29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-10-09 21:46:54 Wiadomości

Poseł SLD Piotr Chmielowski jest zdania, że jego własna formacja zdradziła ideały lewicy.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (1): Rzeźnia na lewicy. Ostre słowa Piotra Chmielowskiego Strony: 1Dodaj komentarz
~Piotr Chmielowski (2015-10-20 07:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po pierwsze, nie zrezygnowałem ze startu w wyborach. Jak łatwo sprawdzić, mam numer 3 na liście i uczestniczę w kampanii wyborczej. Wszystkie moje treści rozsyłane do mediów i w nich publikowane, jak również wywiady, zawierają wyłącznie prawdę, przez co do tej pory nikt nie był łaskaw mnie pozwać. Jeżeli chodzi o sprawy górnictwa, to chciałem grzecznie zwrócićPanu uwagę, że jestem przewodniczącym parlamentarnego zespołu ds. wydobycia
węgla i modernizacji kopalń. Dodatkowo nadmieniam, że przez ostatnie 2 lata byłem typowany przez klub poselski jako specjalista od spraw węgla i energetyki na wiele różnych konferencji branżowych, na których zabierałem głos w imieniu klubu. W sprawie górnictwa złożyłem prawie 200 interpelacji, trzy doniesienia do prokuratury. Uczestniczyłem w masówkach górniczych i stale współpracuję z ZZG w Polsce (oddziały w Jastrzębiu, Radlinie, Rybniku) jako jeden z głównych doradców. Natomiast jeżeli chodzi o program ZLewu, to wystarczy przeczytać stronę wcześniej „jesteśmy za całościowym wdrożeniem pakietu klimatycznego bez odstępstw”. Korespondencji w tym temacie z centralą Panu oszczędzę. Nie atakuję i nie występuję przeciwko swojej partii – Sojuszowi Lewicy Demokratycznej. To koalicja Zjednoczonej Lewicy, w moim odczuciu – alloploid polityczny  - jest na celowniku mojej krytyki. I nie chodzi tutaj o moje rzekomo niskie miejsce na liście, bo zapewniam Pana, że nie występowałem o żadne miejsce na liście. Sam dostałem propozycję, bo ktoś ocenił, że dzięki mojej pracy i osiągnięciom, może uda im się uzbierać parę dodatkowych głosików. Robię to dla ludzi, dla kraju, dla lewicy. A swoje postępowanie w tej kwestii oceniam pozytywnie. Każdy wyborca ma prawo wiedzieć, że głosującna niektórych kandydatów z list ZLewu będzie popierał niekompetencje, brak wykształcenia, głupotę. A to lewicy w Polsce nie będzie służyć dobrze.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog