29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-12-20 11:39:09 Z mediów

- Klub w Raciborzu się rozpada. Nie płacą mi i nie jestem sobie w stanie nawet kupić biletu do domu do Afryki - skarży się reprezentantka Gwinei Równikowej na łamach onet.pl

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (12): Z MEDIÓW: Mistrzyni Afryki uwięziona w Raciborzu Strony: 1Dodaj komentarz
~ymmm... (2013-12-21 09:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zatkało mnie! Dziewietnastoletni prezes klubu RTP Unia? Co to jest? Farsa czy pralnia brudnego szmalu?! I miasto wyraża zgodę na dalsze użyczenie nazwy dla tego klubu? Kpina. Od drugiej połowy lat dziewięćdziesiatych powszechnie wiadomo, że okolice Gdańska (szczególnie Starogardu Gd.) były i sa pralnią dla ukraińskiej i rosyjskiej mafii.

~słowik (2013-12-21 07:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A zarząd Unii pobiera pensje?Jeżeli tak to to jest dopiero granda.Banda cwaniaków która rzeruje na innych, choćby znowu na nas, bo miasto dopłaca do tego klubu a miasto ma pieniądze z naszych podatków

~niewolnictwo ... (2013-12-21 00:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jest przestepstwem ...
Tyle ,,w temacie,, .

~@Eryk (2013-12-20 21:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a o marianku k. nie zapominaj bo to człowiek niskiego manipulatorka od poczatku lat dziewiećdziesiatrych
a co do norberta m. z unii to naprawdę inny człowiek

~Eryk do do regiokibil (2013-12-20 21:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jesli pan Norbert Mika z zarzadu RTP Unia jest zbieg okolicznosci, to pewnie pan Roman Pleszka z zarzadu KP Unia również?

~;) (2013-12-20 20:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie rozumiem <small><small>(Dzisiaj 17:28)</small></small>                        
                        <span style="float: right; text-align: right;">
                            <small>Ocena: <span id="votes_117446_count">0</span>  <span id="votes_117446_panel"> + | -</span> Cytuj</small></span>

Niech ją sprzedadzą do innego klubu, n.p. 2-giej Bundesligi i będzie na bilet
                                                                               

Zero logiki. Jak ją sprzedają do bundesligi, to po kiego grzyba jej na bilet;)

~do regiokibil (2013-12-20 19:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W RTP Unia Racibórz działała inna osoba o tym samym imieniu i nazwisku :)

~regiokibol (2013-12-20 17:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

z agatem było podobnie... był... nie ma... problemy nadal nierozwiazane.

~regiokibil (2013-12-20 17:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

przepraszam za błędną informację... zgodnie z najnowszym newsem ze strony rtp unia (na podstronie zarzadu nie naniesiono jeszcze zmian), tego pana już nie ma w zarządzie bo zmienił się cały zarząd... mimo wszystko ten pan działał tam przez długi czas, więc pytanie jest ciągle aktualne.

~regiokibol (2013-12-20 17:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pytanie o kasę?... to bardzo dobre pytanie!... mnie to ciagle zastanawia dlaczego tam, gdzie pojawia się pewne znane nazwisko (np. z najdłuższego watku na tym forum),  predzej lub później zaczynają się problemy finansowe... spojrzałem ostatnio na stronę zarzadu rtp unia i oniemiałem... jest!... pytajcie dalej o bo to naprawdę bardzo dobre pytanie.
czy z kp unia bedzie podobnie?... nie wiem, ale tam w zarzadzie działa jeden z najbardziej zaufanych przybocznych tego pana i to mnie trochę martwi.

~basta (2013-12-20 16:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To jest totalny skandal! Klub nie obiera telefonów i nie może wyplacić 3 zaległych pensji. Nie stać też ich na 600 euro czyli okoló 2400 zł na bilet? Masakra- powinni rześwietlić co z pieniędzmi robili prezesi, rady nadzorcze i inni bonzowie.
CBA powinna powiadomić. I taką mamy reklamę miasta za taką słoną forsę :) Jeżeli miasto było stać na wydawanie parę razy po 100 000 zł na reklamę, to teraz niech kupią dziewczynie bilet do domu. Zaległą pensję na konto mozna chyba wplacić? Pewnie teraz wszyscy udają, że o niczym nie wiedzą. Dziwi mnie, że Fakt się tym zainteresowal a co nasza lokalna prasa- nie wiedzieli o tym? Nie tak dawno często reklamowali ten klub w prasie i na portalach. Dziwy nad dziwami.

~Nie rozumiem (2013-12-20 16:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niech ją sprzedadzą do innego klubu, n.p. 2-giej Bundesligi i będzie na bilet

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog