29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-05-01 00:00:00 Wiadomości

1 maja o godzinie 15.00 na raciborskim Rynku rozpoczną się VI Międzynarodowe Spotkania Artystyczne "Śląsk - kraina wielu kultur".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (11): "Śląsk - kraina wielu kultur" Strony: 1Dodaj komentarz
~megan (2006-05-02 19:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

gratuluje wam tego żżżże wbrew przeciwieństwą dążycie do celu i nie poddajecie sie Super działajcie ile wlezie bo jest dla kogo:)

~A-F (2006-05-02 14:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Właśnie patrzyłem na Waszą stronę ze zdjęciami klubu - Dawidzie Ty łobuzie!!!! czym podlewasz biedną jukę??:))))Żeby cwiety upajać browarem??? toż to grzech marnotrawstwa - tylu spragnionych by się napiło tego browarka;))))

~A-F (2006-05-02 14:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...a brakowało klubo-pubów klimatem zbliżonych do tych na krakowskiej starówce. Kapelusz z głowy za to, że Ci się chciało Dawid z kumplami reaktywować działalność tego miejsca po paru latach przerwy.

~A-F (2006-05-02 14:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo dobry pomysł z klubem "Koniec Świata". Ja miło wspominam ten lokal jeszcze gdy tam miał miejsce "Irlander-Pub". Ta ciemnozielona kolorystyka bardzo mi sie podobała i nadawała ten delikatny klimat. Teraz jest "Koniec Świata" i mam nadzieję, że będzie się cieszył taką popularnością (a nawet większą)co jego poprzednik - byle tylko pseudoskini nie zdemolowali go tak jak kiedyś. Świetny pomysł Dawidzie - bo właśnie takich klimatów brakuje w mieście(bo pełno ciemnych nor jak Dybcówka, Labirynt)

~julian (2006-05-02 14:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ee tam, ozonowi do pięt nie sięga...

~ab (2006-05-02 09:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

sam fakt kolejek przy barze w weekendy i zjawisko ludzi siedzacych na kolanach innym z braku miejsca, swiadczy o tym, ze w raciborzu brakuje takich miejsc! koniec swiata- swietny lokal a nawet cos ponad ale chcemy wiecej! chcemy jeszcze!ludzie w naszej miescinie potrzebuja miejsc z dusza!

~Dawid Wacławczyk (2006-05-02 08:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Korzystając z okazji: Najbliższe imprezy (poza kinem offowym, które dzieje się w każdy wtorek ) 13 maja - niemiecki zespół Cabeliau (mieszalnia - elektronika, rock & hip-hop) i opavski Grooves (support), 27 maj - krakowski Reaktor Maj (psychojazz, dla miłosników muzy kontemplacyjno - odjechanej) W czerwcu najprawdopodobniej ŁĄKI ŁAN ;)

~Dawid Wacławczyk (2006-05-02 08:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Śpieszę z wyjasnieniami - autorami malunków są Szpiluz i Matyś, samą koncepcję wystroju opracowywaliśmy zaś we trzech: Marcin, ja i Szotu, widywany najczesciej w roli barmana. Uzupełnie jeszcze informację i dodam, że klub mozna odwiedzić w internecie, tym samym będąc na bieżąco z jego działalnością: www.orinoko.pl klikając w banerek na górze. Pełny adres: www.orinoko.pl/koniec_swiata/koniec_swiata.php   

~Czytelnik (2006-05-02 08:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niebanalny wystrój jest widoczny na zdjęciach, czy trzeba komentarza? A jeden z autorów malunków na scianach to Szpiluz AS, drugiego podpowiedz...

~Rac (2006-05-02 06:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No własnie !Dlaczego!?

~szerlok holms (2006-05-02 05:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A jak to tak - dlaczego ani słowa o niebanalnym wystroju knajpy? O ten zadbało przecież dwóch raciborskich artystów...

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog