29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-02-09 13:00:37 Z biur poselskich

- Zdecydowanie sprzeciwiam się obecności europejskich polityków w Soczi - Marek Migalski wyraża swą dezaprobatę wobec łamania praw człowieka w Rosji.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): Mocne słowa europosła. Tylko świnie siedzą przy Putinie Strony: 1Dodaj komentarz
~tja tja (2014-02-15 14:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lepiej siedzieć przy Putinie, niż lansowac się tak, jak wiatr zawieje, Panie Migalski.

~Miglanc (2014-02-14 17:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a ja słyszałem, że świnie siedzą przy Gowinie Panie Migalski ;D

~śmigalski (2014-02-13 12:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tylko ostatnie głupole popierają jakieś migole!

~??? (2014-02-13 08:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PO co ten bełkot? Zasłona dymna na lasy!

~Iwan Śląski (2014-02-12 18:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

И всё ясно. Проклятые профессора докторантуры честолюбивому кандидату наук сделать не позволяют, потому что форму головы сначала оценивают.

~Anty Migal (2014-02-12 11:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie  Migalski  podpisuje  sie  pod komentarzem p. A.P.  Panskie chamskie wypowiedzi nie sa godne polityka reprezentujacego RP. Ta rynsztokowa retoryka dowodzi jak daleko zaszedl pan w tej Brukseli. Nic pan w niej nie zdzialal a bruzdzi w sposób który powinien byc ukaraniem pana przez kolegium poselskie w Brukseli. Co pan sobie mysli, ze takie panstwo jak Rosja moze byc po 80 latach komunizmu rzadzone przez demokratyczne rzady ? Rosja byla pod wladza carów i bojarów przez setki lat. Potem byl komunistyczny rzezim i co naraz ma byc demokracja made in USA ? Do tego dojdzie moze za 30-40 lat a nie dzis . Pan pomylil sie z realiami tego kraju i narodu . Putin to dla mnie despota ale by mieszac polityke i Olimpiada to trzeba byc politycznym glupcem . I za takiego mam od lat pana . Jest pan polityczna kanalia i wstydem dla narodu RP . Sadze ze po majowych wyborach do Europarlamentu znajdzie sie pan tam gdzie pana miejsce . W rynsztoku polityki . Tego panu  z calego serca zycze

~Andrzej Piotrowski (2014-02-12 09:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To tylko socjomanipulacja i makiawelizm. Europoseł liczy na drapane. Mając świadomość, że nikt logicznie myślacy nie zechce go poprzeć w wyborach, coraz cześciej zabiega o głosy prymitywnego elektoratu bazujac na szowiniźmie i niskich pobudkach nacjonalistycznych. Wstyd mi, że uważałem niegdyś tego pana za poważnego człowieka, ale skoro w swoim czasie wpadł w ramiona niskiego Jarosława, to dziś już nic nie jest w stanie mnie zadziwić.
Panie Marku życzę porażki w eurowyborach i mam nieskrywaną nadzieję, że po tym doswiadczeniu UŚ zechce rozwiązać z panem umowę o pracę. Strzeż nas Panie Boże przed tak przewrotnymi nauczycielami akademickimi!
Do redakcji postuluje, zeby ignorować chamskie wypowiedzi Marka Migalskiego. Publikując jego wypowiedzi przyczyniacie się Państwo jedynie do zapewnienia temu panu (jak zresztą sam okresla) nieprzyzwoitych dochodów. A tak na marginesie - skoro te dochody wg. europosła sa tak nieprzyzwoite, to dlaczego nie przeznaczy np. 50% z nich na jakąś fundację działającą na rzezcz uzdolnionych dzieci z rodzin skazanych na wykluczenie społeczne?

~a fe!!!!! (2014-02-12 08:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na pewno, nie zmienia się świata nazywajac Prezydenta zaprzyjażnionego Narodu ,,świnią,, To świadczy, o braku e l e m a n t a r n e g o wychowania , po prostu, to coraz mniejszy i żałosny polityk, który już zdaje sobie sprawę z tego, że za chwilę będzie na totalndym aucie politycznym !

~żenada (2014-02-10 15:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prawa człowieka- hasło o wielkim znaczeniu ale czy u nas tak przestrzegane? Prawo jest dla maluczkich, winny potrzebuje adwokata a niewinny dwóch adwokatów. Posprzatajcie u nas a poźniej wytykajcie innym.

~temida (2014-02-10 08:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A tu nie łamią zasad??? Gdybym wiedziała, że w naszym kraju prawo działa wstecz, to wybrałabym inny zawód!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A kilka lat przed emeryturą mam nazbierać na swą emeryturęi pracować do 1000 lat choć pracy brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moze trzeba zająć się naszą paranoją i robić u siebie porządek a nie zaglądać do sąsiada!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog