29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-06-01 17:19:34 Wiadomości

Wyruszyli po mszy spod kościoła farnego pod hasłem „Rodzina obywatelska. Rodzina - wspólnota - samorząd” [FOTORELACJA]

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł ulicami Raciborza Strony: 1Dodaj komentarz
~jan (2014-06-29 15:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zgzdzam się z myślącym; potrzebne są marsze( i nie tylko) o ustąpienie tego rządu i całego systemu - raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę

~tag (2014-06-05 05:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Taka prawda - księża teraz robią szopki, żeby sobie wiernych nagromadzić, a Boga w tym wszytskim coraz mniej.

~do mak (2014-06-04 06:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

POśwpiewać możesz sobie w domu. Księża podążają za modą, by przyciągnąć do kościoła świeżaków i w nosie mają tych, co należą do niego już dłużej.

~na ... (2014-06-03 21:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

przyszłoroczny z pustymi garnkami ...

~Myślący (2014-06-03 20:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Te marsze wcale nie ruszają rządzących i odpowiedzialnych za politykę prorodzinną.Oni sobie urządzają kpiny z narodu.
Potrzebne są marsze o ustąpienie tego rządu. Wtedy może nadejdą jakieś zmiany na lepsze.

~mak (2014-06-03 12:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wszystko pięknie, ale - bez przesady. Chodzi mi o nabożenstwo w kościele Matki Bożej konczące marsz.
Mam pretensje o to, że w czasie tego, dość długiego nabożeństwa, wierni nie mieli mozliwości zaspiewać choćby
jednej pieśni, dopiero krotko na samo zakończenie. Bardzo mnie (i nie tylko mnie) to raziło. Mlodzi księża chyba
myślą, że wszystko musi być koncertowo, estradowo. Pamietajcie - ludzie przyszli na nabozeństwo, a nie na
koncert. Przy okazji mala rada - nabożeństwo krótkie, maksimum pół godziny (małe dzieci, seniorzy
trochę utrudzeni), a potem koncert, choćby dwie godziny.  Dzięki i uznanie dla organizatorów Marszu.

~Józefa (2014-06-03 09:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To prawda. Dlatego Dni ks. Pieczki przeniósł na okres jesieni , tuż przed wyborami do samorządu.Kombinator. Faryzejstwo.Wyborcy zacznijcie myśleć.

~pff (2014-06-02 06:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oczywiście, że Frączek był organizatorem czy pomysłodawcą - ten to zawsze się wypromuje na wierze i kościele.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog