29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (5145): Biskup opolski nie wyraża zgody na dalsze działanie Odnowy w Duchu św. Strony: 1 … 11 12 13 14 15 … 206Dodaj komentarz
~zezem go (2014-09-30 18:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ze wspólnoty modlitewnej MARANTAHA powstało ugrupowanie polityczne NORBERTATA.

~wyborca (2014-09-30 17:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a co, ciebie tam brakuje? żałosny zazdrośniku?

~Szlagzana (2014-09-30 16:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

informuję że powstał Komitet Wyborczy Wyborców - Czas na Zmiany w Mieście - wszelkie pytania typu kto z jakiego okręgu startuje,  informatory, ulotki itd - tym wszystkim zajmuje się pełnomocnik komitetu - Zbysiu

~czy ... (2014-09-30 06:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

przedstawiciele hierarchii kosciolow, ksieza, zakonnice i zakonnicy są obywatelami POzbawionymi praw wyborczych/ ? Bo jesli tak to przez kogo i na mocy jakiego prawa ? Przed wielu laty byli w Sejmach i to byla rownosc obywateli wobec prawa ! A ... dzisiaj ? WYKLUCZENI ?

~dalajmala (2014-09-30 05:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dziadku dobra rada, wybory od dawna były, są i będą. lepsi przeduchowni tacy niż osoby które do takich spraw sie nie nadają wcale

~Piotr (2014-09-29 19:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty nie jesteś żadnym chrześcijaninem panie siostra cześka, ciebie przeciez Bóg i życie dla Niego nie interesuje. Wie to dokładnie twoja najbliższa rodzinka nawet pokrewni ciałem osobniki na tym miejscu.
100 razy można to z twoich wypowiedzi wywnioskować że nie jesteś chrześcijaninem.
Nawet urzednicy różni i ludzie społeczni jak czytają takie wypociny wściekłego na norberta typa to sie tylko pożalą co takiemu z rozumu zostało że tak nim szarpie w stronę norberta.
Tłumaczy tylko wywalenie, albo zakaz wstępu na spotkania wspólnoty, wtedy tłumaczy to wszystko że przecedzasz u nich komara a sam połykasz wielbłąda (grzechu). zrobiłes sobie jakiś najgłupszy cel w życiu chyba - zniszczenie wspólnoty i Norberta. Bo ty żadnej alternatywy ludziom nie dajesz? nic! Co powiesz o Nowoapostolskim kosciele?Słyszałeś coś o nim?
Chłopie, ty nawet nie wiesz na jakie etapy w życiu wkraczasz. Wiesz na czym polega grzech przeciwko Duchowi św.? polega na takim zaślepieniu grzechami że publicznie krytukuje się mądrość Bożą. Wszystko do śmietnika co ten lub ta osoba powie. jest się wtedy pod gniewem Bożym i przekleństwem do czasu aż tego się nie żałuje. Bo to nie drobne wady codzienne jakie człowiek miewa, bo człowiek ma grzeszną naturę, grzeszne nawyki. Nazywanie dobra złem a zło dobrem to to jest przejaw drogi grzechu przeciwko Duchowi św.
Wiesz na czym polega ten grzech? wyjaśnij czytelnikom panie... chrześcijaninie? ah, ty jednak sie brzydzisz takimi naukami. A moze jednak sie skusisz z wyjaśnieniem specyfiki tego grzechu krótko i wezłowato najlepiej w oparciu o włąsne wypowiedzi tu na forum gdy protestujesz na wszelki przejaw i wzmiankę o Bogu. Szatan ci ogromnie wdzięczny będzie.
Zapomniałem że w twoim śnie na jawie występuję jako osoba ze wspólnoty. Wieć pytam to tej twój duch nieświęty ci to bredzi do rozumu czy sam na to wpadłeś?

~jelonek (2014-09-29 18:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sarenki na polance szeptają, że to KWW Czas na Zmiany w Mieście. Źródło tutaj: http://glosujteraz.pl/wybory-samorzadowe-2014/lista-komitetow-wyborczych/woj-slaskie/kww-czas-na-zmiany-w-miescie

~koryna (2014-09-29 11:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja, onkel mosz recht. jo terozki kca sytoć donpedrów co som w srodku, kere pierony idom broc wladza? tu tylko godojom co norbi kce znów do rady powiatu z nadziejom, że dadzom mu starostwo i że lenkliwy z tadzikiem mogom liczyc na jego poparcie, bo się dogodali co do francka. ale my by tyż kcieli znać kto jeszcze.

~wujekdobrarada (2014-09-28 21:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niedługo wybory, gdzie można przeczytać program wyborczy przyszłych radnych przeduchowych ??? Jakie mają osiągnięcia, czym mogą sie pochawalić, cele na przyszłość, program dla miasta, rozwój regionu ???

~Siostra Cześka (2014-09-28 19:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zmanipulowany& Piotr czy jak ci tam, komu ty "bucu pastewny" grzechy zarzucasz, komu i na jakiej podstawie? To forum wypunktowało waszą sektę, czy wam się podoba , czy nie! Zapewne przytaczasz tu jakieś fragmęty konspektu z waszego letniego obozu, który w sposób prześmiewczy wytyka błędy ludzi odchodzących z waszej popapranej organizacji i zarzuca im jakieś formy grzeszności, wyimaginowanej przez was grzeszności. Sam niczego nie wymyśliłeś, przytaczasz tu wypociny waszych ideologów i myślisz , że czynisz dobrze. Widać, ze weszliście w tzw legalizm( nie wyjaśnię ci o co chodzi, sam sobie poszukaj), tak się kończy życie duchowe bez Ducha Św. Być może jacyś wasi animatorzy zabrali was na jakieś nabożeństwa lokalnych kościołów protestanckich z odpowiednim komentarzem i na tej podstawie sądzicie, że coś wiecie, albo nawet wiecie bardzo dużo ale to bzdura, otóż nie wiecie nic, jesteście bezduszni i powierzchowni tak samo jak trakujecie ludzi u siebie w środku. Usiłujecie  tylko odstraszyć swoich członków od kontaktów z nimi. Nie ma co dalej pisać. Idź chłopie kosić trawę na Leśniej i daj sobie spokój z pisaniem bzdur. Nie pozdrawiam, bo nie ma kogo!

~.. (2014-09-27 15:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i tu sie mylisz

~@@@@@@ (2014-09-27 14:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiesz, całe życie to związane jest z emocjami :) , od narodzin dokładnie aż po grób. Zaobserwowałeś to? Problemy emocjonalne zaczynają sie wtedy u człowieka jak prawdziwe zło nam już nie przeszkadza w życiu a nawet je cenimy a tępimy to co złem nie jest. Co cie obchodzi kto ile komu płaci w zakładzie pracy? I skąd masz takie dane? W Leśnej Polanie nie ma przymusu pracy pod lufami karabinów i za drutem kolczastym, podobnie w "biedronce" itp. też nie.

~@@@do fan (2014-09-27 13:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

masz chyba jakieś problemy emocjonalne

~@@do fan (2014-09-27 13:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pędźj więc do prokuratury zgłosić to straszliwe przestępstwo niespotykane w żadnym innym miejscu co krok 7 zł. na godzinę, jak można!!!!. aaaaa, stara śpiewka - to takie układy, "mafijne grono" wspólnoty że nie da rady nic zrobić?  7 zł. na godzinę. Jestes chyba w zarządzie Leśnej polany skoro takie rzeczy wiesz na pewno.
napisałem ci że to nie twoje zmartwienie, martwisz sie za kogos kto sie nie martwi.
przejedź sie kolego do Syrii, Damaszku co tam z ludźmi robią wołając Allah akbar, albo na Ukrainę pożyć wśród zielonych ludzików a potem biadol o wielkim źle jakim dla ciebie jest Leśna polana ze stawka 7 zł. za godzinę.
Udowodnij że ktoś tam, konkretny człowiek zarabia 7 zł. na godzinę albo zamilcz w tej sprawie bo każdy może podobne niesprawdzone do końca ploty, zdania, napisac o tobie i twoich bliskich, albo twoim miejscu pracy (a jednak ci "dranie" ci tego dotąd) . sam sie zdradziłes że nie chodzi ci o przyjmujących wypłatę na Leśnej Polanie ale o tych co ja wręczają.  Fajnie ci sie pisze ciągle o innych. Tak dalej pójdzie za chwilę wtrącisz sie im do garnka na Leśnej Polanie co tam gotują, albo smażą: czy na tanim masmixie zamiast na maśle klarowanym?

~@do fan (2014-09-27 12:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jeśli możesz wymień mi te 100 firm z okolic Raciborza gdzie płaci się dużo mniej ! chyba ci sie coś koleżko tylko zdaje, obecnie stawka 7 zł to dno za które już się nie pracuje, no chyba że duchowi przełożeni , którzy jednocześnie są przełożonymi w pracy wklepią ludziom do głowy kilka frazesów na temat skromności , posłuszeństwa , nienarzekania  itd. których to cech im samym brakuje

~dorosły (2014-09-27 10:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem czy tam tacy pracują. Chyba same sieroty, bo widać z troską (uważam że fałszywą, chodzi ci bardziej o szefów a nie pracujących tam) wchodzisz w rolę jaką przypada rodzicom dbanie o ich niepełnoletnie dzieci. Pracę zarobkową w Polsce zaczyna się od 18 lat? Jak to prawnie zakazane poniżej 18stki, wyłącz komputer na chwilę, idź zgłoś przestępstwo lub najpierw sie zorientuj jak to w innych firmach i ile na godzinę zarabiają że Leśna na ich tle to zjawisko poniżające godność ludzi tam pracujących.
A  jeśli  tam 16-17 latkowie pracują, to czy mamusie i tatusie mają przyjść nakrzyczeć szefom by im podwyżki dali albo pozwolono im się swobodnie zwolnić (jeśli narzekają, jeśli narzekają osobiście a nie obca osoba za nich narzeka) :D

~do poprzednika (2014-09-27 09:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

16, 17 lat to dorośli ludzie?

~do fan (2014-09-27 08:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To miło z ich strony że chcą pracować za niewielkie pieniądze nie narzekając (a inni widać chcą narzekać zamiast nich samych), bo oni poznali smak taki dziwny smak, nie wiem czy go kiedyś doświadczyłeś: chodzi o smak dawania. Jak się mówi: więcej szczęścia jest w dawaniu a nie braniu.
Ja znam biznesmenów którzy mają wypchane swoje konta bankowe a narzekają o drobne że im za drogo w sklepie, A jak się im uda wytargować na kupnie bluzki na targu 5 złotych to są z siebie dumni ze swojej "prawości" i skuteczności że sie z tej pychy rozpłyną z egoistycznej ekstazy a na żebraków (nie mafie żebracze ale żebraków którym sie nie powiodło w życiu) spoglądają z pogardą. Tacy nie znają smaku życia dla Boga. Smaku dawania komuś coś z siebie.
Więc i ty nie narzekaj za innych, bo nie wiesz czy te osoby nie pracują tam z przyjemnością, a komu się nie podoba to naprawdę w ułamku sekundy może podjąc decyzję o odejściu z pracy itd.  Bo to tak jak by we wszystkim dorosłą osobę prowadzic za rączkę w życiu w tak prostych sprawach jak prośba o podwyżkę lub zwolnienie z pracy.
Jak nikt nie narzeka to ty nie narzekaj za innych. bo znajdziesz w raciborzu i okolicach przeszło 100 miejsc pracy gdzie płaci się pracownikom dużo mniej.
Polska to niestety kraj że jak by wszystkim płacic zachodnie pensje to cała masa firm by musiało upaść, bo system opodatkowania i zamożności Polaków jest bardzo utrudniony co wpływa na zyski firm i ich zdolności zatrudnienia i płac. Nie wiem czy dopuszczono cię do miesięcznych tabeli kosztów i zysków Ośrodka Leśna Polana. Raczej watpliwe, więcjak ty możesz obiektywnie coś stwierdzić w tej sprawie? powiedz jak?
Nie mieszaj się w ich serce (tych pracowników), bo nie wiesz czy są z pracy zadowoleni. Zapamiętaj że to są naprawdę dorośli ludzie niepotrzebujący prowadzenia za rączkę w tej sprawie a gdyby go chcieli znaleźli by takich "doradców" jak ty bardzo prędko.

~fan (2014-09-27 06:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

w ośrodku ładnie bo obsługa jest tania (na ogół załoga to bracia i siostry), więc można więcej kasy przesunąć na inwestycje... średnia stawka godzinowa pracownika nie zmieniła się od około 6 lat i wynosi 7 zł , poza tym członkowie ekipy udzielają się w wielu czynach społecznych na rzecz ośrodka , co skutecznie obniża koszty i pozwala inwestować.... jeszcze taka ciekawostka: 90 % ludzi którzy się zwolnili lub zostali zwolnieni z ośrodka , jednocześnie odeszły lub zostały z różnych powodów wydalone ze wspólnoty (myślę że ten wskaźnik procentowy jest nawet wyższy)...

~Kornel (2014-09-26 22:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Płrawda jest taka że łatwo wejść do sekty a trudniej z niej wyjść :) Jednakże dopiero po całkowitym się od niej odizolowaniu człowiek dostrzega całą prawdę. Tak było w moim przypadku. Kiedy udało mi się wyjść z sekty pana norberta wydarzyło się wiele smutnych rzeczy o których nie chę mówić...

~HJ (2014-09-25 08:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie, bo to tylko zwykła zazdrość że się komuś dobrze wiedzie

~do HJ (2014-09-25 07:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ironizujesz? :D

~HJ (2014-09-25 06:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Leśna Polana, ładny ośrodek wypoczynkowy, ładnie, schludnie, czysto, miło. Stan ośrodka świadczy o ich włascicielach

~były (2014-09-24 19:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na jednym z portali ukazał się komentarz, że Roman Pleszka jest prezesem Leśnej Polany. Oczywiście komentarz został usunięty mimo że to informacja publiczna, wystarczy wpisac w krs nazwisko i wszystko wiadomo. Ja nie wiedziałem, wiec was pytam: od kiedy on jest prezesem??????/ Bo jestem w lekkim szoku.

~.. (2014-09-18 13:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie przeceniaj tak norberta, nie taki norbert straszny jak go malują.. nie raz usłyszał i nie raz jeszcze usłyszy że jest cwaniakiem i bałamutem .. bo niby co on może komu zrobić ? pies mu morde lizał..

Dodaj komentarz
Strony: 1 … 11 12 13 14 15 … 206
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog