29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-06-13 15:17:39 Wypoczynek

Targi Energii Odnawialnej oraz Forum Przemysłu Energetyki Słonecznej. Raciborszczyzna stoi ekologią.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Dobra energia w Raciborzu [WIDEO] Strony: 1Dodaj komentarz
~janjkol (2014-09-13 13:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny

~;-)))) (2014-06-14 22:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<span style="background-color: rgba(255, 255, 255, 0);">Kim jest Anioł o czarnych włosach, który na dworze rozdawał katalogi w trakcie trwania targów ??</span>

~kiszka (2014-06-14 19:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

relacja z dnia dziecka

~m24 (2014-06-14 17:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pokazywanie się na targach eko a realne dbanie o środowisko i przyrodę to dwie różne sprawy.Jesli ktoś podpisuje
kontrowersyjne wycinki a później usiłuje siebie kreować na promotora ekologii to sam się stawia w  w nieciekawej sytuacji bo każdy widzi że coś jest nie tak.

~figa (2014-06-14 10:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

co z drzewami wyciętymi do tej pory i co z drzewami nad Odrą.Czy to jest ekologia wycinać tyle drzew i chciec kolejne wycinać? To ma być postawa ekologiczna?

~Dlaczego (2014-06-14 09:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czemu przez dwie kadencje  prezydenta Lenka nic nie robi się aby likwidować niską emisję z budynków wielorodzinnych gdze dalej do ogrzewanua używa się pieców?Panie prezydencie czas na konkretne dziakania na czyny.Te budynki o których mowa naleza pod pana kompetencje bo są z zasobów miasta.!!!Powietrze w okresie jesienno zimowym w miescie jest fatalne.

~pfi (2014-06-14 08:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

DObra energia w Raciborzu? Już bardziej przewrotnego hasła nie mogli wymyślić.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog