29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-01-02 12:43:09 Z biur poselskich

Któż z podróżujących koleją nie wściekał się, gdy podczas przesiadki trzeba było szukać kasy żeby kupić nowy bilet, bo pociąg należał do innego przewoźnika. Poseł interweniował u ministra, by we wszystkich pociągach obowiązywał jeden bilet.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): H.Siedlaczek: Kto wierzy, że PKP zmienia się dla pasażerów? Strony: 1Dodaj komentarz
~do basta (2014-01-08 09:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nic mi nie przychodzi go głowy, a zatem zastanawia mnie fakt - jakim cudem Siedlaczek nadal jest posłem?

~basta (2014-01-07 21:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co daje taka jedna interwencja? Minister odpowie i na tym się skończy. I tak jest z każdym problemem. Sukces, to jak coś jest  realistycznie załatwione. Ile takich sukcesów ma poseł? Co takiego załatwil dla nas raciborzan czy powiatu?

~basta (2014-01-07 21:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co daje taka jedna interwencja? Minister odpowie i na tym się skończy. I tak jest z każdym problemem. Sukces, to jak coś jest  realistycznie załatwione. Ile takich sukcesów ma poseł?

~pasażer (2014-01-07 21:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niestety to smutna prawda o naszymch kolejach,pociągach,biletach.... By zakupić bilet do niemiec ,trzeba jechać do Rybnika lub kedzierzyna- w Raciborzu nie sprzedają biletów na połączenie międzynarodowe.Orbisu już nie ma-tam też bilet można było nabyć. Ale kasa biletowa jeszcze jest i powinniśmy móc zakupić takie bilety- przecież mają internetowe łącze !!  I te bilety na różnych przewożników- to jest horror!...nie raz widzę ,jak pasażer musi robić zakup nowego biletu u konduktora/rewizora - bo wg. niego pasazer ma zły bilet- a przeciez kiedyś tak fajnie było ...było ciężko,ale pociagi jezdziły! i kasy były nawet na wiejskich dworcach . ..Nedza  to wieś ,Markowice-wieś.........
.ale teraz to RACIBÓRZ też  WIEŚ ;(

~a ja się pytam: (2014-01-07 08:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kto wierzy, że politycy robią coś dla ludzi? Pan Siedlaczek dużo gada a mało robi i chyba nie powinien rozliczać z obietnic innych, skoro sam niewiele nam daje.

~slonzok polski (2014-01-07 06:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jo tez juz nie wierza w  Pana jako posła ziemi raciborskie,j mówiąc po slonsku, jest Pan jedno wielka dyntka, czyli kicha czyli zdupcone koło! I i idz do golibrody bo wyglondosz jak strach na wróble, wstyd mi za cie jak idziesz przemawiac na poselsko ambona!

~answerak (2014-01-06 20:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ad.1. Na przeszkodzie stoi korupcja w Polsce i nieudolność władz, wliczając w nie i Pana, panie Siedlaczek.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog