sie urazony. masz czas do konca tygodnia i nie zapomnij przeprosic jej meza skoro masz go w kontaktach na facebooku
redakcje prosze o usuniecie mojego wpisu w sobote, za co z gory dziekuje

~mani-pulok (2015-10-08 21:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Myślicie, ze damy wam spokój na forum? Kurna dla czego!
Po mimo wszystkich różnic na forum w kwestii www.wswietle.com, które poza pewnie rodziną i paroma ludźmi "nic nie wskórała" ja jednak myślę, że pokazała o wiele za dużo jak na standardy "cisza, bo jak nie to......" i choć nie spowodowała (zapwewne, bo tego nie wiadomo) masowych odejść z grup,  ale........... jest jednak ten link i "perełka" w tym co tu zostało powiedziane -"Wolna" jesteś the best. To mnie skłania, nie pałacz teraz, żeby poraniaony, zastanowić się i odnowić wiarę w Pana Jezusa, PO PARU LATACH NIEBYTU!
http://wswietle.com/?a=10
To jest esensja prawdy i ...czapki z glów! Może się nie znamy z grupy, ale jestem pod wrażeniem. Lesiowi najwyraźniej odpuścili i nie pociągnęli tematu, szkoda. Pewnie się przestraszyli "Prawdy", także o nich samych.

~manipulok (2015-10-06 21:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dla "byłych przyjaciół", którzy nie raz mówili, że mnie ....."kochają" dziś jestem niewidzialny na szczęście
http://wswietle.com/?a=10
poczytajcie jeszcze raz. to jest total!

~Qwerty (2015-10-06 13:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tymczasem wspólnota z Krapkowic, która swoje korzenie ma w Raciborzu przybrała nazwę Centrum Chrześcijańskie „Tylko Jezus” i stała się częścią Kościoła Bożego w Chrystusie o charakterze zielonoświątkowym - tym samym podział się dokonał a zielonoświątkowcy skutecznie dzielą Kościół katolicki miasto po mieście.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 … 206
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog