29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-02-26 09:01:15 Wiadomości

Gminy z powiatu wodzisławskiego oraz powiatu raciborskiego sprzeciwiają się likwidacji porodówki w Rydułtowach.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Porodówka w Rydułtowach do odstrzału Strony: 1Dodaj komentarz
~@Ark (2015-02-26 20:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kpisz? Akurat na rehabilitacji w Rydułtowach leżała moja mama po operacji kręgosłupa w Jastrzębiu. Wąski korytarz zastawiony łóżkami. Przedpotopowe wystawki sprzętów tortur. Przepełnione sale. Do tego odrapane ściany i wystrój PRL. Depresja gwarantowana nawet dla odwiedzających. Sanitariaty fatalne. Malutki parking. Pacjenci uciekali po jedzenie do Biedronki po drugiej stronie ulicy. To ma być Szpital???/

~Ark (2015-02-26 20:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłem w tym szpitalu trzykrotnie. Nic lepszego w promieniu 100 km nie ma. Tam się dba o pacjenta. Wysłać tam na staże konowałów z Raciborza. Ale tylko na staże. Dłuższy pobyt zaszkodzi szpitalowi. Pozdrawiam pracowników oddziału rehabilitacyjnego.

~co to znaczy ... (2015-02-26 14:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do ... odstrzału ! Czy porodówka to zwierzyna łowna ?

~mama (2015-02-26 08:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam dwójke dzieci.Pierwsze rodziłam w Raciborzu,drugie w Rydułtowach.Mam porównanie.Gdybym miała kiedys znowu rodzić albo poleciż szpital do rodzenia to na pewno w Rydułtowach!!!Może i warunki nie najlepsze ale opieka,atmosfera, ,pielęgniarki,lekarze,cudowni ludzie!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog