29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-30 23:30:49 Wiadomości

Mirosław Lenk zdobył w drugiej turze 8830 głosów. Pokonał Annę Ronin, na którą oddano 7545 głosów.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (57): Mirosław Lenk prezydentem na trzecią kadencję Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~lol (2014-12-05 18:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

znalezione w odmętach internetu...
http://asset-c.soup.io/asset/5998/0386_c3ca.gif

~Z archiwum 3tygodnie temu (2014-12-05 14:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Dlaczego Pani Ronin jest dla mnie niewiarygodna... 1. Bo obiecuje daleko idące zmiany nie ubiegając się nawet o uzyskanie większości w Radzie Miasta - (12 kandydatów z jej listy to niezbędne minimum by się zarejestrować jako kandydat na Prezydenta), a jako prezydent bez większości w Radzie, będąc władzą wykonawczą, będzie musiała realizować jej uchwały a nie swoje wizje... 2. Bo deklaruje wsparcie dla walczących pielęgniarek nie ubiegając się nawet o reprezentację w Radzie Powiatu, która może mieć na to realny wpływ - więc wsparcie duchowe chyba... 3. Bo czyni sensację medialną z faktów, które są dobrze znane wszystkim pracownikom SGL,...z drugiej strony porażające jest, że miłościwie nam panujący (jeszcze) Prezydent "podłożył" się w tej kwestii. Pozdrawiam, Piotr Ćwik"

~ELF (2014-12-05 08:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

KULINARNO-POLITYCZNY dowcip z lokalnej sceny:
CZAS UPŁYWA, MIJAJĄ WIEKI - A ROSÓŁ WCIĄŻ W TEJ SAMEJ CENIE '40 SREBRNIKÓW"

Geralt2014 (2014-12-02 21:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no właśnie SM przecież za nic w tym mieście nie odpowiada ... poza oczywiście lokatorami ;) ... tak sobie mów...

Geralt2014 (2014-12-02 21:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tylko się kandydat zapomniał podpisać biedaczek...

Geralt2014 (2014-12-02 21:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja tam nie wiem.. tylko zadałem kilka pytań ....może mam to coś :)...Ty wszystko wiesz lepiej... może ten cały sztab i ci wszyscy ludzie wyjechali na czas między turami głosowania na krótkie wakacje i przyjechali dopiero w poniedziałek i szybko roznosili ulotki żeby nie było że oni nie mieli ... a jak tak wszystko wiesz ...to pewnie wiesz co to za komitet wyborczy w piątek wrzuciłł piękną, niepodpisaną ulotkę / schowałem na pamiątkę / o Niemcach co to gnębią nasz ród w Racku i są powodem wszystkich nieszczęść tego miasteczka..???.Wiesz czy nie ? Jaki kandydat takie metody ...

~@ Geralta (2014-12-02 21:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty to masz firdum dyrdum we łbie. Od kiedy SM Nowoczesna odpowiada za to kto i kiedy wrzuca do skrzynek ulotki wyborcze? To komkitet wyborczy drukuje i kolportuje ulotki. Nie wiem z jakiej formy kolportażu skorzystał  sztab p. Ronin, ale skojarzenie mam oczywiste - jaki kandydat taki sztab i taki kolportaż.

Geralt2014 (2014-12-02 20:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do Pytanie ... czyli sugerujesz że A.R. sama zablokowała swoje ulotki / przyszły u mnie dziś/ żeby nie wygrać... mało tego ... wyprodukowała własne szkalujące siebie ulotki i spowodowała żeby pojawiły się  w piątek przed ciszą wyborczą w mojej skrzynce ... no to to jest science-fiction... jeśli tak będzie to pachnie totalną paranoją ... 
A  ja myślę żebyło inaczej.... jakiś nadgorliwy akolita / ze Spółdzielni ? / Pana Burmistrza wziął sobie jego sugestie za bardzo do serca i poszedł po bandzie ...kazał szybko rozdać szkalujące A.R. ulotki a ulotki A.R. wstrzymał do dziś i rozdał je bo musiał wywiązać się z nieformalnie danego słowa że jest bezstronny i pozwala wszystkim w jego skrzynkach wrzucać co się chce... jak myślisz? Jest to możliwe ? Bo tak to wygląda...

~Pytanie (2014-12-02 20:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam nadzieję, że prokuratura dojdzie do tego kto wypuścił te ulotki. A jak się okaże, że to była prowokacja, ze strony np. kogoś z tajemniczego zaplecza AR, by przypisac ML brudną kapanię, to co wtedy napiszesz?

Geralt2014 (2014-12-02 19:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...do DW ... nietaktowna kampania była ... na te szkalujące A.R.ulotki bez podpisu / odwaga .../ które lądują w piątek w spółdzielczych skrzynkach nie można przymknąć oczy .. a ulotki A.R./podpisane, kto/ przyszły do skrzynek dzisiaj ...4 dni po ciszy....D.W. ma rację, tak brutalnej kampanii przeciwko konkurentowi, akurat tak się złożyło A.R., nigdy nie było ... to przestroga dla wszystkich konkurentów Pana Burmistrza ... "z Wami też tak "pojedziemy" w przyszłości... niech nikt się nie waży zamachnąć się na mnie i moją świtę boi skończycie jak A.R ". ..opluta
To właśnie takie koniukturalne myślenie jak Twoje powoduje że nikt w tym mieście nie wygra z Panem Burmistrzem... Będziecie się teraz przerzucać pretensjami , kto winny , zamiast w dniu próby " zewrzeć pośladki" ,"zamknąć oczy " i poprzeć A.R. wbrew wszystkiemu i roz... ć ten stary układ ... trudno.. z takim jaksłaba  A.R. burmistrzem bo innego mądrzejszego , bardziej przygotowanego  to Wy wszyscy / opozycja / nie umieliście wewnętrznie ustalić i to Wasza współna wina a nie pojedyńczych osób...

~Do DW (2014-12-02 19:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dawid, zamiast szukać winnych i zewnętrznych przyczyn porażki np. w rzekomo nietaktownej kampanii ze strony konkurenta, przyjmij do wiadomości dwa fakty: 1. Biorąc pod uwagę skalę poparcia (NaM, PiS, Oblicza, DO) i rozmiary kampanii wyborczej, SROMOTNIE PRZEGRAŁEŚ wybory prezydenckie w I turze! 2. Nie kto inny ale TY popełniłeś BŁĄD POLITYCZNY angażując się w kampanię w II turze wyborów prezydenckich po stronie jednego z kandydatów! Wszystko inne jest pochodną tych dwóch FAKTÓW. Jeżeli tego nie widzisz to kup sobie lustro albo wyjedź na urlop.

Geralt2014 (2014-12-02 19:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do do ... w Racku b. ciężko o takie pieniądze ... no chyba że własny interes ....ale co Pan Lenk naprawdę potrafi ? ... rządzić miasteczkiem już niedługo niespełna 50 tysięcznym? też nie  .. a tak poza wszystkim to chyba powinien mianować się  nie Prezydentem tylko Burmistrzem, chyba ...nie ? Prezydent jest od 100 tyś. dusz

Geralt2014 (2014-12-02 18:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

... biedna Pani Ludmiła Nowacka będzie musiała zwolnić się z kierownikowania w PWSZ jak znowu będzie vic-kiem... biedaczka a tak się starała o tą posadkę, że już wiele miesięcy temu podeszła do konkursu, który może nie był tajny ale "półoficjalny" .... oj nie wierzyła w to zwycięstwo.. to daje do myślenia Panie Prezydencie...  chyba, że  u niej doba trwa 35h. albo ma zdolności słynnej ostatnio bilokacji ...

~@@ (2014-12-02 17:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wycinka jednej trzeciej drzew w parku zamkowym oraz z 70 do 89% krzewów. TO JEDNO Z DOKONAN LEnia

~no dlaczego? (2014-12-02 16:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No to wytłumacz dlaczego? Bali się niemieckiej opcji? Jakie Lenk ma zasługi dla miasta?

~Wojtek (2014-12-02 15:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ooo,widzę,że "pojazd" po prezydencie już się zaczyna he he :)Czyli po staremu.Sytuacja wraca do normy.Teraz znów następne lata będzie biadolenie,że dlaczego żeśmy go wybrali?Typowe dla naszego,mądrego,polskiego społeczeństwa buhahahaha:)))))))))))))))))))

~do.... (2014-12-02 14:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tumany Wszelakie, Lenkowi Chodzi Tylko O Te 13 512,,,zł Ba Gdzie By Tyle Zarobił?

~????? (2014-12-02 13:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie. ironiczne nawiązanie do ulotki którą znalazłam w skrzynce na listy przed drugą turą wyborów mówiącą że niemcy są be

~?? (2014-12-02 12:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Albo jesteś idiotą albo idiotę udajesz, że takie wnioski wyciągasz. Wspołpraca a rzadzenie, to dwie rożne sprawy. W Niemczech nawet polonii legalnej nie ma, jak już.

~????? (2014-12-02 12:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rozumiem że od obietnic wyborczych przejdziemy do czynów . Najpierw zlikwidujemy park Roth - w końcu niemiecki, zerwiemy współpracę z miastem Roth bo to niemcy itd itp. Pogonimy Tuska bo kumpluje się z Merkel - to dlatego prezydent Lenk nie umieszczał logo parti PO na ulotkach do drugiej tury:)

~basta (2014-12-02 11:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kiedy i czy prezydent podziękuje wyborcom, którzy w trudnej chwili murem za nim stanęli? Jakieś Podsumowanie, oświadczenie, podziękowanie ??

~leks (2014-12-02 08:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koniec wycinania drzew i betonowania .

~gratki (2014-12-02 03:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lenk, to Twoja ostatnia sznas.a Gratuluję, ale i  ostrzegam - nie zawiedź nas tym razem!

~?????? (2014-12-01 22:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na zdjeciach w Nowinach ciagle widnieje ten sam szef biura Rady Miasta. Skoro układ warszawski w kampanii odciął się od sekty, to co z tym fantem zrobi staro-nowy szef Urzedu Miasta?

~hmm (2014-12-01 19:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wacławczyk mógł zostać prezydentem gdyby nie start Ronin, która zabrała część elektoratu Wacława i pogrzebała  swoje i jego szanse na zmiany - tak myślę.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog