29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-06-05 15:27:44 Listy do redakcji

Właściciel firmy Z.R.B Kampka, która nabyła nieruchomości przy rynku i ul. Opawskiej odpowiada na obawy radnego Piotra Klimy związane z realizowanymi tam inwestycjami [LIST DO REDAKCJI].

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (9): Co powstanie przy rynku i Opawskiej? Inwestor wyjaśnia Strony: 1Dodaj komentarz
~rck (2015-06-27 13:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

''..słaba kondycja intelektualna niektórych radnych..." -zgadzam się w 100% z G.Kampką:-))

~eli (2015-06-07 09:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a kto jest wlascicielem tej dzialki? moze warto spojrzec do akt wieczystych sprzed 1938 roku? meczetu to tam raczej byc nie bedzie ale z synagoga to juz inna sprawa. predzej panie inwestor bo ustawa o restytucji mienia zydowskiego i tak u nas wejdzie a wtedy... reszta jest milczeniem

~tik (2015-06-07 08:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Kampka,nie znam Pana ale już wiem,że ma Pan dosyc hamski tupet /oprócz pieniędzy/ Że też Pana nie wybrali na RADNEGO ??.  nie tylko Pana mgr Klimę Pan obraża ale każdego wyborcę /a Ich Pan nie zapytał o zdanie/. Zdaje się ,że Pan ma krótką pamięć i już Pan nie wie /pamieta/ że ten teren przy Rynku niedawno też OBRABIAŁ  jakiś inwestor ale zapewnie i Pan nie zna powodów "zwinięcia maneli".  Czy więc nie można mieć obaw o kolene OBRABIANIE  TREFNEJ DZIAŁKI PRZY   Rynku ?? No a teraz niech Pan mnie poobraża, bo to niezbywalne prawo bogatych,proszę.

~piguła (2015-06-06 18:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Klima budynku, w którym miał aptekę a potem uniwersytet III wieku nie remontuje i straszy okolicę a innych rozlicza.

~Precz (2015-06-06 17:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bezczelny cham i tyle. Kupuje od lat od miasta, wspiera Lenka (a ten jego), a jak się o coś zapytasz, to się piekli, jakby miasto było jego własnością...

~??? (2015-06-06 09:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co Ciebie to obchodzi? Jego prywatny teren i coś sobie tam zrobi. Czy ktoś z sąsiadów w bloku pyta się Ciebie co za tapety położysz sobie w pokoju?

~Popieram Klimę (2015-06-05 20:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A od czego niby jest radny, jak nie od wyjaśniania spraw o które pytają mieszkańcy? Czy Klima popełnił przestępstwo? Nie, po prostu pytał o istotne sprawy. Daj Pan spokój Panie Kampka. Odpowiedz Pan najpierw, co planujesz na ul. Pracy, w miejscu po SM Nowoczesna?

~Patriota lokalny (2015-06-05 19:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Kampka. Pytanie postawione przez radnego w sprawie przeznaczenia wspomnianych miejsc w centrum miasta jest zasadne. Oczywiście sugestie czy przypuszczenia radnego Piotra Klimy są rzeczywiście humorystyczne i infantylne. Ale raciborzanie mają prawo wiedzieć  co powstanie w ich mieście a nie tylko Pan KAMPKA. jako inwestor. Te sprawy nie mogą być owiane tajemnicą bo jest to obszar gminy a nie prywatny. Mamy w Raciborzu za sobą przykre i niejasne sytuacje z  poprzednich lat, kiedy inwestorzy nie wywiązywali się z terminów rozpoczęcia budowy a do tego jeszcze zmieniali swoje decyzje  w sprawach przeznaczenia posesji...

~jaja (2015-06-05 14:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czyli powstanie jakaś lipa. A sądząc po tym, że można tam zobaczyć Tadeusza, można się domyślać, jak wysoka. Panie Kampka, pan radnego Klimy nie wybierał chyba, bo to inny okręg. A sądząc po wymiarze agresji wobec radnego, ktoś na odcisk nadepnął. jeśli pan finansuje badania archeologiczne, a nie są one robione "z urzędu", to mozna pomyslec, ze archeolodzy są tacy, ktorzy nie powinni  mowic o pewnych rzeczach, ktore tam wykopią. Ja po prostu panu nie wierzę. Nie wierzę w pana intencje.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog