29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-21 23:26:19 Wiadomości

Szef NAM-u odcina się oświadczenia Marka Rapnickiego, który poparł Mirosława Lenka.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): Wacławczyk odcina się od Rapnickiego Strony: 1Dodaj komentarz
~@kola (2014-11-22 21:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mało wiesz skoro pytasz o drugiego wice.Drugi wice będzie wice  M ale w twoich fantazjach i propagandzie którą siejesz.Żeby cię oswiecić to skieruję cie do przedwyborczego programu Anny Ronin w którym zapowiedziała że jak wygra wybory to zlikwiduje jedno stsnowisko wiceprezydenta gdyż jest ono niepotrzebne z czym się osobiście zgadzam.Zaoszczędzone pieniądze mają być chyba przeznaczone na nauke języków obcych dla dzieci w przedszkolach czy szkołach.

~archiwum x (2014-11-22 16:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak mozna powiedzieć o Ronin: ma na celu dobro mieszkańców i wreszczie ROZWÓJ MIASTA....jesli mając 38 lat nie zrobiła ani jednego gestu, ani jednego czynu  ktory by to potwierdzał.

~obiektywizm (2014-11-22 09:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wciskanie kitu o niemieckich firmach, to zmainy na lepsze? A gdzie edukacj, kultura, transport, sprawy spoleczne, infrastruktura, pozyskiwanie pieniędzy z UE ?

~Tomek (2014-11-22 09:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kim jest Anna Ronin ? Matką, osobą przedsębiorczą, młodą wykształconą osobą mającą na celu dobro mieszkańców i wreszczie ROZWÓJ MIASTA. Zmiany nie zawsze oznaczają zły kierunek. Trwanie w jednym i tym samym miejscu bojąc się zmienić coś,oznacza cofanie się w tył. Młodzi na te zmiany są otwarci i gotowi,niestety  strach przed cymś nowym dla niektórych jest tak wielki wręcz paraliżujący.  Niestety tak to już jest w polityce że na siłę trzymają się stołka, kasa kasa kasa.

~kola (2014-11-22 08:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No cóż? Idiota ma rację. Kim jest Wacławczyk? Myślę, że to pytanie należało zadać sobie wcześniej. Dlaczego nikt nie zastanowił się dlaczego Wacławczyk nigdy otwarcie nie przeciwstawił się Mandryszowi i Lepczyńskiemu? Dlaczego Fita zrezygnował z udziału w wyborach z ramienia Waclawczyka? Dlaczego Myśliwy odcioł się od niego po wygranych wyborach cztery lata temu? Czym jest dla niego przyjaźń i odpowiedzialność?
Dzisiaj nie spodziewam się od niego niczego innego jak wejście do niejasnego układu z Roninową i jeszcze nie wiadomo z kim. Gdyby miał choć trochę godności, to odciołby się nie od Rapnickiego, ale od Roninowej i od Lenka, i pozwolił swoim wyborcom na dokonanie wyboru w swoim sumieniu.
Na koniec ciągle nie wiem kto bedzie drugim wiceprezydentem? U Lenka wszystko wiadomo, Nowacka i Krzyżek, a u Roninowej kto? Mika?

~obiektywizm (2014-11-22 08:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak pan chce pozyskać zaufanie społeczeństwa, nie określając swojej tożsamości narodowej, religijnej i społecznej?

~idiota (2014-11-22 07:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z Wacławczyka wychodzi teraz marny człowieczek. W końcu pokazał swoją prawdziwą twarz i udowodnił to, co mówiłam od zawsze, że dąży do celu po trupach, nie zważąjąc na przyjaźnie.

~anoda (2014-11-22 00:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wacławczyk i Anna Ronin to nadzieja dla Raciborza. Jest szansa że w końcu zarządzać miastem będzie ktoś inny niż mafia!

.......albo  KTOŚ z INNEJ MAFII

~racibórz obudź się! (2014-11-22 00:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wacławczyk i Anna Ronin to nadzieja dla Raciborza. Jest szansa że w końcu zarządzać miastem będzie ktoś inny niż mafia!

~anoda (2014-11-21 23:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja też staram sie ufac ludziom, bankom, sprzedawcom  i bynajmniej nie cierpię na fobię, dlatego przed podpisaniem umowy czy zakupem pietruszki sprawdzam i pytam czy jest z dobrego źródła, albo przynajmniej takiego, które może byc dobre...Dlatego rzadko miałem zatrucia i nie jestem zadłużony..

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog