29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-09-03 18:49:24 Powiat Racibórz

Mieszkańcy ul. Kozielskiej wciąż narzekają na hałas i proszą o dodatkowe, nocne badania pomiaru prędkości. Starosta informuje, że pomiary będą, bo o ich przeprowadzenie wystąpiła Inspekcja Transportu Drogowego.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (3): Fotoradar na Kozielskiej? Służby robią przymiarkę Strony: 1Dodaj komentarz
~,,I,, (2013-09-03 19:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rajcy tego miasta mają mieszkańców głęboko w oku analnym. Nie chce im się interweniować. Mieszkańcy zgłaszają problem a oni że to nie my tylko inni, dzieciaki dorwały się do wałdzy i pier..lą wszystkich. To wy jesteście dla nas a nie my dla was. Miejcie honor. Bedą stawiać jakąś wieże żeby obserwować budowę zbiornika, po ciu..l to komu. Qrwa mać nie ma innych problemów. Na kozielskiej domy pękają, dzieciaki się boją, a władze leją na to ciepłym moczem.

~chore (2013-09-03 19:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czasami mam wrazenie ze wszystko w polsce celowo zostalo tak skomplikowane - gmina odpowiada za te droge, powiat za inna, wojewoda za jeszcze inna a sa i takie za ktore odpowiada giedka... i szukaj logiki i szukaj pomocy, jeden na drugiego bedzie przerzucal az czlowieku zdechniesz albo sie wyprowadzisz. c   h   o   r   e

~Ag (2013-09-03 18:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hałas ? mi sie chałupa rozsypuje ! dwa razy prosiłem kolesi z GDDKiA aby wyrównali studzienkę na wysokości zatoczki autobusowej koło Caritasu, porobili zdjęcia, powiedzieli że przekażą bo deszczówka to nie ich działka - gówno przekazali, ostatnio pojawiły się nowe pęknięcia w domu na ścianach nośnych, może jak nie idzie po dobroci to trzeba jakiegoś ..uja do sądu podać ? jestem za fotoradarem jak najbardziej, nie pamiętam kiedy w naszych okolicach policja łapała na radar, może ze dwa lata temu, jeśli nie więcej, widać mają to w d..pie... w nocy owszem rajdowcy są ale i nie brakuje poj..banych tirowców , taki jak przeleci po tych studzienkach to mi szklanka z gebisem raz z szafki na podłoge j..bła - pozdrowienia dla starosty i reszty naszych rajców powiatowych.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog