29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-03-28 15:32:09 Powiat Racibórz

Radni nie przestają zaskakiwać coraz to nowymi pomysłami, których realizacja miałaby zwiększyć atrakcyjność Raciborza. Kolejnym z nich jest budowa kładki nad Odrą, w niemalże bezpośrednim sąsiedztwie mostu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Nie ma żadnych przesłanek, żeby powiat zbudował kładkę Strony: 1Dodaj komentarz
~farny (2013-04-17 20:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To prawda, że w farnym byłaby rewelacyjna wieża widokowa. Nie dość, że to centrum miasta, więc raciborzanie mogliby sobie popatrzeć, to może jeszcze mogłaby się znaleźć na liście zabytków i ściągnąć turystów? Co ma wobec tego proboszcz do gadania? Urząd Miasta powinien się tym zająć i wykorzystać potencjał tego miejsca.

~A-F (2013-04-16 21:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Taras widokowy byłby lepszy w farnym niż w Mikołaju. Tak się składa, że dojście do tarasu w farnym jest łagodne a sam taras jest wybetonowany z barierką i może z łatwością pomieścić ponad 20 osób (nie wspominając faktu, że wieża farnego znajduje się w samym centrum miasta) na przeszkodzie stoi jedynie lub aż sam proboszcz z Rynku od początku negatywnie nastawiony do tego pomysłu. Wieża w Mikołaju nie nadaje się się do robienia za taras widokowy, ponieważ schody są bardzo wąskie i strome ( to są niemal drabiny z poręczami) a już od samego zegara do galeryjki na szpicu wieży prowadzą pionowe drabiny i to też jeszcze wątpliwej wytrzymałości. Sama galeryjka może pomieścić 4 osoby i to też niskiego wzrostu, nie wspominając balustrady, która jest dość niska.

~murek (2013-04-16 20:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A może by tak zbudować bardzo tanią kładkę, co by się miasto nie wykosztował nic a nic, zaprosić na uroczyste otwarcie wszytskie władze, a potem kładkę zerwać, wrzucając ich wszystkich do wody. myślę, że zimny prysznic tym klaunom z NaM by się przydał.

~misio yogi (2013-04-15 23:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A Może By Tak Udostępnić /przystosować Taras Widokowy Na Wieży  Kościelnej W Rynku Czy Mikołaju. I Trochę Grosza Na Składkę By Wpadło

~Ale jaja (2013-03-28 15:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No masz ci pech. Zawsze to niby władza "podkrada" pomysły NaMu, a teraz jest odwrotnie, to radny NaM podchwycił pomysł radnego PO.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog