29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-10-17 16:15 Pozostałe  Autor: dość Lenków i Wojnarów

Racibórz może znów tętnić życiem!

Racibórz:

Ogłoszenie wyborcze. ANNA RONIN. Jestem raciborzanką, wykształconą i znającą języki obce kobietą, dumną matką, ale i przedsiębiorcą. Angażuję się społecznie. Poznałam wielu ważnych polityków w Polsce i zagranicą. Moje pokolenie raciborzan, dziś 30- i 40-latków, chce, by nasze miasto znów się zaludniało i tętniło życiem. By nikt nie martwił się o pracę i nie musiał stąd wyjeżdżać. Mam odwagę i wiedzę, by tego dokonać. Chcę - jak każdy kandydat - zapewnić raciborzanom dostęp do wysokiej jakości usług medycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych. Chcę zadbać o drogi, mieszkania i nowoczesne szkoły. Ale najważniejsza jest GOSPODARKA i konkurencyjność Raciborza w regionie i Polsce. Bez tego nie będzie lepiej... Przeczytaj dlaczego kandyduję, co obiecuję i jaki mam pomysł na skuteczne działanie

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (23): No to nareszcie mamy na kogo głosować wybierając Prezydenta Raciborza Strony: 1Dodaj komentarz
~pieskie zycie (2014-10-23 07:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czyli nic się w tym mieście nie zmieni - mam wrażenie, że w Raciborzu zyją sami nieudacznicy patrząc na te listy. jak to się dzieje, że do polityki pchają się tylko potworne kreatury?

~Mniej ważne ... (2014-10-22 15:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jest kto będzie pRezydentem ! WAŻNE KTO będzie SZEFEM RADY MIASTA ! I jaka będzie większość rady. Bo ,,partyjność,, w tym roku , w tych wyborach [miejskich] odpada . Wojnar niech se będzie ,,starstą,, . Choć za cwany jest by to stanowisko wybrał i ... STRACIŁ KASĘ ! Jedynie może ,,dziadostwu,, szefować. A na WSI się zna jak niewielu . No, może jego kumpel - były - zna się lepiej. ,,Kudłaty,, jak całe PO marne ma szanse na reelekcję. Pójdzie na nauczycielską emeryturę bo ani "Don Tusceone" ani "łoBuszek" zbierania brukselki Mu nie załatwią ...
ps.: a nad TW ,,wisi,, cały casz ... ,,miecz domo-klesa,, ...

~zeta (2014-10-22 14:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niech nas Najwyższy chroni przed tym aby Wojnar został starostą i posłem.

~NN (2014-10-22 13:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A Frączek siedzi w kącie i oblicza, oblicza, oblicza... Tak to jest: jedni mają Frondę, a inni tylko Fronczka.
Ech, jaki ten facet jest obliczalny.

~max (2014-10-22 13:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na tym etapie nie mamy na kogo głosować. Głos na Lenka to głos za tym co jest a będzie gorzej, bo stanowisko starosty obejmie Wojnar , który tę funkcje potraktuje jako trampolinę do skoku na posła niezależnego. Pomoże mu w tym Siedlaczek, który Wojnarowi ma wiele do zawdzięczenia a sam przymierzy się na senatora, bo z żadnej obiecanki jako poseł się nie wywiązał a PO jest politycznym bankrutem. Głosując za Ronin to tak jak byśmy głosowali na mniejszość niemiecką i jej rządami. Wacławczyk to porządny chłopak ale tylko chłopak bez wizji, którym manipuluje już PIS i Oblicza Frączka. Pisanie więc ,że nareszcie mamy na kogo głosować jest, niesmacznym żartem.

~bomba (2014-10-22 08:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To jest jakaś masakra wybór kandydatów na prezydenta w tym roku - kpina nad kpiny. Dlaczego NaM wystawia Wacławczyka, a nie Myśliwego?

~Hans (2014-10-21 17:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oczywiście że tak.Przyzwyczaił się pan L do latwej i dużej wypłaty.Niech wraca do szkolnictwa.Choc nie chciałbym aby moje dzieci uczył.

~czyż nie....! (2014-10-21 17:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wystarczy obniżyć mu pensję ,aby.........zrezygnował z   a s p i r a c j i  na stanowisko Prezydenta !
Ukaże wówczas, swoje p r a w d z i w e , -   i n  t e n c j e  , sprowadzające się tylko do.....k a s y!
To zwykły m i z e r n y  parweniusz polituczny!

~lucyfer (2014-10-21 14:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lenka z wojnarem posłać do.....czorta i dalej

~jaka ... (2014-10-21 11:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zabawka lepsza ? Pacynka czy Pinokio " ?

~ścierka (2014-10-21 07:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ronin to tylko pacynka swojego mężusia i tych, co nią kierują.

~do Mol (2014-10-20 18:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

skąd masz takie informacje?

~Mol (2014-10-20 17:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gdyby p. Ronin reprezentowała tylko mniejszość niemiecką to pół biedy, gorzej, że reprezentuje odnowę w duchu św. wraz z biskupem panem M., który na prezydenta startować nie może. Aż strach pomyśleć co będzie jak wygra i kto zostanie wice.

~Z boku widziane ... (2014-10-20 10:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

POWTARZAM !
Najważniejsze jest porozumienie ,,nieLENKliwych,, by zyskać większość w
... RADZIE MIASTA ! Nawet nie stanowisko pRezydenta ! To Rada wyznacza
cele, priorytety, dzieli finanse, KONTROLUJE pRezydenta i jego urzędasów
! Szkoda, że większość ,,skupia się na prezydenturze,, . To GŁUPOTA !
jest. [Lenk prawdoPOdobnie wygra ] . Jeśli natomiast przewodniczący Rady
miałby ,,jaja,, i był ,,nieLENKliwy,, konsekwentny, niegłupi,
słuchający Raciborzan ale też radnych - może wreszcie nie ,,bezradnych,,
- jest szansa ...
Warunek : " POROZUMIENIE RACIBORZAN NIELENKLIWYCH "!!! Tylko w tak
skomponowanym ,,układzie,, nawet LENK - pRezydent - będzie MUSIAŁ
SŁUCHAĆ i wykonywać Uchwały Rady !!!
Trudno. By coś zyskać czasem trzeba coś POświęcić. By wygrać wojnę
czasem trzeba POświęcić bitwę.
Tylko którzy z kandydatów mają tę zdolność sensownego, skutecznego,
nieambicjonalnego porozumiewania się dla ,,sprawy,, ? Kto ma te tak
zwane - prymi5ywizując - ,,jaja,, ?
Obawiam się, że - aktualnie w Raciborzu - tylko ... Wojnar. Niestety.

http://www._reklama_.pl/img/avatar.png

~Rex (2014-10-20 08:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten parking na dużym placu obok biblioteki na Kasprowicza pomieściłby chyba dużo wiecej samochodów niż 150.Ten parking sprzedało chyba Starostwo czyli Hajduk. Parking wzduż ulicy Kasprowicza z kolei budowało chyba miasto.Piękna współpraca. HIpermarketów w Raciborzu mamy aż za dużo nadmiar plagę tyle ich jest.I w tej sytuacji plac na kilkaset samochodów (byl tam pare lat temu prywatny parking na wynajetym terenie od Starostwa) sprzedaje się o zgrozo! pod kolejny hipermarket.Podczas gdy w Raciborzu niby parkingów brakuje.To najpierw się likwiduje duzy parking a potem buduje malutki obok na ulicy.Nie głosujemy na Hajduka .On znowu się pcha jak co cztery lata na najwyższy stołek. Wspomniany przyklad pokazuje jak szkodliwa jest polityka dla miasta jaką on realizuje.

~hejt (2014-10-20 08:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dawid nie jest ideałem ale na pewno głosowanie na Lenka bylo by czystą glupotą z kolei pani Anna nie podaje że jest z mniejszości niemieckiej a jezeli jest to napewno na nią też nie powinno się głosować. Pozostaje tylko Dawid mam nadzieję że jak zostanie prezydentem to nam miasta nie zabetonuje jak Lenk.I nie bedzie więcej niszczonych parków i drzew w miescie.Może i z gospodarką ruszy i wezmie się za kominy w mieście które przez pół roku minimum zatruwają miasto.I może skonczy z obląkaną polityką lenka i hajduka likwidowania skwerów i przerabiania ich na parkingi równocześnie sprzedając (komu?) Miejsca parkingowe pod kolejne hipermarkety-patrz ul Kasprowicza gdzie zlikwidowano i sprzedano parking na 100-150 samochódw pod hipermarket a zielence przy tej ulicy za nasze pieniadze przerobiono na betonowe parkingi- głupota. Tacy ludzie nie mogą dłużej rządzić w Raciborzu.

~Wasz (2014-10-20 07:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lenk za długo i uległy Wojnarowi, Pani Wronin pro-niemiecka i bez doświadczenia gospodarskiego oraz samorządowego, Wacławczyk się nie nadaje. No to Kto ?

~je (2014-10-19 17:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niedoczekanie żeby niemcy rządzili Raciborzem.

~xavi (2014-10-19 17:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sensowna babka. Niezłe CV. Może i bym na nią głosował. Ale w moich oczach dyskwalifikuje ją, kogo reprezentuje. Mniejszość Niemiecka? NIE, Dziękuję!

~Demokracja ... (2014-10-18 12:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czy ,,DYKTATURA PRezesa ,, [nadal] >
Wybór należy do ... Was - wyborcy.

~tej ekipie dziękujemy! (2014-10-17 16:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A TYCH WYWIEŻĆ NA TACZKACH,upload/small_6ScreenShot125.jpg PO TYM  BRUKU
PODŁYM  TAK ABY PRZESTAŁ POBIERAĆ Z KASY MIASTA - PREZYDENT  13 515,,,ZŁ A  WOJNAR Z KASY NOWOCZESNERJ -0K0L0, .....30 000zł !

~Jej program (2014-10-17 16:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co obiecuję?

Obiecuję robić więcej niż wymagają tego przepisy. Chcę, tak jak obecne władze, nadal poprawiać infrastrukturę - remontować ulice, modernizować skwery, organizować ciekawe imprezy, dbać o szkoły i przedszkola, rozbudować ścieżki rowerowe i aquapark o otwarty basen, a także zadaszyć lodowisko. Ale chcę także przede wszystkim intensywnie budować konkurencyjność Raciborza i ściągać inwestycje, bo dopiero to zapewni raciborzanom właściwy komfort życia. Da miejsca pracy, zatrzyma migracje i pozwoli z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Chcę zmienić plan przestrzenny, tak by maksymalnie wykorzystać atuty wszystkich terenów. Inwestować w weekendową ofertę turystyczną Raciborza - historycznej stolicy Górnego Śląska, by ożywić handel i usługi w ścisłym centrum. Chcę otworzyć nowoczesny internat z inkubatorem przedsiębiorczości, który zachęci młodych do biznesu w swoim rodzinnym mieście. Dobrych pomysłów, których dotąd nie realizowano, są dziesiątki. W samym urzędzie są młodzi, ciekawi ludzie, którym trzeba dać możliwość działania. Z którymi można stworzyć grupę walczącą o przyszłość tego miasta. Z najlepszymi chcę stworzyć grupę do spraw rozwoju gospodarczego i pozyskiwania inwestorów. Szanowni Wyborcy. Doceńcie, proszę, moją odwagę! Uwierzcie, że to miasto ma jeszcze młodych, energicznych, świetnie wykształconych, obeznanych z Europą i światem raciborzan. Dajcie mnie i mojemu pokoleniu szansę. Pozwólcie nam działać!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog