29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-03-26 11:54:47 Wiadomości

- Internauci zarzucają, że jestem nieudolny i sugerują, że mam odejść. Dużo jestem w stanie znieść, ale nazywanie mnie wprost "złodziejem" to już za wiele - prezydent stracił cierpliwość i będzie ustalał autora komentarzy.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (12): M.Lenk idzie do sądu. Chce wiedzieć kto nazywa go złodziejem Strony: 1Dodaj komentarz
~NO (2015-04-13 11:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No Ale Za Słowa Pełne Obietnic I Zachety Przedwyborcze To Sam Powinien Sie Rozliczyc

~jeśli ... (2015-03-30 13:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

naszymi pieniędzmi ,,opłaci,, koszty sądowe to ... JAK TO NAZWAĆ ?

~chris (2015-03-29 10:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

" Prezydent będzie dochodził obrony swojego dobrego imienia jako urzędnik, nie osoba prywatna." a to dlaczego ? , przeciez chodzi tutaj o imie Pana  L. , nie o imie urzednika wiec koszyt powinnien pokryc Pan sam nie podatnicy . Bardzo jestem ciekaw jak ta sprawa sie potoczy .
A tak z ciekawosci to zaczelo sie to od tej skromnej przystani nad odra za 3 mil zl ?

~Ark (2015-03-28 17:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj lenku! Rób rachunek sumienia, rób. Tylko czy on wie co to znaczy? Na pewno nie. W swoich kłamstwach zagalopował się tak bardzo, że przekonany jest o swojej nieomylności. Jak Cezar! Tylko, że głowy Cezarów spadały!

~do komentatorów (2015-03-27 08:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A kto z was jest bez winy???
  W ostatnim tygodniu  Postu zróbcie sobie rachunek sumienia. Wszystkim to na dobre wyjdzie. Pozdrawiam.

~wyborca (2015-03-27 05:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeżeli polityk ,,kradnie,, marzenia swoich wyborców,  to jak go nazwać ? Cytat powyborczy z ust samegjo Lenka ......to były t y l k o obietnice wyborcze...... !

~J.L (2015-03-26 19:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Złodziejem zapewne  nie jest , nie słyszałem żeby coś ukradł. Ale za to oszustem i karierowiczem to na pewno.
Oszustem , bo co innego obiecywał w kampani a co innego teraz robi - przykład - strefy parkowania
itp.
A karierowiczem też skoro z okazji kampani podczas reelekcji wstąpił pod szyldy jedynie słusznej Partii Oszustów , to o czymś to świadczy..
Jest po prostu zwykłym pinokiem kłamcą
więc w sumie przykro słuchać , tego jak go nazywają złodziejem , choć dla wielu ku....wa złodziej i kłamca to jedno i to samo.
Z tej okazji panie lęk ręki bym panu nigdy nie podał z tej przyczyny , że kłamców powinno się izolować i nietolerować , bo nie po to oddano na pana głos , żeby tylko kilku *** miało sobie dobrze i ogrzewało się w pana ciepełku

~popieram (2015-03-26 17:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I słusznie, Panie Prezydencie! Powodzenia życzę, ale nie tylko w tej sprawie, szczególnie w realizacji przedwyborczych obietnic. Mieszkańcy tego potrzebują i wyczekują pewnych posunięć z niecierpliwością!

~ciekawski (2015-03-26 15:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A KIEDY i w jakiej sprawie  NAZWANO GO,, ZŁODZIEJEM,,

~Myślący (2015-03-26 13:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Słusznie zamierza Pan postąpić. Tylko do znalezienia tego internauty i udowodnienie mu , że to On napisał prowadzi długa i skomplikowana droga..

~on (2015-03-26 12:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I bardzo dobrze. Odpowiedzialność za słowo powinna obowiązywać także w komentarzach!

~Ark (2015-03-26 11:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zatrudnij do tego swoich wiernych pretorian z ASK. Oni w obronie " jedynie słusznych i prawych" staną na głowie. Jeżeli nie staną, rozpędź to towarzycho.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog