29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-03-10 12:49:04 Wiadomości

Uczeń II LO w Raciborzu jest w połowie drogi do zwycięstwa w prestiżowym regionalnym konkursie biznesowym.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): Młodzieżowy Lider Biznesu: sukces Szymona Łopocza z II LO Strony: 1Dodaj komentarz
student1963 (2014-03-31 22:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gratuluje Od Polityków Won
Ale Mam Nadzieje Ze Sa I Tacy Mlodzi Zdolni Jak Ty I Wykopia Tych Obecnych Leonidasow
Do Piachu Z Nimi

~gratuluję! (2014-03-25 08:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Piękny sukces! Tylko nie daj się omamić polityce!

student1963 (2014-03-24 20:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

MŁODZI WYPIER.... LEONIDASÓW
ROBCIE COS W TYM MIESICIE PO GOSPODARSKU I Z GOSPODARKA BO NIE BEDZIE TU ANI MIEJSC PRACY ANI MESZKAN DLAW WAS
OTO WZOR LEONIDASA
-
Plotkara: Co Pan uważa za swój największy sukces mijającej kadencji i dlaczego?

Przydupas leonidasa: Sukcesem jest to, że ludzie dali się nabrać i głosowali na mnie. Blisko tsista… głosów było, bo na piwo chodziłem wiernie z nimi piłem, ale to było cztery lata temu, stąd dostałem się do rady leonidasa Myślę, że to było bardzo pracowite a akwariowanie, potem  byłem bardzo pracowity, bo brałem udział w cosobotnich meczach w oświatówkę, no w dwóch byłem  misjach: budżetowej – jak zwiększyć sobie dodatek służbowy  i misji  światowej – ujeżdżając niewykończone drogi rowerowe, a trzecia misja- to rewizor nauczycieli i dyrektorów, których trzeba było się pozbyć, bo tak kazała i chciał nasz najwspanialszy leonidas.

student1963 (2014-03-24 20:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

MŁODZI DOBIERZCIE SIE IM DO DUPY POLITYCZNEJ BO TE STOLKI IM W GŁOWACH POMIESZALY TYLKO SPORT I ZABAWY A DOBRA GOSPODARKA I ZAOLECZE ZAWOOWE NA PSY JAK CALE MAISTO SCHODZI LEONIDASY PIEPRZONE
-
Plotkara: Czego nie udało się Panu zrealizować w mijającej kadencji? Jak Pan myśli co było tego powodem?

Przydupas: To jest pytanie, na które  nie wolno mi głośno odpowiadać, głównie dlatego że nie ma  jeszcze strategii leonidasa. A poza tym zawsze można zwalić jak coś nie idzie , że tak komórka jest niewłaściwie zarządzana, chociaż zawsze może być lepiej zarządzany, gdy na czele stoi nasz prezes  klubu. Natomiast to jest jakby koniecznooość, przecież nie oddamy jak janukowycz  swej władzy. Niezwykle ważne jest to aby się utrzymać To jest niezwykle istotne.

Plotkara: Czy zamierza Pan ponownie kandydować do rady leonidasa

Przydupas: Tak

~aga (2014-03-12 07:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tacy ludzie powinni być motywowani do nauki i pracy przez UM Raciborza. W przeciwnym razie, zwiną skrzydłą i odlecą do Krakowa, Wroclawia czy Katowic.

~sibi (2014-03-11 19:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo młodzi ludzie

~żenada (2014-03-11 11:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Graatulacje!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog