29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-10-05 21:46:11 Z mediów

Aktorka znana z seriali "Złotopolscy", "Daleko od noszy" zmarła na raka trzustki.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Nie żyje Anna Przybylska Strony: 1Dodaj komentarz
~do lewaczek poniżej (2014-10-07 12:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oburzyły się madonny z kociej łapy. Skoro wszędzie w informacjach o Przybylskiej jest informacja iż z Bieniukiem była w konkubinacie lub w nieformalnym związku lub nie byli małżeństwem (bo i takie są w Wikipedii) to dlaczego redakcja piszę, że była żoną Bieniuka? To jest kłamliwa informacja. I nic nie piszę innego o Przybylskiej jak i jej związku, ani jej niekrytykuję, ani jednego złego słowa nie pisałem, to jakieś lewackie pinduliny, u których czytanie i rozumowanie nie idzie w parze wyrażają swój sprzeciw. Podaj jedna z drugą analfabetką gdzie w jakikolwiek sposób chamsko odniosłem się do zmarłej Anny lub jej partnera? Nie używajcie słów, których znaczenia nie pojmujecie. A redakcja powinna poprawić błędną informację skoro już tak bardzo chciała pisać o związku Przybylskiej z Bieniukiem lub całkiem pominąć tą kwestię i nie pisać z kim była. Nie wiem czy różowe panienki kimmi i neni ( które są tą samą osobą) pojmą tą kwestię.

~neni (2014-10-07 01:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgadzam się z kimmi.Jest bardzo przykre że zmarła Ania i tu nie powinno się wypisywać czy miała czy nie miała ślubu. Byście się lepiej pomodlili za jej duszę i jej rodzinę.

~kimmi (2014-10-06 19:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zmarła młoda dziewczyna, matka 3 dzieci. Tragedia dla tej rodziny. A tobie przeszkadza, że nie mieli ślubu??? Ręce opadają. Daruję sobie chamskie odzywki, nie pora na to. Nazywaj rzeczy po imieniu, skoro sprawia ci to przyjemność.
P.S. Według ciebie, nazywającego rzeczy po imieniu, normalny pogrzeb na cmentarzu nie wchodzi w rachubę? Bo nie miała ślubu z Bieniukiem lecz żyła z nim w nieformalnym związku? Powtórzę, szkoda słów na takich...

~konkubinat (2014-10-06 18:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zmarła Anna Przybylska nie miała ślubu z Bieniukiem lecz żyła z nim w nieformalnym związku. Zatem jakim cudem wg redakcji była żoną swojego partnera? Nazywajmy rzeczy po imieniu.

~mieszkanka Raciborza (2014-10-06 12:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Droga redakcjo, widzę że jesteście źle poinformowani skoro piszecie że Pani Ania [+] była mężatką. Jeśli macie wypisywać takie bzdury któryś raz już z kolei o ludziach itp to nie piszcie wcale żadnych artykułów.

~biba (2014-10-05 21:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niech spoczywa w spokoju. Gdy walczyła z chorobą w jednym z ostatnich wywiadów  aktorka powiedziała : "Cieszę się więc tymi małymi okruchami, przyrodą, zielenią. Cieszę się, mogąc iść po prostu brzegiem morza, chłonąc jego zapach i całej przyrody, która mnie otacza. Ktoś, kto nie otarł się o pewne ostateczne sprawy, pomyśli, że mówię głupoty."

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog