29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-08-14 19:21:40 Wiadomości

Ksiądz Andrzej Czaja, dekretem Ojca Świętego Benedykta, został powołany do posługi biskupiej w naszej diecezji.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (170): Kapelan Wspólnoty Modlitewnej przy parafii NSPJ - biskupem.. Strony: 1 2 3 4 … 7Dodaj komentarz
~wkurzony (2010-02-13 14:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

L UDZIE ! Nie znacie ambicji wszelakich k u t e r n o g z krótkimi rączkami? To największe sk.....wele, taki gad warty jest tylko kopnięcia w ....całkiem foremny tyłek! Człowiek lituje się nad takim pokraką, zamiast pogonić mu kota!

~naiwna (2010-02-13 12:21)

Czy brat ROMAN - lider grupy modlitewnej przy parafii NSPJ w Raciborzu, to ten sam Roman Pleszka - udziałowiec w spółce Agat Sp. z o.o. w Likwidacji (Racibórz), KRS 0000113331 ?
A te inne nazwiska?
No... jakoś wydają mi się jakby znajome.

~A.K. (2010-02-12 09:39)

" Nauczanie Sekt I Nowych Ruchów Religijnych Jest Sprzeczne Z Nauką  Kościoła Katolickiegoi Delatego Przynależność Do Nich Oznacza Wyparcie Się Wiary" .

Jan Paweł Ii

~veritas (2010-02-11 21:11)

do NORBERTA MIKI !
Słuchaj łobuzie. Domyślam się, że wiesz kim jestem, bo pozwoliłeś sobie uderzyć we mnie po raz drugi.
Za pierwszym razem, jak owca prowadzona na rzeź pozwoliłem Ci odebrać sobie to co najcenniejsze. Byłem idiotą!
Milczałem, gdy wycierałeś sobie swoje zatęchłe usta moim nazwiskiem na spotkaniach animatorów - choć o tym wiedziałem. Twoje otoczenie przypomina papuzi ser szwajcarski. Ponoć masz wysokie IQ - pewnie wiesz co ma gadający ptak do dziurawego sera?
Jednak po tym jak zrobiłeś to ponownie - koniec!  Trzeciego policzka nie posiadam.
Uwierzyłeś, że jesteś prorokiem najwyższego. Niektórzy, ci bardziej duchowi, powiedzą, że zostałeś zwiedzony, ja jednak myślę, że to ma podłoże psychiczne. Nasz wspólny znajomy, (twój przyjaciel z "beczki") pastor WW podziela to zdanie. Ponoć objawy Twojej chorej ambicji dało się już zauważyć w trakcie studiów na Jagielonce.
Nim zechcesz stawiać diagnozy o czyimś stanie psychicznym - proponuję - przebadaj się i poddaj terapii.

~veritas (2010-02-11 20:29)

do SGL i lol:
O to mi właśnie chodziło.
Kochani przyjaciele. Więcej konkretów. Ludzie powinni się dowiedzieć co się dzieje z ich "dziesięcinami". Oni płacą te pieniądze z przekonaniem, że należą one do Pana. Owszem - do Pana Miki i kolka wzajemnej adoracji.
Moja wiedza na temat tej sekty zatrzymała się na roku 1997 kiedy to Myszka Miki minie wywalił, bo pozwalałem sobie na niezależne myślenie. Wiem jednak troche wiecej dzieki moim przyjaciołom, ktorzch Mika skrzywdzil po mnie.

Mam pewną wiedzę, która pochodzi od

~lol (2010-02-09 11:28)

Oczywiscie ze pozostale nie sa w likwidacji. ta spolka Agat w likwiodacji jest dlatego, ze bylo w niej nazwisko pana Miki i chodzilo zeby nie wiazac go bezposrednio z dalszym etapem przetloczenia i wyczyszczenia gory pieniadza. Teraz wszysko funkcjonuje w ramach spolki Lesna Polana.
Ze wspolnoty przy kosciele nikt nie odszedł - to nadal ta sama grupa, tylko szyld zmienila i wyciaga ludzi do podziemnej czesci. W 2006 roku zarejestrowali (ta sama grupa) za to oficjalnie kosciol w Zorach, ktorego niby pastorem na poczatku wg info na stronach MSWiA byl Piotr Jakuszewski (patrz spółka Lesna Polana). Nazywa sie tot EWANGELICZNY KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAŃSKI, z siedzibą ŻORY Os. PAWLIKOWSKIEGO 6d/6 (mieszkanie prywatne ;). dane umieszczone na stronach MSWiA (obecnie jako osobe kierujaca podaje sie Naczelna Rade Kosciola dla ukrycia nazwisk i powiazan)

~advocatus diab.li (2010-02-09 10:20)

/.../ Trochę konkretów:/...

Ale,, Bepe,, jakoś ... tam nie ma. A to wąteko o Nim przecież.
O ,,samozwańcu,, jest inny.

~A.K. do SGL (2010-02-09 08:50)

Dziękuję za ujawnienie osób - założycieli spółek. Ale z tej informacji nie wynika czy oprócz AGAT pozostałe są także w likwidacji?
Krążyły słuchy , iż Ci którzy odeszli od ruchu odnowy przy Kościele Katolickim po liście ks. abp. Nossola
założyli i zarejestrowali stowarzyszenie o charakterze religijnym własnego kościoła?

~SGL (2010-02-08 10:24)

Trochę konkretów: Agat Sp. z o.o. w Likwidacji (Racibórz), KRS 0000113331 - Norbert Mika, Piotr Kalus, Danuta Filip, Ewa Koczwara, Roman Pleszka, Krzysztof Zacharko, Irena Wysopal. Leśna Polana Sp. z o.o.(Szymocice) KRS 0000262630 - Piotr Jakuszewski, Irena Wysopal, Janusz Lazar. Regionalne Stowarzyszenie Kulturalne (Dąbrowa Górnicza, KRS 0000235114)+filia "Alternatywa" w Żorach - Kamil Płukis, Joanna Nowak, Zofia Mikołajczyk, Jacek Różycki, Brygida Szymczyk, Dariusz Szymik, Joanna Szymik, Agnieszka Fiutak, Julita Kłoska, Elżbieta Szwed.

~Panowie! Panowie! Koniec! (2010-01-23 23:34)

Czy Wy wiecie o czym tu była dyskusja. Zaczynali w Rzymie a teraz jesteście na Krymie.
Pora kończyć.

~generał (2010-01-12 09:14)

Szperacz czerpał najlepsze wzorce kłamstw i manipulacji u samego Urbana.

~szpracz (2010-01-12 07:37)

Do ,,prawda.. Prawda  jest taka, że robak wiary przedrążył  Ci mózg wrzerz i wzdłuź i nic, tudzież  nikt ,nie jest w stanie Ci pomóc, abyś rozumiał i zrozumiał!!

~prawda (2010-01-11 15:52)

Szperacz. Nędzny z ciebie manipulator. Co ty sobie nie myślisz, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem? Owsiak szmaciarzami określił dziennikarzy Faktu, którzy informację o WOŚP zamieścili obok krzykliwej informacji o brutalnym mordzie. Twoje kłamstwa i chwyty poniżej pasa są tak prostackie, że nawet dziecko potrafi je zweryfikować.

~szperacz (2010-01-11 15:36)

<span id="adv_wl">Największym sukcesem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest to, że mimo złej pogody zagrała po raz 18. - powiedział Jurek Owsiak na konferencji podsumowującej tegoroczny Finał WOŚP. Aktualna zadeklarowana kwota zebrana podczas niedzielnych kwest to ponad 36 mln 118 tys. zł. - To są szmaciarze! - powiedział oburzony Owsiak o publikacji "Naszego Dziennika". Napisano w niej, że Orkiestra nie rozlicza się z zebranych pieniędzy. - My się rozliczamy, to ojciec się nie rozlicza (o. Tadeusz Rydzyk) - podkreślił.
Klecha redemptorysta mimo, że zdefraudował pieniądze zebrane na ratowanie stoczni, nie został pociągnięty do odpowiedzialności! Przypomnę, że Urząd Skarbowy scigał emerytkę za 3gr.i Sad.......Polski ukarał ją kilkuset złotową grzywną! </span>

~szperacz (2009-12-23 07:28)

<div id="k0">
<h1>Biedni - idźcie i kradnijcie</h1>
<h5 class="author">Jacek Pawlicki</h5>
<h6 class="date">2009-12-23, ostatnia aktualizacja 2009-12-23 00:06 </h6>
http://bi.gazeta.pl/im/3/5457/m5457453.gif </div>
<!--k0-->
<div id="art">
<h4>Pastor poradził biednym, by - jeśli nie mają innego wyjścia - kradli w supermarketach. Bo to mniejsze zło niż napady czy prostytuowanie się. </h4>
<script src="/info/text.js" type="text/javascript"></script>
<div id="rel">
<div class="rel_zdj">
<div class="zdj_i_opis">http://bi.gazeta.pl/im/2/7393/z7393352N,Pastor-Tim-Jones.jpgWspółczesny Janosik!</div>
</div>
</div>
</div>

~szperacz (2009-12-22 07:44)

upload/small_1ScreenShot003.jpg

~Judasz (2009-12-21 23:24)

Do komucha .  Nie rozumiem czemu piszesz ze w Niemczech tylko ten kto odmówil  przyjecia lokum jest bezdomnym . Kto ci takie bzdury naopowiadal ?  Radio Wolna Europa  albo Deutsche Welle ? Jezeli w Niemczech nie dostajesz pieniedzy od  Urzedu Socjalnego to nie nalezy ci sie nic . Najwyzej puszka  na  datki pod  Karstadt -em . To co piszesz bylo kiedys dawno temu  za czasów  Helmuta  Kohla a  teraz wyglada to tak jak w Polsce . Tylko w czasie mrozów otwiera sie metro albo  podziemne  garaze by bezdomni nie pozamarzali .  A z drugiej strony jak czytam te  Twoje wywody  to mysle sobie  tak ;w PRL-u  bylo po równo ale kazdy mial g..... a kosciól w Polsce  jaki jest taki jest a by go zniszczyc to trzeba tylko wprowadzic podatek koscielny jak na zachodzie wtedy zobaczymy jak ta Polska jest katolicka .  Za 30 lat zrobia z kosciolów hale sportowe bo nie bedzie wiernych . Gorzej jak w bylym ZSRR .  Ide o zaklad a ten wygram . Jedz do Niemiec albo Holandii , Francji to zobaczycie jak to wyglada z ta wolnoscia religijna i kosciolem katolickim na zachodzie . Rozczarujecie sie . Wiec ja tam wole te nasze pelne koscioly

~katolik (2009-12-21 18:32)

a może jednak stac Was na rzeczową dyskusję?

~belfer (2009-12-21 17:09)

Do logika! Obetrzyj smarki pod nosem, wypróżnij się i odciąż odcinek krzyżowy!

~logika (2009-12-21 17:00)

Komuchu, zostało Tobie zadane konkretne pytanie, więc na nie odpowiedz a nie odwracaj kota ogonem i przyklejaj czegoś o katechetach, księżach, rodzicach i drabinie. Wystarczy zadać Tobie jedno, proste pytanie a już się gubisz i puszczasz atrament jak zestresowana kałamarnica.

słońce_raciborza (2009-12-21 11:43)

I tu bezdomny komuch judasz vel zbowidek naprawia świat...

~komuch (2009-12-21 11:28)

Przeczytaj z uwagą i zrozumieniem S W O J E komentarze! To pewnie przegląd tego, co nauczyli Cię na lekcjach religii! Po owocach ich poznacie! Masakra! Uczący Cię księża ,czy katecheci ponieśli całkowitą porażkę wychowawczą, jak również Twoi ,zapewne ,rodzice, chyba, że po szkole ,,pasłeś,,się na podwórkach! Jednym słowem ,w wychowaniu prezentujesz tak niski poziom, że aby pocałować w odwłok dżżownicę musiałbyś przystawiać drabinę pokojową co najmniej!

~do komucha (2009-12-21 10:23)

komunistyczny wypierdku teraz wyjaśnij co to ma wspólnego z katolickością? Może Kościół ma wprowadzaqć obowiązek meldunków, ma ścigać unikających pracy, likwidować bezrobocie. Rusz tą swoją czerwoną makówką i się zastanów. Za PRL katolicy też beli i to jeszcze bardziej gorliwi niż teraz za demokracji. Więc przestań się ośmieszać z tym zwalaniem na katolickość kraju, bo tobie parlament i rada ministrów pomyliły się z wiarą ludu.

~komuch (2009-12-21 10:10)

Nasłuchałeś się Kaczyńskich i spółka ! Nie było bezrobocia! Ba, scigano unikających pracy, k a ż d y z urzędu miał prawo i otrzymywał mieszkanie, nikogo nie wyrzucano na bruk z mieszkania! Narkomani byli, ćpali obrabiane głowki makowe, AIDS był, złodzieje byli , zamarzniecia również były, ale nie z powodu bezdomności! Zjawiska bezdomności jako takiego nie było, każdy musiał miec m e l d u n e k! Teraz państwo ma w du....pie osobników słabych uposledzonych w różnym stopniu etc. Np. w Niemczech bezdomnym jest tylko ten kto........odmówił przyjecia lokum! O Polsce Ludowej słuchaj opowiesci od ludzi ,,normalnych,,  Jedyne dobro nowej Polski to.....towary w sklepach i posiadanie paszportu, reszta nie ma nic wspólnego ,ze społeczeństwem solidarnym!  Obecnie to......dżungla, osobniki słabe niech zdychają, na mrozie ,zreszta gdziekolwiek! A jak na własnej skórze przekonasz się co to znaczy nie miec lokum i pracy, wtedy zmienisz zdanie! Na razie tatuś albo mama kupiła Ci kompa i odgryzasz sie ,jak bąk na końskiej dupie. Jak życie da Ci po garach ,to przejrzysz na oczy!

~widmo komuny (2009-12-20 22:14)

Komuchu co Ty pinkolisz? Czy Ty nadal żyjesz w przekonaniu, że za komuny nie było bezdomnych, nie było narkomanów, nie było chorych na AIDS, nie było złodziei, nie zamarzali ludzie podczas zim?

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 … 7
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog