29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-02-26 15:01:14 Wiadomości

- Powiedzmy młodzieży co naprawdę wydarzyło się w Raciborzu u schyłku wojny - proponuje Anna Ronin. - Ale bez fałszowania historii jak w kłamliwym filmie "Nasze matki, nasi ojcowie" - ripostuje Marek Rapnicki.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (60): Ślązacy, Auschwitz, marsz śmierci. Jak było naprawdę w 1945? Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~Rr (2015-08-05 21:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Auslynder się odezwał.

~hehehe (2015-08-03 17:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lizodupy niemiecko - ślaskie sie odezwały!

~Oberschlesier (2015-08-03 12:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co bez przebaczenia ?  Masz znów przepustke z wariatkowa ? Albo truskawy w Reichu sie skonczyly i czekasz na ogórki ?  jebniety jestes i tyle

~ewald (2015-08-01 21:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widać że bez przebaczynio przyjechał z Niemiec,  z roboty.

~NIEMIECKIEmordy w W-WIE (2015-08-01 04:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W godzinach popołudniowych 5 sierpnia 1944r. do szpitala wtargnęli Niemcy. Początkowo manipulowali coś przy rurach gazowych, chcąc zagazować wszystkich chorych, rannych i zgromadzonych tu cywilów, ale Polacy zakręcili dopływ gazu. Potem kilku Niemców w nieprzemakalnych pelerynach z wiązkami granatów na szyi wędrowało korytarzem i do sal po kolei wrzucało granaty. Hałas eksplozji zlewał się z jękami konających. Inni niemieccy żołnierze z karabinami maszynowymi zabezpieczali wszystkie wyjścia z budynku i strzelali do uciekających Polaków. W środku, w połowie korytarza Niemcy ustawili barykadę z ławek, aby powstrzymać falę uciekinierów. W tym miejscu ograbili Polaków z kosztowności i biżuterii, a potem i tak w ciżbę tę rzucali granaty. O niemieckim okrucieństwie wobec cywili w artykule dla WP pisze Szymon Nowak.[/b]

~cdn. (2015-03-29 10:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I co dziwne, żaden z nich nie umie godać.
dać

~Pszowik (2015-03-29 10:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jedźcie do Jastrzębia Zdrój to się przekonacie ile tam jest Neonazi.

~no to podziwej se...bucu (2015-03-28 06:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten z tymi obrozkami to ten sam ciulnyty Tak jestem idiota . Sami  widzicie jaki ze mnie durnowaty Jude i pol
ukrainiec. Miesza mi sie wszystko i dlatego  biore silne lekarstwa.
Pomaga na piec minut a potem dalej pluje moja nienawiscia do
wszystkiego  co niemieckie . Wybaczcie mi biednemu umyslowemu niedoledze
. Jestem chory i musicie mniezrozumiec . Sam bylem katem narodu
niemieckiego i dlatego zmory przeszlosci nie pozwalaja mi racjonalnie
myslec . Widze dalej wszystkich tych slazakow ktorych skrzywdzilem .
Wybaczcie mi kochani autochtoni. Wybaczcie choremu psychicznie

~ewald (2015-03-27 17:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No to teraz pokaż parę fotek polskich Neonazis, statystyka mówi że w Polsce jest więcej nazi niż w Niemczech. Jeżeli nie masz takich fotek, to idź na mecz polskiej ekstraklasy.  Polecam
.

~no to podziwej se...bucu (2015-03-27 14:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Odradza sie tam nazizm, a partieupload/small_85ScreenShot001.jpg takie nie są delegalizowane!

~tuz (2015-03-27 13:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co mają wspólnego dzisiejsze Niemcy z tymi fotkami?

~pamietamy i nie wybaczamy (2015-03-27 05:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_12ScreenShot110.jpg

~jola (2015-03-26 18:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Idiota

~mają czelność ! (2015-03-26 16:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_29ScreenShot109.jpg

~do karalucha (2015-03-26 16:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gdyby nie te Hakenkreuze to ale byś cieko piszczal

~do karaluchów (2015-03-26 16:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hakenkrojcy do....budy !

~:) (2015-03-12 11:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wyj dalej na księżyc, tyle możesz !

~Ślązak (2015-03-12 09:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak jestem idiota . Sami  widzicie jaki ze mnie durnowaty Jude i pol ukrainiec. Miesza mi sie wszystko i dlatego  biore silne lekarstwa. Pomaga na piec minut a potem dalej pluje moja nienawiscia do wszystkiego  co niemieckie . Wybaczcie mi biednemu umyslowemu niedoledze . Jestem chory i musicie mniezrozumiec . Sam bylem katem narodu niemieckiego i dlatego zmory przeszlosci nie pozwalaja mi racjonalnie myslec . Widze dalej wszystkich tych slazakow ktorych skrzywdzilem . Wybaczcie mi kochani autochtoni. Wybaczcie choremu psychicznie

~Ślązak (2015-03-09 20:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie interesuje mnie co myślą "niemieckie ślązaki", co piszą, a szczególnie tych, co pasą brzuchy w Niemcach. Wasze głowy -szamba w cywilizowanym świecie co jakiś czas trzeba opróżniać - z wami najwyższy czas by to zrobić ! ! !  Rozumiem waszą wściekłość, że ktoś ośmiela nazwać waszą kretyńsjką naturę po imieniu - bo was znam, byliście moimi sąsiadami i na moich oczach widziałem wasze kolejne wcielenia; najpierw hajlowaliście hitlerowi potem  jak weszli rosjanie na Śląsk, a w czasie Solidarności to już szczyt odrodzenia hitlerowców w nowej rzeczywistości (jeszcze Jaruzelski prezydentem by)ł a oni już  żądali, DKF-y jak grzyby po deszczu, zaraz wciągnęli Polskę do nie chcianej przez Polaków UE ( posłużyli się Komuchami SLD). Dziś im świta nowa rozruba śiatowa,a wzorem dla nich; nikt inny jak potomek Stalina - brata Hitlera., Putin. Gwarę znam, ale z takimi szwabami, to dla mnie obraza samego siebie. Śląska nie dostaniecie dla siebie nigdy ! ! !

~Oberschlesier (2015-03-09 18:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do ,,ślązaka,, niemca jo bi ci powiedziol co o tobie mysla . Ale  mozesz se poczytac  to coch napisol do tej propolskiej gnidy slazaka . Kapusta momy tu tez rolady takie some a karbinadle jakie chcesz ze swinskiego , wolowego albo mieszane . Do ciebie bydom swinsko-wolowe . Pasujom do cia jak ulal  A terozki  to mie mogesz w rzic ugryzc . Ach tela zawszoncow jak w 45 to my tu na slonsku nie mieli

~do ,,ślązaka,, niemca (2015-03-09 15:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Te.....Ober......a pamiętosz przdwojenno pasta do butów ,,erdal,, ? To sie od nos odpierdal ! Gnido szwabska! Co to je gnida znosz, bo jakieś spierdaloł do ,,swoich,, to miołeś tego pełno pod pachami i w rozporku !

~do ,,niemca,, - slązaka (2015-03-09 15:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Te Ober........ po co tu zaglądasz, jak Ci w Reichu tak dobrze? Tęsknisz za modrą kapustą, kluskami sląskimi i karbinadlami z polskiego mięsa co..........? Biedny tułaczu , tam maja Cie za......nic?

~Oberschlesier (2015-03-08 18:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty slazak to mnie mozesz . Am Arsch lecken . Ty i ta cala twoja Polska . A straszyc to ty mnie mozesz mikolajem na wielkanoc . Te cale gledzenie o tej waszej Polsce i waszym patriotyzmie idzie nam slazakom / am Arsch vorbei / . Mir sind mir jak mowia w Bavarii . A wy gorolsto patriotyczno  honorowe ird u NIemca  na robocie . Lachudry jestescie i tyle .

~Ślązak (2015-03-08 13:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie mylę się w kwestii; kto na Śląsku robi krecią robotę - sami to manifestujecie, jakby wpisy w j.  niemieckim miał być dowodem. czyj jest Śląsk obecnie ! ! ! Problem w tym, że ten Wasz "Śląsk" to wiarutna bzdura w czasie, gdy Ślask jest Polski i należy do UE ! ! !  To działanie (manifestowanie nieprawdy) jest nie Konstytucyjne i podlega karze prawem. Wpis "oberschlesier" narusza  konstytucyjne prawo w obronie Polskiej Racji Stanu ! ! !  a groźba pod moim adresiem jednoznacznie odsłania fakt czynnego działania mniejszości niemieckiej na Śląsku przeciw rodzimej ludności Ślaska.! ! !

~Oberschlesier (2015-03-07 20:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Slazak ty propolski luju za ciebie sie tez wezmiemy . Wy polacken zrobiliscie z naszego Slaska i Ratibor jedno wielki gnojowisko . Gówniana Polska ot i tyle

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog