29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-03-26 14:30:43 Wiadomości

- Miasto chwali się nagrodami za najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną, a odczucie ludzi jest zupełnie inne -  Leszek Szczasny chętnie widziałby niedawno zrewitalizowany skwer mniej brukowym a bardziej zielonym.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): L. Szczasny: Ludzie chcą więcej zieleni na skwerze Pieczki Strony: 1Dodaj komentarz
~ja1 (2015-03-31 19:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Od strony ul.Nowej wielki kanienny plac na tym skwerze betonowym i od strony ul. Piwnej też betonowy czy kamienny plac.I to wszystko w miejscu gdzie kiedyś była trawa i rosły krzewy.To ma być skwer??? Gdyby ksiądz Pieczka zobaczył to dzieło jego imienia to by chyba również  stanowczo zaprotestował. Skoro sa pieniądze na zmianę chodników na wybrukowanej Długiej a teraz na rynku to powinny się znaleźć na zmianę tego skweru.Zerwać jak najwiecej tych kamiennych płyt i przywrócić pod nimi zieleńce oraz nasadzic tam drzewa i krzewy.W tej chwili to zimne kamienne i ponure miejsce..

~RCK (2015-03-30 07:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niestety też bardzo rozczarował mnie ten skwer. Beton , beton i jeszcze raz beton. Do tego jakes dwa dziwne slupy, ktore nie wiem do czego służą - wyglądaja na zardzewiałe pozostałości po budowie- ochyda

~Duska (2015-03-29 20:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Mirosławie traci albo stracił Pan już poczucie rzeczywistości skoro uparcie broni Pan to dzieło które miało być chyba na cześć i chwałę pewnego wysokiego urzędnika. Ma chyba na imie coś na M.Ja i moja rodzina i znajomi uważają że ten "skwer" to bubel i skandalem naszym zdaniem jest jego cena i to że tam nie ma żadnych  krzewów na stałe oraz że drastycznie pozmniejszano zielence i zastapiono je betonem.Po co tam tyle ścieżek z każdej strony które to ścieżki zrobiono kosztem zmniejszenia powierzchni trawników. I na koniec pytanie czy ta trawa jest z plastiku? Bo na żywą w ogóle nie wygląda. Ten "skwer" to  totalna porażka - Przerost bruku nad zielenią.Skwer na wstyd ich inwestorów i tego biednego miasta.

~dziewczyny lubią bruk (2015-03-29 19:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zieleni wystarczy.... na zębach dziadków na placyku, ueeeeeeeeeeeeee ;(

~beretta (2015-03-29 19:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten prezydent sie n ie nadaje Za jego rządów betonuje i brukuje się miasto na potęgę. miliony złoty idą w błoto a dokladnie w betonowanie i zabrukowywanie zielenców i ulic.Zielence brukuje s ię a drzewa krzewy za jego kadencji wycinane są że zgroza.Ten skwer to juz niestety nie skwer ale kolejny beton plac za prawie dwa i pół miliona złotych.L.L.M.i reszta ci ludzie szkodzą miastu.Jak długo jeszcze?

~Wyborca (2015-03-29 16:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Radny - jacy ludziec,z jakiego towarzystwa,czy przy chochołach czy przy sianku przy baranku zieleń się marzy.Cały Plac Dłgosza do zazielenienia już rAdny wnisek NaM-u kierować do Miłościwego Prezydenta Miasta Raciborza!!!!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog