29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-22 15:51:02 Wiadomości

Anna Ronin odnosi się do publikacji  Marka Rapnickiego i Roberta Myśliwego.Treść oświadczenia>>

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (20): Stanowisko Anny Ronin w sprawie R. Myśliwego i M.Rapnickiego Strony: 1Dodaj komentarz
~Oberschlesier (2014-11-23 17:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do zapasowy  proponuje  Viagre albo korzen pietruszki . Bydzie  stowol . Najlepiej po dwóch piwach

~hehehe (2014-11-23 16:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chyba nie jestes facetem, bo jakbyś była, wiedziałabyś, że jest to niewygodne i uciążliwe.

~zapasowy (2014-11-23 16:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ronin chce  wybudowac fabryke BMW  ?  ja chcę    stojącego wdycki puloka  !  tylko tyle . . .

~podwieczorek (2014-11-23 14:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

należy się odnawiać i myć w Łazience po spłukaniu i wtedy są kwiatkin zapachowe.70% raciborzan w wyborach powiedziało nie p.Ronin i to cały komantarz dla "tymińskiej.Brawo odnowa świeżości w łazience/po spłukaniu/.

~we (2014-11-23 12:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z tym całym głosowaniem to jakiś przekręt.Na ostatnich wyborach poszło bez problemów.Teraz nie mogli się doliczyć głosów.Ta bylejakość polska będzie się ciągnęła do końca tego państwa?

~To dziwne (2014-11-23 11:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Uwaga iunternautów i komentatorów skupia się wyłącznie na kandydatach prezydenckich.
A zapomnieliśmy o nieważnych wyborach do powiatu. Przecieć do południa czyli prawie przez 5 godz. zamienione były karty do głosowania /powiatowe/ w SMS i 'Budowlance". Kto naprawi tę sytuację? Po prostu wypuszczono w maliny i zlekceważono zarówno część wyborców jak i kandydatów. Do dwóch tygodni można złożyć odwołanie/protest/ do Sądu Okręgowego w Gliwicach.Czy ktoś to już zrobił? Nie dajmysię oszukać. Rada Powiatu jeszcze jest w tym składzie nieważna.

~al (2014-11-23 10:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie zdradził PIS.PiS pozostało neutralne.Tym samym nikomu rąk nie zwiazywało.Gdyby oficjalnie PIS wezwalo do nie głosowania na któregoś z kandydatów to sytuacja byłaby inna.PIS wie co robił obecny prezydent (opinia negatywna) a w stosunku do drugiej kandydatury ma obawy i dlatego jego stanowisko ogólne jest w sumie neutralne.

~@Krzych (2014-11-23 10:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja, całkiem się z tobą zgadzam. Chętnie bym zadal p. Ronin kilka pytań i powiedział jej co o tym myślę, tylko, że nie potrafię jakoś do niej dotrzeć, bo jest tak zapracowana luib zestresowana, iż nigdzie jej jakoś nie ma. Jej kampania polega na komunikowaniu się z wyborcami za pomocą pisanych oświadeczeń, to i my do niej piszemy na forach.

~obiektywizm (2014-11-23 10:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dal mnie liczy się honor. Wacławczyk zdradził PIS i poiparł Ronin. Dlatego zagłosuję na Lenka!

~@obiektywim (2014-11-23 09:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lenk nas z marzeń stopniowo pozbawiał przez te wszystkie lata.

~z Facebook'a (2014-11-23 09:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Piotr Ćwik (oficjalny kandydat na wiceprezydenta u Dawida Wacławczyka) pod zdjęciem wyborczym z 2010 r. umieszczonym na stronie Anny Ronin napisał komentarz: "nawet ładnie wyszedłem na tym zdjęciu :):):)...tylko nie wiem co te dwa gówna tam robią ... MR i RM..." Bez komentarza.

~do poniżej (2014-11-23 09:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pewnie lubisz tą swoją stagnację.Pamiętaj,stoisz więc się cofasz.Pewnie i tak nie dotrze...

~obiektywizm (2014-11-23 09:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Głosujcie na Lenka- "Obudźcie się, bo was okradną nawet z marzen!

~Andrzej (2014-11-23 08:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ta pani Ronin to fajna babka,a  wy naopowiadaliście na jej temat takich bajek,że już sami nie wiecie w co wierzyć,co tłuczki?Tyle oszczerstw pod adresem tej pani.Normalnie jestem w szoku,żeby próbować kogoś tak zdyskredytować publicznie na podstawie PLOTEK !!!NIe wstydzicie się za to?Myślę,że większość z tych plujących nawet nie jest katolikami,bo tak katolikowi się nie godzi.Jestem za panią pani Anno,niech pani będzie silna.Niech się pani nie poddaje.

~Krzych (2014-11-23 08:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Raz ten zły,raz tamten zły!Za żadne pieniądze nie chciałbym być politykiem,nawet samorządowcem!Bo nikt z was,wy tchórze nie powie tych swoich słów tym dwóm kandydatom w twarz.Tylko w skrytości jesteście mądrzy....

~południe (2014-11-23 07:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

70% raciborzan powiedziało nie opcji "Tymińskiej"  a na Prezydenta Lenka zwycięskie głosowanie.Niech zyje Prezydent LENK!!!!!

~haha (2014-11-23 07:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciekawe kto jej ten tekst napisał, skoro ona po polsku mówić nie umie.

~joj (2014-11-22 20:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Ekspertom" pali się pod tyłkami. mieli się ujawnić dopiero po wyborach. A tu taki pech, szydło z worka wyskoczyło szybciej.

~Wyborca (2014-11-22 17:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

syndrom "Tyminskiego" i jego metody przyświecają politycznie kandydatce R...n.A G...l coś zbyt jest napiety i nie mysli tylko majaczy z tesstosteronu no ale ma prawo.Tymińskiego czyli manipulacje faktami aby zbałamucić mieszkańców Raciborza to i tak.

~komentarz (2014-11-22 16:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

z tym zdjęciem nieładnie, co eksperci zawiedli?

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog