29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-08-28 09:48:43 Wiadomości

142 000 zł - tyle wynosi średnia cena mieszkania w Raciborzu. Za metr kwadratowy zapłacimy średnio 2281 zł. Przedstawiamy szczegółowe informacje na temat cen tutejszych mieszkań. Racibórz nieruchomości - analiza>>>

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Ile zapłacimy za mieszkanie w Raciborzu? Strony: 1Dodaj komentarz
~Tomasz.K (2014-03-14 18:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

trochę odkopuję temat, ale może ktoś jeszcze mi pomoże w kwestii zakupu mieszkań w Raciborzu. planuję w tym roku kupić mieszkanie w mieście, chciałbym skorzystać z pomocy jakiegoś biura nieruchomości, bo mam wrażenie, że daje większą gwarancję niż prywatna osoba. tylko proszę - polećcie jakiegoś pośrednika. na razie na swojej liście mam tylko http://www.dom-ex.pl/

~olka (2013-08-29 08:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja wynajmuję mieszkanie w czasie roku szkolnego, w wakacje wlascicielka wynajmuje to mieszkanie pracującym sezonowo z pobliskich wiosek. CO miesiac wpada jej do kieszeni prawie 1000 zł. Chyba w takim razie warto wynajmować w Raciborzu, co?

~mm (2013-08-28 12:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W Raciborzu opłaca się kupić mieszkanie wyłącznie dla siebie.
Czyli dla pracujących w miescie lub przechodzących na emerytury.

~hehehe (2013-08-28 09:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Postęp w demokratycznej wolnej Polsce jest .....widoczny , młodych stać jedynie na ....strychy !

~Bolek (2013-08-28 08:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hm, nie będę spierał się z fachowcem, ale z Raciborza kto może spier.... Liczba studentów jeszcze jako tako stoi w miejscu, ale to dlatego, że nie ma już chyba żadnych wymagań w przyjęciach... Jak dla mnie ryzyko, ale ja tylko laik głupi co wszystko na chłopski rozum bierze :)

~developer (2013-08-28 08:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mieszkania w Raciborzu to dobra inewstycja. Jako, że to małe miasto, ale z dość dużą populacją studencką, opłaca się je tutaj kupować i przystosowywać pod wynajem. Dla porównania mieszkanie we Wrocławiu kosztuje ok. 200 tysięcy za 30 metrów kwadratowych.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog