29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-03-01 00:00:00 Z gmin

Prezydent Miasta Racibórz ponownie zaprasza do rokowań właścicieli lokali mieszkalnych lub socjalnych zainteresowanych wynajęciem Gminie Racibórz lokali na terenie miasta Racibórz.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Wynajmij Gminie mieszkanie Strony: 1Dodaj komentarz
~Greg (2006-03-18 00:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ptasia grypa nie dotyczy gołębi i innych ptaków np. wróble itp. Robili testy i celowo zarażali gołębie gdyż najwięcej jest ich w miejscach publicznych - rynki itd. Każdy z wielu gołębi które dostały H5N1 były odporne na tego wirusa. Wirus nie wiedzieć czemu łapie ptactwo wodne.

~A-F (2006-03-17 23:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Warto zamknąć ptactwo w kurniku razem z figurami i figurantami Urzedu Miejskiego + jeszcze jakiś poseł znajdzie tam miejsce. Tylko obawiam się, że i nawet kurnik zdominuje sobie raciborski kogut wskakując na najwyższą grzędę i będzie piał nad stadkiem ko-koczących i gęgających kur i gęsi razem z radnymi (lecz oni nie wiem w jakim języku będą się porozumiewać w kurniku - z pewnością nie po ludzku - ale na Wigilię może przemówią i coś się dowiemy:))))

~zgred (2006-03-17 10:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ble ble ble

~KASANDRA (2006-03-17 10:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

MZBM twierdzi, że one nic nie pomagają, ponieważ złożono tkie kolce (może innnej firmy?) na obiektach urzędowych w Bielski czy Cieszynie. Gołębie siadały między kolcami, a podczas wichury  cała ta kolczatka odpadła i stworzyła dodatkowe zagrożenie. Moze warto jednak w obliczu ptasiej hrypy coś z tym fantem zrobić.

~raciborz (2006-03-17 10:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bylem niedawno Krakowie i zauważyłem, że jest b. skuteczny sposób walki z gołębiam. Mianowicie na gzymsach, parapetach przykleja się specjalne zabezpieczenia przed gołębiami w postaci kolcy. W internecie można spotkać firmy oferujące tego typu produkty. Znalazłem np firmę Jacopic, która ma szeroki asortyment produktów do odstraszania gołebi. Polecam zastosoawnie tych produktów w naszym mieście, a napewno zniknie problem ptasich odchodów kapiących z dachów czy bilboardów sklepowych.

~raciborzanin (2006-03-03 12:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dochodza do tego ptasie odchody gołębi, które siadają na gzymsach całmi stadami (PO 30 SZTUK)  i dekorują gównami parapety okienne. To nie są dwa, trzy kleksy - tych nieczystości jest na ok. 15-2cm po dobrej nocy. Ale podobno nie pomogą tu kolce i inne historie.... więc co robić w obliczu ptasiej grypy???!!!! Mieszkańcy sprzątają we własnym zakresie przed swoimi oknami, ale jak będzie cieplej i otworzy się okno to będzie uroczo. Najgorzej jest nad sklepami.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog