29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-12-23 12:27:26 Z regionu

Ofiarami Tomasza Cieszyńskiego padli prawdopodobnie pierwsi lokatorzy mieszkań budynku SM Nowoczesnej przy ul. Opawskiej-Matejki. Kupili od oszusta czujniki gazu za 199 zł, które można dostać za 59 zł.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (12): Oszukał tysiące ludzi, teraz próbuje swoich sił w Raciborzu Strony: 1Dodaj komentarz
~Michał Kłonowski (2015-03-06 14:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam Państwa,
jestem właścicielem firmy Eco Resources Michał Kłonowski z siedzibą w Cierzniach (woj. pomorskie) - błędnie kojarzonej  firmą Pana Cieszyńskiego. Dołączam swoją opinię na ww. temat w trosce o dobre imię swojej firmy. Wszystkim poszkodowanym polecam kontakt z komendą policji w Grudziądzu, która doskonale zna temat i bodajże prowadzi postępowanie już w tej sprawie.
z poważaniem
Michał Kłonowski

~MieszkaniecJaktorowa (2015-03-03 18:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Eco resources znowu sie pojawiła i chcieli sprzedać czujnik gazu mojemu dziadkowi.
Jaktorów powiat grodzisk mazowiecki
Oszukuja starsze osoby.

~Mała (2014-11-27 11:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziś byli w powiecie Nowy Tomyśl. UWAGA !!!

~pff (2014-11-27 09:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak ktoś jest idiotą, to zawsze da się nabić w balona.

~Gula (2014-11-26 16:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Frajerzy
dziś oszukali moja babcie wpłaciła100zł . Sękowo woj .Wielkopolskie Powiat Szamotulski

~Wazne (2014-02-21 17:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzisiaj dnia 21.02.2014 kilka godzin wczesnie oszukal moja babcie podajac sie na firme eco resources otrzegam woj.lubuskie.powiat zaganski

~oszukana (2014-02-04 15:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Grasują w pyrzycach i okolicach obryta okunica

~aaa (2014-01-22 16:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Teraz działają w Janowie Polaskim woj.lubelskie

~tak tak (2013-10-10 07:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dokładnie. TO nie oszustwo tylko umiejętność korzystania z głupoty innych.

~ej sorry (2013-10-08 08:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale to jest wybór tych ludzi czy chca wydać 200 zł czy 60 na jakiś produkt. To nie jest oszustwo kolesia, tylko głupota kupujacych.

~oszukana (2013-10-07 17:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Teraz naciągają ludzi z okolic Włocławka. Znów zmienili nazwę firmy na szczęscie nic im nie zapłaciłam to może się już nie pojawią. A umowe ze mną facet podpisał mimo że nie jestem właścicielką domu i nawet nie jestem tu zameldowana i nawet nie chciał zadnych moich danych tylko imię i nazwisko. Chodziło o kase jak powiedziałam ze nie mam kasy na zaliczkę to się zmył. Niby firma z Grudziądza eco rescources to chyba to samo co  było INTERPOL i INTERGAZ  bo ten sam właściciel oszuści i naciągacze powiedział że to obowiązkowe podłączenie że każde gospodarstwo domowe w naszej gminie ma obowiązek założyć detektor gazu tylko że pytał mnie się o miejscowość w jakiej jesteśmy a niby z polecenia Gminy. Koszt 300 zł 200 detektor a 100 podłączenie.

~taka tam (2010-12-25 17:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Każdy średnio zorientowany mieszkaniec City Center chyba wie, jaki ma piecyk w mieszkaniu - dwufazowy, z zamkniętą komorą, dość bezpieczny. Nie wiem, jak można kupić czujnik u naciągacza, który w bezczelny sposób włazi do mieszkania i próbuje wmówić, że akurat ten piec może w każdej chwili wybuchnąć. Facet, który był u mnie zachowywał się jak agresywny sprzedawca leczniczych materaców. Samo ogłoszenie wywieszone w klatce zaczyna się od złowieszczych słów: "w związku z częstymi wybuchami piecyków...", co sugeruje, że w City Center już kilka ich wybuchło :D

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog