29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-10-25 13:34:20 Konkursy

Do rozdania mamy trzy karnety do salonu fryzjerskiego FreeStyle w Chałupkach. Darmowe strzyżenie damskie i męskie z modelowaniem a także darmowe strzyżenie z wzorkami.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (11): Konkurs: wygraj karnet do salonu fryzjerskiego FreeStyle! Strony: 1Dodaj komentarz
~phaha (2013-10-28 08:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wicha to nie określenie na pracę Pani fryzjerki, tylko na gust tego, kto się tak daje obciąć.

~do Sławka (2013-10-28 07:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"[color=#606060; font-size: 12px] [/color][color=#606060; font-size: 12px]i tylko Polak jesli widzi cos nowego ( kogos kto np. jest ubrany avangardowo ) zaraz wytyka palcami i krytykuje!" ->>> to naturalna cecha ludzi, również u zwierząt zdarza się podobnie, więc z łaski swojej odp*** się od Polaków:P a fryzury kozackiej, jak w nba:)[/color]

~Ed (2013-10-27 20:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<span class="st">Powszechnie wiadomo, że dobrego fryzjera szuka się ze świecą.</span>

~Sabrina (2013-10-27 19:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mnie osobiscie sie niepodobają wzorki typu jak wyżej "myszka miki" itp, ale chyba opinia typu "wiocha" nalezy sie tym ktorzy to chcą a nie tym którzy to robią i robią dobrze, nawet świetnie. Podziw za taki talent. Oceniajcie siebie a potem innych. To tak jakby widząc łysą dziewczynę ( mnie sie takie nie podobają) mówiłabym że jej fryzjer robi wioche, a pzrecież to jej decyzja a praca FRYZJERA.

~Sławek (2013-10-27 07:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kazdy ma swoj styl zycia i tylko Polak jesli widzi cos nowego ( kogos kto np. jest ubrany avangardowo ) zaraz wytyka palcami i krytykuje! Czasem na pawde wstyd zyc w tym kraju! Jak najbardzje Podziwiam tego artysty ktory wyroznia sie swoim TALENTEM i podziwiam go bo to naprawde sztuka wyciac cos takiego na głowie ! Pierwszy raz w POLSCE spotykam sie z " wycinaniem postaci na włosach " Napewno zawitam w sylwestra :) Napewno jesli pan(i) wykazała by swoj talen w jednym z wiekszych miast byl by odcebran napewno w inny sposob niz tu u nas na ślasku !  POZDRAWIAM

~haha (2013-10-27 06:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiocha to nie rozumieć sensu lansu - no to żeś dowalił/-a! Haha, nie mogę. "Skund żeś je? Z Roszkowa? juje, to je lans tam mieszkoć"

~lokalny (2013-10-26 17:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiocha jest dla tego co nie rozumie lansu. Brawa za odważne pokazanie nowego stylu który tylko w Racibórz jest czymś nowym.

~Adrian (2013-10-26 15:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zrobiłem :D Fryzjer- najlepszy jakiego znam, POLECAM!

~klient (2013-10-26 12:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dobra robota ! <span style="white-space: pre;">    </span>Byłem i naprawde szacun dla tego fryzjera i tego co ptrafi  stworzyc z włosami !!!!!  POLECAM !!!

~do ffuj (2013-10-26 09:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jaka kurde wiocha? wg mnei to ty masz wioche w glowie piszac takie cos jak i buciory z ktorych sloma ci wychodzi jednoczesnie probujac z siebie zrobic Ą Ę pana i wladce !!! wg mnie to powinienes pogratulowac fryzjerom ze maja taki talent calkiem cos innego :) fajnie wam to wychodzi :) napewno zjawie sie w waszym salonie :) pozdrawiam

~ffuj (2013-10-26 07:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co za wiocha! Jak można sobie myszkę miki zrobić na głowie? Wieś tańczy i śpiewa.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog