29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-06-19 14:01:46 Wiadomości

Wydawnictwo Raciborskie Media oraz agencja marketingu i public relations INTRO PR serdecznie zapraszają na szkolenia otwarte Akademii Kreowania Wizerunku: Skuteczne relacje z mediami oraz Biznesowe korzyści z Facebooka.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Facebook i media dźwignią handlu! Dowiedz się jak zarabiać Strony: 1Dodaj komentarz
~ahaaha (2013-06-30 16:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Misa to dobry szkoleniowiec. Ja się wiele od niego nauczyłam. Pozdrawiam, uczennica.

~akurat (2013-06-30 16:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

sratytaty

~ttt (2013-06-28 09:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Misa jest profesjonalistą i ci, którzy są przeciwko niemu chyba nie wiedzą nic o marketingu i zarządzaniu. Nie mowię o nim, jako o człowieku prywatnym, ale o szefie.

~tja (2013-06-27 08:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj, -łał- chyba Ci ten Misa zaszedł za skórę. Daj mu spokój. Może jako szkoleniowiec jest dobry, co?

~łał (2013-06-26 18:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O taaaaaak, specjalista niesamowity! jak mnie wkurza takie pieprzenie, to ilu panie dyrektorze miso ma pan parcownikow, komu pan dyrektoruje? pompowac każdy potrafi, nie kazdy niestety wie ze to podpucha

~daj spokój (2013-06-26 09:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Misa co by o nim nie powiedziec, jest naprawdę dobrym specjalista, więc zejdźcie z niego.

~łał (2013-06-20 15:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

MISA???? ŁAŁ..... DYREKTOR / ZARZĄDZAJĄCY AGENCJĄ.... A ILU LUDZI POD TYM  D Y R E K T O R E M ?  BRZMI JAKBY TO CO NAJMNIEJ FIRMA ZATRUDNIAJĄCA SETKĘ FACHOWCÓW Z MISĄ-SPECJALISTA NA CZELE BYŁA.......... Więcej powietrza miso nabrać nie mogłeś? :]]]

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog