29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-22 16:01:15 Wiadomości

Tak nie zachowuje się człowiek, który pragnie zyskać w wyborach szerokie poparcie społeczne - pisze Myśliwy o Ronin. Ujawnia korespondencję z kandydatką. Nie chcę takiego prezydenta - dodaje>>

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (70): Robert Myśliwy ujawnia korespondencję z A.Ronin Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
Geralt2014 (2014-12-02 19:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

P.Ć. to nie ja.. chyba... zresztą czy ktoś zna siebie do końca.. vide postawa M.R i R.M. do których , jak widać po sesji rady, dołączają inni... niestety ... acha żeby było jasne...  tylko nie mówcie znowu, że to dla dobra tego miasta .. to już zaczyna brzmieć jak ..." ja tylko wykonywałem rozkazy, Wysoki Sądzie "..

~?? (2014-12-02 19:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@Geralt - Sama go sprowokowała zarzucając mu szantaż. "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie"

Geralt2014 (2014-12-02 18:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do masakra ... proponuję żeby wszyscy Twoi przyjaciele, koledzy i nieprzyjaciele opublikowali Twoje SMS-y i nagrane rozmowy z Tobą... no przecież jest taka niska świadomość prawna, to trzeba do wszystkich dotrzeć z wiadomością ,że to legalne.. czekam na efekty.. szczególnie czekam na te od nieprzyjaciół ;) będzie smacznie co najmniej tak jak SMS między R.M. a A.R. ... że przypomnę ...Gratulacje ANIU świetnego wyniku  ... czy jakoś tak ...

~masakra (2014-11-25 23:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niska świadomość prawna tych, którzy biorą się za politykę i się tu wypowiadają poraża. Jakie "cudze" listy? To była korespondencja do Myśliwego. Zgodnie z przepisami prawa list, który dostajesz jest twoją własnością. Gdyby było inaczej, nie mógłbys przeczytać go matce, dziecku czy sąsiadowi. Ujawnienie cudzej korespondencji byłoby, gdyby Mysliwy opublikował maile np. DW do NM ew. NM do DW, w którch posiadanie jakimś cudem by wszedł. I tacy ludzie pchają się do władzy. Hipokryci.

~Do @Geralt (2014-11-25 23:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Geralt to PĆ. Z tym panem nie warto rozmawiać, po tym co napisał.

~@Geralt (2014-11-25 22:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dlaczego facet manipulujesz faktami. To Anna Ronin najpierw opublikowała bez wiedzy autora na swoim wyborczym facebooku maila od pana Myśliwego, potem odpowiadając na jego oświadczenie, ujawniła co do niej pisał i wreszcie zarzuciła mu że ją szantażował. Co twoim zdaniem Myśliwy miał zrobić? Co mógł pomyśleć sobie czytelnik, kiedy natrafił na słowo "szntaż"? Nadal uważasz, że to postawa Myśliwego była chmska? A jak nazwiesz postawę Ronin?

Geralt2014 (2014-11-25 22:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do Oj, zabolało ... nikt normalny tutaj  nie próbuje być agresywny... uważam,że postawa Pana Rapnickiego szkodzi Ronin, bo pokazuje jak niestabilnych politycznie kolegów kiedyś miała a postawa Pana Myśliwego poprzez swoją nieudolność i chamstwo / korespondencja/ akurat wręcz przeciwnie ...

Geralt2014 (2014-11-25 22:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do anatol ... fajne te ideały.. samemu nie wygrać, drugiemu nie dać... a na koniec wydrukować cudze listy... no ideały, że pozazdrościć... jest Pan inteligentnym człowiekiem ..tego nie da się obronić.. i Pan to wie.... a wystarczy powiedzieć , sorry tego nie miałem robić, poniosło mnie...

~wtf? (2014-11-24 22:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie rozumiem po co Myśliwy upublicznia swoją korespondencję prywatną? Przecież ona go pogrąża?!?! Od razu widać, że robi to na rozkaz, szuka zaczepki i robi z siebie debila...

~gyla (2014-11-24 08:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Robercie popierał Pan często zajmował sie pan jako radny szkodliwymi projektami za którymi stał prezydent Lenk.Czemu nie słychać było aby zajął sie Pan zatrutym powietrzem co roku w okresie grzewczym a zajmował sie pan raciborskimi parami. Że potrzebują zmiany np Moniuszki i ten na Stalmacha? Dobrze pan wiedział co zrobiono z parkiem Zamkowym(wycinka setek drzew i krzewów).Teraz popiera pan prezydenta od niszczenia parków o pardą od rewaloryzacji jak nazywa to pan prezydent.

~Oj, zabolało... (2014-11-24 08:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Skoro postawa Roberta Mysliwego i Marka Rapnickiego według niektórych ma pomóc Ronin, to skąd ta wściekłość, skąd tyle agresji? Ja myślę, że zaplecza i sami bohaterowie sojuszu AR i DW już witali się z gąską, już byli w ogródku, już widzieli się na stanowiskach... a tu wszytsko sypie się jak domek z kart. Nie wystarczy dodać wyniku DW i AR i porównać go z wynikiem ML. Ludzie wyczują cwaniactwo takich jak wy na odległość, bo mają swój rozum i oczy.

~gaga (2014-11-24 08:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Robercie, przykro mi, że ukazałes się taki, jak wszyscy...

~anatol (2014-11-23 14:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie błaźni się ten, kto potrafi być wiernym ideałom zgodnym z  wewnętrznym przekonaniem, lecz ten, kto nie mając argumentów atakuje oponenta personalnie.
Jestem z Panem, Robercie.  :)

~kk (2014-11-23 14:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ale się Pan błaźni

~do Agip (2014-11-23 12:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"z kąd"???????Tak pisze Polak??Pisałem ci już kiedyś:nie potrafisz pisać to nie błaźnij się publicznie !

~Agip (2014-11-23 11:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Popieram R.Myśliwego. Jako wyborca chcę wiedzieć jakicht ukrytych to ekspertów Pani Ronin posiada z kąt oni pochodzą. Dlatego będę głosował na Pana Lenka bo nie oddam głosu za widma krążące koło nieznanej Pani Ronin.

~3xNIE (2014-11-23 10:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To nie kampania wyborcza Roberta Myśliwego. Nie piastuje obecnie żadnych publicznych stanowisk. Niech redakcja
powstrzyma się od publikacji opinii tego prymitywnego prowokatora. Myśliwy jest tylko wyborcą jak kilka tysięcy innych
raciborzan, a za pozwoleniem mediów  kreauje się na istotnego gracza w tej kampanii, choć jest skompromitowany politycznie i moralnie. Stosuje podłe chwyty, czym upodobnia się do metod obecnej ekipy rzadzącej. To już w tej chwili były moj kolega. Kompleksy, maluczkość i egocentryzm to jest właśnie Robert. Jako wyboraca nie życzę sobie czytać więcej słów Roberta Myśliwego w tej kampanii wyborczej. Próbóje na cudzym trudzie zbić kapitał polityczny, wyjść z cienia. Czy może redakcja jest w stanie zapewnić forum dla WSZYTKICH kilku tysięcy wyborców,
którzy indywidualnie zechcą wypowiedzieć się na portalu? Myśliwy jest tylko wyborcą i głos ma przy urnie. A prywatnie do Roberta - zamknij ryj obłudniku!

~ep (2014-11-23 08:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szanuję Panią Annę za to, że nie za wszelką cenę szuka poparcia. Mozna wnioskować z zachowania RM, że jest bardzo zawiedziony, wręcz zazdrosny, że nie wystartował w tych wyborach i że jednak AR okazała sie bardziej konsekwentna niż myślał. Nie lubi zdecydowanych kobiet. Po opublikowaniu korespondencji wiem na pewno, że będę głosowała na AR.

~do polak (2014-11-23 08:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trzęsiesz już gaciami ?

~polak (2014-11-23 08:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

po oswiadczeniach waznych panow z glownej komendy mniejszoi niemieckiej w opolu ,azeby "poszezyc przyczolki" nowego heimatu, wiadomo kto stoi, i skad i z jakiego panstwa ma pieniadze i dotacje

~wiem (2014-11-23 07:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mysliwy się skompromitował jak mało kto, nie sądzę by zdołał odbudować swoją twarz po tak żenującym zachowaniu, ale to nie znaczy, że nie rozumiem dlaczego chce poprzeć Lenka - to zawsze mniejsze zło, niż cholerny kot w worku, szczekający jak świnia - Anna Ronin.

~wybory (2014-11-23 07:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To co zrobił Myśliwy to jest szantaż, a mam tutaj wpierw drogą mailową, a teraz publicznie. Dlaczego dla przegranego człowieka ( przegrał 4 lata temu rywalizację z Lenkiem) i zrezygnowanego ( nie startował w wyborach do rady) tak nagle zależy na tym by obrzucać łajnem Ronin? A Rapnicki to faktycznie mistrz ale w paleniu głupiego frana. Właśnie pora na to by takich filozofów ze wschodniej ściany Polski, co mają seksualne podejście do roboty skutecznie odstawić do lamusa.

~marcic (2014-11-23 06:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Albo mi powiesz albo poprę Lenka, no kurna to jest przedszkole czy co?
Niby poważny człowiek, wykształcony, nauczyciel  a zachowuje się jak
małe dziecko. A kiedyś był wielkim przeciwnikiem Lenka.

~obiektywizm (2014-11-23 06:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Głosujcie na Lenka, bo was okradną nawet z marzeń!

~pytanie? (2014-11-23 01:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Anna Ronin
Szanowny Robercie, Twoja argumentacja, że w razie odmowy zdradzenia mojego zaplecza Ty poprzesz Mirosława Lenka jest dla Twojej osoby wręcz kompromitująca." Ciekawe czy pani Anna Ronin swojemu męzowi Dariuszowi przez ostatnie 4 lata szeptała do uszka, że się kompromituje, gdy on grał w drużynie urzędującego prezydenta?

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog