29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-03-05 15:30:23 Rozrywka

W sobotę, 16 marca o godz. 21.00 na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" w Raciborzu odbędzie się taneczna noc ETnO BITZ, DJ RAJ. Wstęp w cenie 5 złotych. 

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (10): Taneczna noc na Końcu Świata Strony: 1Dodaj komentarz
~żółw (2013-03-19 08:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Turtles! Masz rację, nich wszytscy sobie robią co, jak i kiedy chcą, aż nasz mała zapyziała dziura skończy jak Sodoma i Gomora - to tak nawiązując do Biblii, jakbyś nie wiedział. Uważam, że regulacje prawne są po coś więcej, niż dla samych siebie. Jeśli święto kościelne jst świętem kościelnym, to nie widzę uzsaadnienia żeby w tym samym czasie dla kilku wybrańców organizować na końcu świata czy gdzieć indziej imprezę konkurencyjną dla pasterki, mszy czy innego nabożeństwa.

~do pytanko (2013-03-18 15:06)

Wydaje mi się, że koniec świata ma wpisaną w swą ideologię regułę, że usługuje właśnie mniejszości. Dlatego właśnie tam zawsze w każde święto kościelne możesz nawalić się do nieprzytomności. Możesz odbyć szybki numerek za szafą albo w koedukacyjnym kibelku. Nie wiem jakim prawem okrzyknęli się "kulturalną oazą raciborza" czy "alternatywną kolebką kultury". Dla mnie ten przybytek, mimo że posiada "symbole pseudointeligenckie" tj. szachy i kominek, nie różni się niczym od Ozonu, AfterDarku czy innej disco-masówki.

~pytanko (2013-03-18 10:44)

A czy właściciel tegoż lokalu pomyślał o swoich pracownikach, którzy może są wierzący, którzy w święta chcieliby przebywać w rodzinnym gronie, którzy by chcieli uczestniczyć w pasterce, którzy by chcieli wystrzegać się zabaw w trakcie postu, a nie moga bo muszą usługiwac mniejszościom, które tak strasznie domagają się tolerancji nie tolerując innych?

~Turtles (2013-03-18 09:40)

Ludzie ogarnijcie się! nie wszyscy są katolikami! Poza tym co Was obchodzi kto co i kiedy robi?!

~Sami (2013-03-18 08:04)

To prawda. Sama widziałam, ludzie na pasterkę a tam pod drzwiami w wigilie tłum palaczy. Nie mam nic przeciwko temu lokalowi ale aż mnie wtedy ruszyło. Rodzinne święta a ci na piwo przyszli.

~:/ (2013-03-18 07:53)

ta taneczna noc to jakaś porażka.... naćpać by się cza byo, żeby przy tym co tam lecialo tanczyc.,..

~Turtles (2013-03-17 22:43)

@<strong style="color: #606060; font-size: 12px;">grzeszniki - [/b][color=#606060; font-size: 12px]to idź za nasze(innowierców) grzechy ukrzyżuj się najlepiej![/color]

~gunter verhougen (2013-03-15 10:14)

ano dlatego, że mamy wolny kraj i dobrze, że jest miejsce w tym mieście zapyziałym, gdzie ateiści i inne osoby, nie uznajce zwierzchnictwa kościoła, mogą się bawić i spotykać. Jesli to przeczy waszym przekonaniem to po prostu nie chodźcie tam, a innych zostawcie w spokoju.

~grzeszniki (2013-03-14 14:23)

A w dodatku ta knajpa jest jedną z tych, które otwarte sa w każdy piątek świątek. To tam ludzie tłumnie walą piwko i wódeczkę w pasterkę czy święta bożego narodzenia. Dlaczego prawo tego jakoś nie reguluje?

~science ;) (2013-03-14 12:10)

To w Raciborzu postu nie przestrzegają? Koniec Świata normalnie...

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog