29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-03-29 00:00:00 Relacje z uroczystości

"Z radością wspominam nasze długie spacery. Bo widać było wtedy, jak papież cieszy się
z tego, że przez chwilę może być sam, może sam spacerować, modlić się i myśleć. Tylko wtedy nie był pochłonięty licznymi zajęciami,
z których nigdy nie rezygnował."
Czytaj w SERWISIE PAPIESKIM.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): W rocznicę śmierci Jana Pawła II Strony: 1Dodaj komentarz
~Dawid Wacławczyk (2006-04-02 21:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

asdf - RKOP nie jest grupa promocji takich czy innych działań, osób, ani organizacji. Ona wspiera III sektor jako taki. Na swój wizerunek pracują wszyscy z osobna. RKOP jest porozumieniem poziomym, którego celem jest wyłanianie przedstawicieli do rozmów z władzami i tworzenie współpracy SYSTEMOWEJ. A-F: jak na razie, wszystko idzie w tym względzie dobrze. Dont Panic. Naszych przedstawicieli do konkretnych spraw typujemy sami, więc nie ma strachu o przypadkowośc czy amatorkę...

~logo (2006-03-29 15:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kupiec Śląski to tez stowarzyszenie i to jest główne kryterium przyjęcia do Koalicji. Nie interesuje nas polityka.

~A-F (2006-03-29 12:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pomysł dobry ale obawiam się ( są to tylko moje obawy), że taki konglomerat będzie dla władz samorządowych zbyt wielką tabletką do przełknięcia. Potem może się okazać, że UM czy starostwo powie: dobra porozmawiajmy o sytucji życia kulturalnego w mieście ale po co ma w tym uczestniczyć ktoś kto jest bardziej powiązany np. z Kupcem Śląskim. A dobrze wiemy jak UM panicznie reaguje na takie spotkania i przedstawicielstwa organizacji pozarządowych (vide "Słoneczko" i radna Wiecha).

~asdf (2006-03-29 10:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wszystko fajnie. Tylko po co Kupiec Śląski. Czyżby chcieli agitować za pomocą koalicji? Mam nadzieję, że koalicja będzie miała czytelny plan działań. Bo widzę tu sprzeczność interesów. O ile np ASK, Rosynant i inni robią coś napradę dobrego dla kultury, to Kupiec kojarzy mi się z załatwianiem własnych interesów. I myślę, że nie tylko mi. Jeszcze tylko ProNatury brakuje. Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki za powodzenie projektu.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog