29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-08-01 11:29:43 Z regionu

Ruszyło głosowanie internautów na najlepsze rozwiązania urbanistyczno-architektoniczne w województwie.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (88): Skwer Pieczki w konkursie na najlepszą przestrzeń publiczną Strony: 1 2 3 4Dodaj komentarz
~do poniżej (2014-12-14 16:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co mnie obchodzi kto ci się przypomina czytając moja opinię na temat skweru?Napisałem jak  postrzegam  ten wasz mały "problem".O chamstwie można powiedzieć czytając wypowiedzi poniżej.Ktoś zrobi coś fajnego,nowoczesnego to tylko słychać skowyt odwiecznych przeciwników.Mogli zostawić tą starą betonową fontannę w kolorze ukraińskich domów i byłby spokój."Twoje chamstwo"-a to dobre haha.Ktoś wam powiedział coś bez waszego biadolenia to zaraz cham?Idź płacz dalej.Zróbcie pikietę przed UM ze sztandarami "Chcemy spowrotem niebieskiego silosa".Przyjdę sobie was pooglądać buahahaha

~@co za ludzie (2014-12-14 15:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Twoje chamstwo jest porażające. Przypomina mi pewnych ludzi z pewnego kręgu w RSC.

~co za ludzie? (2014-12-14 13:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak się skwer nie podoba to idź jeden z drugim do UM do Lenka i tam mu nawymyślajcie !Skomlicie tutaj jak owce bez chlewa.Wielu mieszkańcom sie podoba,ale zawsze znajdą się jacyś przeciwnicy wszystkiego.Idą święta,wyspowiadajcie się z tych złośliwości i marsz do kościoła.Tam przynajmniej będziecie cicho siedzieć,a nie lamentować !!!

~ala (2014-12-14 11:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oprócz tego zabetonowali trawniki to co zostawili to śmiesznie mała pozostałość z tego co było pierwotnie.

~przykro (2014-12-14 07:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zabetonowali tak piękne róże...

~bul z pod (2014-12-13 22:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dwa betonowe place .Bez zieleni.Niech zmienią nazwę ze skwer na plac będzie bardziej adekwatne.

~hm?? (2014-12-13 18:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

skwer jest świetny, nie wiem o co chodzi

~vvv (2014-11-06 16:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja bym prosił jeśli wygra wybory Dawid Wacławczyk lub Anna Ronin bo nie wyobrażam sobie aby wygrał znowu pan Lenk aby zdjeli na tym skwerze ten kamień zrobili w to miejsce jak dawniej trawniki i aby tam nasadzono krzewy.Co to za skwer bez jednego krzewu? A te zardzewiałe kolumny to chyba jest  świadectwo i symbol obecnej władzy .

~anoda (2014-11-06 14:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy ktoś mi może objaśnić czym są owe dwa rdzewiejące upiorne słupy na środku kamiennej pustyni skweru, i po co tam są?Z przytulnego i miłego miejsca z pachnącymi rożami, skwer zamienił się w chłodną, betonową pustynię! Kto jest autorem tego pseudo dzieła?!!! Władzo potęzna jak sie za cos zabierasz, to konsultuj to z lmieszkańcami!!! KTO ZA TEN KOSZMAREK ZGARNĄŁ PIENIADZE? To co wyszło jest, jak  miejsce wspomnień po ofiarach.....Hiroszimy!!! Jeśli ktoś w skwerku im. księdza Pieczki próbował przemycić treści polityczne, to my doprawdy żyjemy w chorym kraju!!  Zastanawiam się jak można coś, co było w miarę ładne i przyjemne tak SPIEPRZYĆ I to ma byc miejsce odpioczynku.... Kiedys miło było siąść na ławce, popatrzec na drzewa, krzewy i wodę!!!! To tak jak z ta fontanną za WIELKIE UNIJNE PIENIADZE na ul. Długiej- piekne brzydactwo umieszczone w rogu ulicy. Prosiłbym też pana Wacławczyka /jesli zwycięży/, by nie udziwniał ulicy Długiej - oszklenie, zadaszenie to idiotyzm!!!. Ludzie zrozumcie, z pieniędzmi podatnika nie wolno szastac i w przestrzeni publicznej tworzyć eksperymentalne dziwolągi!!! Długa wymaga liftingu, tak, by można ją było jeszcze rozpoznac po zabiegu, w przeciwieństwie do pewnej aktorki i skwqeru im ks.Pieczki!!!

~??? (2014-08-31 07:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oni może zdecydowali ale radni przyklepali.

~precyzja (2014-08-30 14:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Głupota  prezydenta Lenka i przewodniczacego rady miasta Wojnara - nalezy sprecyzowac , to  oni  zdecydowali !

~benekol (2014-08-30 12:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czyli kosztem powierzchni fontanny i zielenców zrobili kamienny plac.Okropny widok na zdjeciu a jeszcze gorszy w rzeczywistosci.I tam pośród kamieni i bruku ludzie mają odpoczać i się zrelaksować?Głupota ludzka nie zna granic!Jak można tyle pieniędzy wydać na takie paskudztwo!

~zwoklennik zieleni (2014-08-30 12:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jest tak ! BYłO takupload/small_0ScreenShot308.jpgupload/small_26ScreenShot081.jpg

~??? (2014-08-30 11:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj mało, mało :(

~@??? (2014-08-30 10:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Znowu bezpośrednio zainteresowany się odezwał.Mało Ci jeszcze kasy coś nachapał?

~??? (2014-08-30 09:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jacy ludzie? Tych paru tu wypisujących idiotyzmy? Nawet nie wiedzą co to znaczy skwer. Skwer może być z drzewami, krzewami, klombami, alejkami i  laweczkami. Może też być skwer z fontanną, alekami i ławeczkami i innymi urządzeniami do rekreacji. Obok macie park, tam powietrza nabierzcie i wyluzujcie.

~jaga (2014-08-30 09:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie rozumiem tej nagonki tutaj - jakby się ludziom skwer podobał, to by głosowali. Skoro nie głosują, to znaczy, że się nie podoba. Chyba jest to jasne, czyć nie?

~babol (2014-08-30 08:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Basta i Szok to albo tzw.pożyteczni idioci albo wieloletni stolkowicze którzy niszczą Racibórz.

~basta (2014-08-30 07:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Daruj sobie, nie wiesz kim jestem na jakim stołku siedzę. Należysz do tych - "kto nie ze mną, to wróg" Tacy ludzie są niebezpieczni dla otoczenia. Nie chcesz nie głosuj ale kreciej roboty nie odstawiaj cwaniaczku. Nawet nicka nie potrafisz sobie wymyleć tylko, małpować umiesz :)

~@Basta (2014-08-30 07:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Opuść w koncu ...Bajoro to?Człowieku nie kompromituj się.I nie falszuj rzeczywistosci.Albo taki beznadziejny w myśleniu jesteś.W duzej odległości od fontanny jest wielki plac zabetonowany oraz zmniejszono zieleńce.Po co tyle dojść do skweru same chodniczki od strony parkingu kosztem zielenców.Nikt nie widział bajora wczesniej przed przebudową.A krecią robotę to robią tacy cwaniacy na stokach jak ty którzy doją z pieniędzy szkodzą temu społeczeństwu i miastu.Ile przekrętów zrobiliscie cwaniaczki na jakie sumy?

~basta (2014-08-30 06:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do @szok- Największym szkodnikiem to ty jesteś. Krecią robotę uprawiasz na szkodę miasta. Trawa, drzewa przy fontannie równa się bajorko. Bywam tu i ówdzie i nigdzie nie widziałem, żeby drzewa i trawa otaczala fontannę. Znawca się znalazł startuj na miejskiego architekta.

~@szok (2014-08-30 05:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie namawiaj do głosowania na beznadziejne badziewie jak tam wyrwą bruk i posieją trawę i nasadzą krzewy to mogę głosować.Szok napisz co Ty w urzędzie tak naprawdę robisz?

~szok (2014-08-30 05:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szkoda, że olaliście głosowanie na Skwer Pieczki :( Do dzieła jeszcze dziś i jutro można głosować!

~Nowa miotła (2014-08-29 18:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Potrzebna jest zmiana na stanowiskach Kierowniczych w tym mieście. Za długo rządzą w Raciborzu ci sami ludzie.
Dwie kadencje i koniec.

~szok (2014-08-10 10:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgadzam się, każdy polityk niech będzie rozsądzony ale z każdej partii politycznej czy też działający w samorządach. Wszędzie są ludzie i ludziska.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog