29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-05-30 00:00:00 Komunikaty

Śląski Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach informuje o trwającej w dalszym ciągu procedurze rekrutacji poborowych do służby w policji.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (9): Zostań policjantem Strony: 1Dodaj komentarz
~Joachim (2006-05-31 10:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie sadze ze jestem Holmesen ale Polska Policja moze kolegow zza Odry zapytac czy komus z Leverkusen skradziono ostatnio tablice albo to tez zobiono w Raciborzu .Tez musi byc zawiadomienie na policji ? Sadze ze to jest do zrobienia ale czy w SRC Policja pisze po niemiecku skoro juz na ich stronach roi sie od bledow w jez. polskim

~Do g!!!!!!!! (2006-05-31 08:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Masz rację.Ostatnio gdy było gorąco poszłam z dziećmi na plac Długosza pod fontanny. Córka moja [3 latka]popluskała się we wodzie chlapiąc chodnik trochę.Przechodzili akurat panowie z Straży Miejskiej.Przystaneli i zwrócili mi uwagę,że na drugi raz wlepią mi mandat!!!!!!!

~m (2006-05-31 07:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Joachim ale z Ciebie Sherlock. Myślisz że te tablice są NIEKRADZIONE :-}

~Joachim (2006-05-31 05:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dla  Policji LEV - Leverkusen ile  Golfow II (czarnych) tam jest zarejestrowanych  moze ze 300 szt. Bandzior tez pochodzil pewnie z Polski i tu krag sie  robio coraz mniejszy . Ilu wlascicieli tych Golfow pochodzi z Polski albo sie tam urodzili max5-10. Reszta to alibi; robota dla policji na  max 8 Godz .I typ jest za kratami . Pozdrowienia Joachim

~A-F (2006-05-30 20:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Normalnie dziki zachód nam się zrobił w Raciborzu.

~AN (2006-05-30 19:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

inte- broń ma odstraszyć, sądzisz że tych 5 ryzykowałoby starcie z dwoma uzbrojonymi ochroniarzami dla 100 tys ???Oczywiście jakby padły strzały i ucierpiał ktoś niewinny byłaby to tragedia - ale nie z winy ochrony lecz napastników... - to nie uzbrojona ochrona jest be, ale ci którzy napadają- pamiętaj o tym.

~g (2006-05-30 17:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co Ci da monitoring? świadkowie są, wiadomo jak wyglądali i jakim autem byli. Gdyby nawet na monitorach w przerwie gry w małysza właczyliby podlgąd na miasto to i tak reakcja byłaby z opóźnieniem bo cały patrol wlepia mandaty na mieście staruszkom i dzieciom na placu zabaw zamiast tępić bandytyzm i chuliganów. Bo się boją. Broni i pałki nie mogą użyć bo przpisy zabraniają. Złodziej i chuligan ma większe prawa niż policja.

~inte (2006-05-30 16:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co byś napisał AN gdyby w przypadku większego oporu padły strzały i zginęli przypadkowi  ludzie? że 100tyś nie warte jest życia. Może ten kolejny przypadek bandytyzmu  w centrum miasta poruszy władze i będziemy mieli MONITORING!!! obcy przyjeżdżają do nas kraść bezkarnie. Jak nie wy to my to zrobimy.

~AN (2006-05-30 08:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wybierajcie dalej tańsze firmy, myślicie że są tańsze bo bardziej efektywne ??? Jak widać oszczędzają na zabezpieczeniu ryzykując mieniem klienta - 110 tys jedna osoba i do tego bez broni ??? - jest to dopuszczalne prawem, tylko czy rozsądne....

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog