29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-08-18 15:39:05 Wypoczynek

O tym, że nauka ekologii i ochrony środowiska może być zabawą przekonali się uczestnicy pikniku ekologicznego w kempingu "Obora". Piknik ekologiczny w Oborze - zdjęcia>>>

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Świetna zabawa na pikniku ekologicznym w Oborze Strony: 1Dodaj komentarz
~do poprzednika/-czki (2013-08-20 08:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem skąd ten cudzysłów przt słowie reporter w Twojej wypowiedzi. Chyba nie oczekujesz, że dziennikarz zostanie na pikniku przez cały dzień i zrobi zdjęcia portretowe wszytskim uczestnikom, hm?

~do do Łucja i do Łucja (2013-08-19 14:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To zdjęcia z okolic godz 13tej, widziałam tam Pana "reportera", kt pocykał fotki i poszedł. Ludzi było naprawdę sporo w trakcie imprezy. Niestety do wszystkich dotrzeć się nie da. Plakaty, ulotki, radio i internet to czasami za mało. Czasem samemu trzeba poszukać, albo chociaż odwiedzić portal własnego miasta. Ja z moimi chłopcami bawiłam się świetnie;)Pozdrawiam!

~do Łucja (2013-08-19 08:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niestety często organizatorzy sami są sobie winni - nie informują mediów, oszczędzają na promocji i potem niestety okazuje się, że nikt nie wiedział o inicjatywie. Żeby wydarzenie było sukcesem, trzeba je nagłośnić. Media nie będą przecież śledzić każdego centrymetra miasta, żeby dowiedzieć się o wszytskim. Organizatorzy powinni sami zadbać o patronat czy wsparcie medialne.

~Łucja (2013-08-18 21:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wszystko pięknie,tylko kto o tym wiedział? Jakie media raciborskie informowały o pikniku ?
Jak widać nie jestem jedyną niepoinformowaną  osobą ,bo tłumów nie widać. A szkoda,  bo ktoś się napracował.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog