29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-02-07 14:49 Pozostałe  Autor: wkurzony

Prezydent nie interesuje sie wizerunkiem miasta, którym ,,rządzi,, za 12 000 zł. na miesiac! A Miejska Straż ma to w rzyci, a może Przewodniczący Rady Tadeusz Wojnar i Prezes za 34 000zł na m-c , codziennie przechodzi obok tego bardaku, tez nie interesuje sie tym. To komu należy to zgłosić ? Aha, to pewnie świete prawo własności i nic nikomu do tego ?

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Kto jest włascicielem tego raciborskieo bajzlu na ul.Ogrodowej ? Strony: 1Dodaj komentarz
~@Tosiek (2014-02-08 10:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Już zapomniałem, że była pani Iskra... Wspomnienie z dzieciństwa wczesnego przywołane, dzięki! :)

~Tosiek (2014-02-08 09:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mieszkalem w domu naprzeciwko w mieszkaniu gdzie teraz jest nauka jazdy. Za komuny tego nie bylo , hurtownia byla zawsze zadbana , krzewy byly regularnie przycinane a wiosna unosil sie cudowny zapach lipy. Moja babcia dbala o kapliczke a pani Iskra w kiosku obok miala zawsze dobry chumor a z pod lady miala dla mnie najnowsze wydanie Fantastyki. To byly czasy , . Pozdrawiam wszystkich ktozy mnie pamietaja.

~ada (2014-02-07 17:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szkoda że nie zrobileś zdjęć rampy budynku przy ogrodowej w którym jest apteka i reszta sklepów .Murek obłożony marmurem w jednym miejscu cały się sypie i to chyba od ponad roku a spółdzielnia mieszkaniowa to widzi napewno i nic z tym się nie dzieje.To jest niedaleko od miejsca które pokazujesz na zdjęciach..

~hehehe (2014-02-07 15:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A Kto Sie Przyzna Do Tego S............u

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog