29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-04-15 13:02:48 Wiadomości

Katarzyna Dutkiewicz zainicjowała na facebook'u akcję "26 kwietnia przywracamy uczciwe wybory w Raciborzu".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): PiS przyjrzy się uczciwości wyborów w Raciborzu Strony: 1Dodaj komentarz
~kurka (2015-04-19 08:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No widzisz Ark! Błąd poprawiony!!! Wytrwały jesteś!

~Ark (2015-04-17 07:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Żądam usunięcia rzekomo mojego wpisu z dnia 15.04.2015 godz. 18.29. i natychmiastową poprawę błędu ortograficznego w treści wiadomości. Moderatorku - do roboty! Podajcie też do publicznej wiadomości, kto ukrywa się pod pseudonimem /p/. Przekażę mu słownik ortograficzny.I niech go czyta! CIĄGLE !

~Do myślący (2015-04-16 18:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Masz rację. Jak człowiek się przyjrzy tym już wybranym to ta rada jest słaba.
Rzecz nie polega na tym aby wybrać znajomego czy sąsiada ale człowieka który już coś pokazał w tym mieście i powiecie. A tacy są wśród kandydatów.

~Myślący (2015-04-16 18:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trzeba 26 kwietnia jeszcze raz zagłosować w SMS i Budowlance.. Można wybrać zupełnie innych znanych z aktywności i pracowitości kandydatów do rady powiatu.. Doceńmy to, iż w tej pomyłce z kartami sąd postąpił tu właściwie . W Polsce  sądy okręgowe różnie potraktowały skargi wyborcze a było ich co niemiara.
Myślę , że trzeba pójść zagłosować i zastanowić się kogo rzeczywiście wybrać.

~Ark (2015-04-16 17:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zdenerwował mnie ten redaktorzyna. Waszym OBOWIĄZKIEM jest stać na straży poprawności języka polskiego. Jak możecie utrzymywać takiego tłuka?????

~Ark (2015-04-16 17:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Moderatorzy! Jakim prawem zmieniliście mój wpis. Jeżeli chcecie odpowiedzieć, to odpowiadajcie w swoim imieniu!!! Poza tym słowo zdążyć pisze się przez z z kropką. A błąd ortograficzny wisi na Waszej stronie już dwa dni i straszy uczniów! Jeżeli chodzi o tego obrażonego redaktorka to jest jedno wyjście. WYWALCIE GO NA ZBITY PYSK A PRZYNAJMNIEJ NIE DOPUSZCZAJCIE DO EMISJI JEGO WYPOCIN!

~luna (2015-04-16 04:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czyli brzozy ciąg dalszy buhahahahahaha.Wszędzie węszą spisek.

~wyborca (2015-04-16 04:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgadzam się z poprzednikiem. Swormułowanie "przywracamy uczciwe wybory" jest w kontekście tego co stało się w Raciborzu nienamiejscu i wpisuje się w typową PiSowską retorykę. U nas poprostu urzędnik starostwa pomylił się przy wydawaniu kart, a nie zauwazyli tego ani członkowie komisji ani zdecydowana większosć głosujących do godziny 10.00 w dwóch obwodach. Gdzie tu jest "nieuczciwośc"? Nieuczciwość zakłąda intencjonalne działanie. Ręce opadają jak się słucha tzw. prawicy. Sam mam konserwatywne poglądy i chciałbyn na prawicę zagłosować, ale jak czytam coś takiego to odechciewa mi się w ogóle chodzić na wybory i taki właśnie efekt w moim przypadku pani Katarzyna i jej polubiacze osiągnęli. Gratuluję.

~elektorat (2015-04-15 17:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kogoś tu pogięło i to bezlitośnie! Apel o "uczciwe wybory" sugeruje, że z powodu absencji względnie innych bliżej nieokreślonych przyczyn, wybory mogą się okazać  nieuczciwe. Szkoda , że radna zapomniała podać powody swoich obaw.
Pomyłka, nieuwaga czy po prostu dyletantyzm mimo wszystko nie są kategoriami uczciwości lub nieuczciwości i w tej konkretnej raciborskiej sytuacji apel o uczciwość graniczy z insynuacją.
Krótko: radna się lansuje i nic innego jak robienie wrzawy i bicie piany nie przyszlo jej do głowy. Dlaczego miałbym głosować na kogoś, kto ma tak mało inwencji i tak wiele hucpy?

~Ark (2015-04-15 16:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie ten adres. Ustal najpierw komu zwracasz uwagę, a potem pisz. Daruj sobie docinki personalne, skoro nie masz pewności czy trafią do właściwej osoby [moderacja].

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog