29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-14 12:34:10 Komunikaty

18-latek przebywa obecnie w domu dla bezdomnych. Nie ma czym dojeżdżać do szkoły.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Pilnie potrzebny rower dla bezdomnego 18-latka Strony: 1Dodaj komentarz
~Jarosław (2014-11-15 21:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O jakie promowanie tu chodzi,o jakie pieniądze? Przecież ten chłopak nie ma żadnych dochodów. Nie bądź złośliwy.

~wow (2014-11-15 14:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To Wiktor na rower nie ma, ale na dostep do internetu, żeby promować polityke, to ma pieniążki? Dziwnie ta sprawa smierdzi.

~Wiktor (2014-11-14 13:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Serdecznie dziękuję Pani Justynie Kiedrowskiej za przekazany mi niemal ekspressowo rower w donbrym stanie i życzę Jej wygranej w wyborach na radną. Takich  ludzi o otwartym sercu dzisiaj jest niewiele..

~jap (2014-11-14 13:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mam rower jednak brakuje mu przedniego koła i trzeba zrobić hamulce.Może by jakiś sklep rowerowy tą resztę brakującą dał ja mogę ten rower ofirować.To jest rower górski z przednimi amortyzatorami.Nie wiem czy dętki trzymaja powietrze ale to już drobna sprawa.

~pomoc... (2014-11-14 12:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Według prawa matka ine może wyrzucić go z domu lub nie dać mu piniedzy na ubranie i wyżywienie jeżeli się uczy nawet jezeli osiagnął pełnoletność. Do 24 roku osoy studiujące muszą być utrzymywanę przez opiekunów lub muszą płacić alimenty na Mieszkanie i wyzywienie oraz od potrzebnych materiałów nie zbędnych do życia.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog