29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (5145): Biskup opolski nie wyraża zgody na dalsze działanie Odnowy w Duchu św. Strony: 1 … 16 17 18 19 20 … 206Dodaj komentarz
~rg (2014-08-28 05:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

animator to stan umysłu, ten kto miał animatora wie o czym mówie

~onn (2014-08-27 08:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i sie qwa dowiedzialem.

~Piotrze ... (2014-08-26 23:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

,,tenże,, a raczej Animatorzy nie amatorzy pisani są przez duże A... !

~kr (2014-08-26 21:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Norbercie

~Piotr (2014-08-25 06:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

animator to ktoś kto robi filmy animowane: lolek-bolek, reksio itd. zadowolony? kto jak kto, ale myślałem że ty dokładnie wiesz kto to animator.

~.. (2014-08-24 19:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie może

~onn (2014-08-23 19:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A moze wyjasnic ktos kto to taki Animator?

~Aro (2014-08-23 19:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

potwierdzam

~NW (2014-08-22 21:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To by się zgadzało

~.. (2014-08-21 21:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nawet nie jeden animator by się ucieszył gdyby stary zmierzły frustat wreszcie wyjechał. Żadna to tajemnica że ludzie mają już dość tego aktora.

~uy (2014-08-21 15:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

warszawa na norpeta czeka ,  przyjedzie prawie apostoł z daleka

~yu (2014-08-20 19:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

norpet, jak tam sprawy ? kiedy ruszasz do warszawy ?

~Pod (2014-08-03 06:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nawet jedno zdanie może tak wiele powiedzieć o człowieku o jego charakterze, co robi, czego na pewno nie robi, czym gardzi a co sobie ceni

~so.kp (2014-07-26 07:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

he he , wiem wiem , to taki wkręt miał być, ale twoje rozeznanie mnie zdemaskowało, już mnie ;-)

~dlatego (2014-07-26 06:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kłamiesz facet, nie płacisz dziesięcin ani nikt nie skierował cie do myszkowa. bo nikt na takim forum gdzie byli wspólnotowoicze ochoczo pokazują stopień swojegu upadku moralnego,  nie szuka porad "dlaczego?". byłeś we wspólnocie? To wiesz bardzo dobrze i masa czytelników też, że nie szukają porad na takim miejscu jak tu.

~so.kp (2014-07-25 21:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

uczciwie płacę dziesięciny i głoszę ewangelię a animatorka skierowała mnie do myszkowa, dlaczego, pytam dlaczego ?

~gh (2014-07-24 19:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

słuchaj bumerang jak chcesz po śląsku zapodawać to się go najpierw naucz, a jeśli chodzi o norberta to nie śni mi się i w głowie mi nie siedzi od rana do wieczora, ale też niemam zamiaru o nim zapominać,  wiem co mi zrobił i co zrobił i robi innym, więc póki grzeszy trzeba o tym mówić, w taki czy inny sposób

~bumerang (2014-07-24 07:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szanowny poniżej. jak tam Twoje sprawy, śni ci sie Norbert tylko w nocy czy w dzień na jawie też masz wizję że za każdym rogiem ulicy jest Norbert? :) Nie daj mu tak siedzieć w swojej głowie od rana do wieczora. Wiela lot bołeś u jego boku że mu dzisio tak nie przojesz?Ale tak na poważnie: Szanowny poniżej. jak tam Twoje sprawy, śni ci sie Norbert tylko w nocy czy w dzień na jawie też masz wizję że za każdym rogiem ulicy jest Norbert? :) Nie daj mu tak siedzieć w swojej głowie od rana do wieczora. Wiela lot bołeś u jego boku że mu dzisio tak nie przojesz?Ale tak na poważnie: Szanowny poniżej. jak tam Twoje sprawy, śni ci sie Norbert tylko w nocy czy w dzień na jawie też masz wizję że za każdym rogiem ulicy jest Norbert? :) Nie daj mu tak siedzieć w swojej głowie od rana do wieczora. Wiela lot bołeś u jego boku że mu dzisio tak nie przojesz?Ale tak na poważnie:

~gh (2014-07-23 19:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

norbet jak tam sprawy ? kaska pasuje ? ludki płacą ? baby słuchają ? kiedy stary pryku do warszawy sie eksmitujesz ? a może sie tam na tobie już poznali i wcale cia tam nie chcą ? tak se rozmyślam , kto ci majty pierze stary pierniku? ty kurna jakieś służki musisz mieć.. dobra, a teraz tak na poważnie - norbet jak tam sprawy ? kaska pasuje ? ludki płacą ? baby słuchają ? kiedy stary pryku do warszawy sie eksmitujesz ? a może sie tam na tobie już poznali i wcale cia tam nie chcą ? tak se rozmyślam , kto ci majty pierze stary pierniku? ty kurna jakieś służki musisz mieć.. dobra, a teraz tak na poważnie - norbet jak tam sprawy ? kaska pasuje ? ludki płacą ? baby słuchają ? kiedy stary pryku do warszawy sie eksmitujesz ? a może sie tam na tobie już poznali i wcale cia tam nie chcą ? tak se rozmyślam , kto ci majty pierze stary pierniku? ty kurna jakieś służki musisz mieć.. dobra, a teraz tak na poważnie - norbet jak tam sprawy ? kaska pasuje ? ludki płacą ? baby słuchają ? kiedy stary pryku do warszawy sie eksmitujesz ? a może sie tam na tobie już poznali i wcale cia tam nie chcą ? tak se rozmyślam , kto ci majty pierze stary pierniku? ty kurna jakieś służki musisz mieć.. dobra, a teraz tak na poważnie -

~www (2014-07-17 09:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czytam twoje komentarze i nic mi one nie mówią na razie, to jest tylko jakies powtarzanie plotek i pomówienia

A o co ci chodzi???

~przeczytam (2014-07-17 05:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czytam twoje komentarze i nic mi one nie mówią na razie, to jest tylko jakies powtarzanie plotek i pomówienia

~czytam (2014-07-13 09:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czytam wasze komentarz i nic mi one nie mowia na razie to jest tylko jakies powtarzanie plotek i pomowienia.Moze ktos mnie oswieci i poda jakies szczegoly dotyczace dzialalnosci tej sekty?

~Gabrielleoba (2014-07-13 08:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~Cytacik (2014-07-13 08:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

[color=#4d4d4d; font-family: 'Times New Roman', Times, serif; font-size: 23px; text-align: justify; background-color: #fffedf]Jedni rozpoczynają swoją służbę w szczerości, prawdzie i zgodzie z Panem Bogiem. Następnie w wyniku pychy, chęci władzy czy chciwości ich oddanie Chrystusowi stopniowo wygasa. Z czasem zostają wyłączeni z Królestwa Bożego (1Kor 6:9-10; Ga 5:19-21; Ef 5:5-6) i stając się sługami diabła, przestają być już braćmi, a staja się „ludźmi systemu”, zachowując ciągle pozory sług Bożych (2Kor 11:15), lecz zaczynają się już wtedy posługiwać diabelskimi metodami działania takimi jak kontrola, manipulacje, presje, iluzje czy kłamstwo. (2Pio 2:20-22)[/color][color=#4d4d4d; font-family: 'Times New Roman', Times, serif; font-size: 23px; text-align: justify; background-color: #fffedf] [/color][color=#4d4d4d; font-family: 'Times New Roman', Times, serif; font-size: 23px; text-align: justify; background-color: #fffedf]Nie opierają oni swojej nadziei na wierze w obietnice Słowa Bożego, lecz na poza biblijnych objawieniach, nieomylnych nauczycielach i prorokach, proroctwach lub wizjach, edukacji, swoich odczuciach, ponad naturalnych zdarzeniach, niebiblijnie rozumianych błogosławieństwach i szeroko pojętym sukcesie. W konsekwencji takiego działania, w kościołach zawsze zaczynają pojawiać się okultystyczne zasady funkcjonowania typowe dla sekt tj.: własny system wartości, kontrola myślenia i postępowania, demagogiczne posłuszeństwo wobec liderów i ich objawień, silna kontrola i hierarchiczna struktura władzy, umotywowany obowiązek łożenia pieniędzy, myślenie uzależnione od przywódcy oraz presja i izolacja wszystkich osób myślących inaczej niż przywódca. (1Kor 7:23)[/color]

~nie,nie,nie.... (2014-07-12 19:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

....za te sku....syństwa, które wyprawiał wobec ludzi nowonarodzonych i prostej wiary ten aparatczyk powinien dostać z liścia jak Boni!

Dodaj komentarz
Strony: 1 … 16 17 18 19 20 … 206
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog